Kızlar yeni tanıştığınız bir erkekte ilk olarak neresine bakarsınız

yeni tanıştığınız kişilerde ilk olarak baktığınız yer neresidir

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• tipine boyuna posuna gözlerine..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek dedigin bakımlı olacak ilk bakışta kişilik analizi yapacak halimiz yok elleri ayakkabısı saçı ve dişi temiz olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • gülüşü içten mi yapay mı ona bakarım

0|0
    0|0
    • sence devamlı gülen birinin gülüşünde sahtelik varmıdir ya da sahte olup olmadıgini nasıl anlarsın

• sürekli gülen biri sahte değildir tabi numaradan yapan çok. ama içten gülünce anlıyorsun gözlerinde bir parıltı oluyor. zaten sonuçta gülmek bulaşıcıdır senin de içinde bir coşku oluyor sen de gülümsüyorsan o gerçektir

• ben çok coşkuluyum o zaman :)

• Illaki biseyine bakmak zorunda miyiz?

0|0
    0|0
  • İlk olarak yaptığımız yerin ne önemi var. Geç olsa da her şeyine bakmış oluyoruz sonuç olarak

0|0
    0|0
  • gülüşüne tipine boyuna durusuna ama bişe olacaksa bende ilk 10 dakikada olur yoksa dahada olmaz

0|0
    0|0
  • Giyimine ve ellerine

0|0
    0|0
  • Giyim ve saça bakarım. Önemli bunlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak arkadasım burada cogu bakmıyorum der,belki eline der belki dısıne der belkı ayagına der,boyle kucumserler olayı..aslında sen gecerken kırmızılı bır hatun gorursun sadece,onlar kırmızılı hatunun ruj rengını belkıde markasını... sacındakı dıp boyasını,ayakkabının ne kadar uyumsuz oldugunu,gıydıgı corabın kacık ılmıgını gorurler,hehe dıyelım gecelım:))

1|1
    0|0
  • Ben bir bayanin ilkin memelerine bakarim...

0|0
    0|0
  • sapıkların neresine baktıgı belli çok yakaladım öyle kızları :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...