Spor Salonu mu evde kendi imkanların mı ?

hangisini tercih ediyorsunuz,evde olmank sadece maddiyatla alakalı mı ? bir fikir alışverişi yapalım haydi

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Evde yapıyorum. Spor araç-gereçleri gözümün önünde görünce daha bi' gaza geliyorum. Spor salonu uyandığımda üşengeçlikten ne giderim ne de aklıma gelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Birilerinin beni yönlendirmesine zorlamasina ihtiyaç duyduğumda spor salonuna gidiyorum ama kimse karismasin canim istediği gibi istediğim vakit yapiyim diyosam evde yapıyorum.

0|1
    0|0
  • spor salonunda daha hırs yapıyorum

0|1
    0|0
  • maddi imkanım varsa, eve spor aletleri alıp evde yaparım. tek başıma daha rahat olurum. yok ben orada hoca eşliğinde çalışmak istiyorum diyorsam, spor salonuna giderdim. galiba bazı spor salonlarında hoca oluyor. maddi imkanım yoksa, evde kendi imkanlarımla yapardım.

0|1
    0|0
  • benım spordan anladığım yürümek pek sevmem

0|1
    0|0
  • Ev'de olmaz kanımca, evde yok biraz dinleniyim, filan..

Spor salonunda aletlere baktıkça spor yapasın geliyor sdfsdf

Evde sadece ısınma hareketleri gibi şeyler yapılmalı.

0|1
    0|0
  • Spor salonu ama eğer kuralciysaniz yani kural koydugunuzda uguluyorsaniz taviz vermiyorsaniz evde de olur.. Senelerdir evde yapiyordum tembellesmeye baslqdim salona mecbur hissetmek için gidiyorum;((

0|1
    0|0
  • spor aletleri evde olsa iyi olurdu

0|1
    0|0
  • Spor salonuna giderim sonucta evim fazla buyuk olmadigi icin her aleti alamiyorum. Ama kosu bandim ve agirliklarim var evde, spor salonuna gitmeye zamanim olmadiginda evde yaparim sporumu :)

0|1
    0|0
  • eski sevgilim spor salonun çalışıyordu harika bir fiziki vardı. evde yapmanla olmaz

0|1
    0|0
  • Spor salonu

0|1
    0|0
  • spor salonuna giderken, aylık veya yıllık yola harcadığım zamanı düşünüyorum da tabiki evde :)

0|1
    0|0
  • Spor salonu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spordaki amacına göre değişir, vücut geliştirmek ise maddiyat ile alakalı ve evde olmaz :) Zayıflamak ise fit kalmak ise, irade varsa heryerde olur. Çünkü evde yaptığın zaman, arada bir kaytarabiliyorsun "bugün yapmayayım" diye, salona gitmeye başladığında orası okul gibi gelmeyebaşlıyor, gitmesem olmaz diyorsun :)

0|1
    0|0
  • Salon.

0|1
    0|0
  • evde yapıyorum salonda bu kadar zorlayamam bence böylesi her açıdan daha iyi

0|1
    0|0
  • bi süre salona git alet erdavatları nasıl kullanacağını nasıl tutacağını öğren sonra git kendine dambıl kum torbası box eldiveni atlama ipi yay vs al evde gün aşırı çalış şahsen öyle yapıyorum rahat oluyosun salondaki birçok aletin yerini bir çift dambıl alabiliyor

0|1
    0|0
  • Şuanda spor salonuna gidiyorm ama geçen yıl falan binaların altındaki garajlarda çok çalıştık

0|1
    0|0
  • Spor salonu şartları çok daha iyi oluyor ve disiplin sağlıyor o yüzden salon. Evde de yapılabilir ama :)

0|1
    0|0
  • protein tozu vs. gibi şeyler alacak imkan varsa tabiki salon , başka türlü fit bir vucut olmaz

0|1
    0|0
  • spor salonu şart ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...