BJK ve GS CLye Gitmemek İçin Yarışıyorlarmı?

Bi hafta biri bir hafta biri BJK eline geçen fırsatı yine tepti GS yener ya da berabere kalırsa tekrar BJK nin önüne geçicek nebilim sanki gitmek istemiyo gibiler bu sezon 2. likte az bişe değil yani CL ye direk gitmek siz neler düşünüyosunuz? Artı Beşiktaş nasıl oynadı özetine bakamadım daha?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi oynadık olmadı. İlk yarı Eneramo'nun ceza sahasına girerken çektiği ve yan ağlarda kalan şutu birde goldeki şutu var. İkinci yarı Karabük pozisyona giremedii tek kale oynadık. Beşiktaş'ta gümbür gümbür pozisyona giremedi belki ama kaçırdığımız iki üç tane net pozisyonlarımız oldu. Biraz şans olması lazım. Son 8 haftada 3 penaltı dışında yediğimiz tek gol iyi oynuyoruz. Böyle oynasınlar anca 8 maçta 1 gol yerler gurur duyuyorum takımımla.

0|2
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim oyuncularımızda yeteri kadar istek ve ruh yok eskisi gibi sadece Mancini'ye de bağlamıyorum yürekli oyuncuları gönderip para için oynayan oyuncuları getirdiler Allah var yukarıda çok kaliteli kadromuz+çok iyi bir yönetimimiz olduğunu düşünüyorum Türkiye'nin gururu Galatasaray'dır şanssızlıklar peşimizi bırakmadı bu sene haksızlık gördüğümüz kadar Galatasaray'ın da yaşadığı acılar oldu bunları görmemezlikten gelmek ayıptır ayrıca bugün deplasman maçını alır derbiyi de kazanırsak ben şampiyonluk için umut tazeleyeceğim açıkçası Beşiktaş'a gelince de evlat acısı gibi bir durum yaşadılar Dany'nin kurbanı oldular ama demek ki onların da bir takım hataları var biz şampiyon olamasakta CL'ye ön elemesiz gidecek olan takım biz olacağız

0|1
    0|1
  • Mancini ile CL'ye gitsek ne olur kii? guruptan bile çıkamayız

0|1
    0|0
    • Bi gidelimde o gider belki ztn :) Mustafa Denizli ya da Şenol Güneş gelse isterim Fatih Hoca bunlar varken zor.

• Terimi gönderen gerçi yine işine karıştırmayan Mustafa ve Şenoluda almaz tabi biyerde gerçi Mancinide karıştırmaz yani oda bir neden gibi görükmüyo ya da aralarında kişisel problem vardı alır almz bilemem ama Şenol hoca gelse öttürürüz yani :) Yabancı geliceksede hırslı gelicek Beşiktaşın başındaki bizde olsa farklı olurdu.

• yav arkadaşlar ligin zevki kalmıyor böyle yapıyorsunuz yahu ligden çekilelimmi napalım ben anlamadım şimdi baksana sizi böyle üzgün görmeye dayanamıyorum heleki baros15 e ağlıyasım geliyor :))))

• Yenilmiş beşiktaş neyse darısı galasarayın başına :)

0|3
    1|2
    • Adona keyfin yerinde herhalde :) Ağzını hayre aç sus :)

• Olsun sonuçta kupa almıyorsunuz seneyede şampiyon olursak 20. Şampiyonluğumuz olur inşallah yaaa hiçte sinirli değilim :)

• Seneye bizde olsak 20. oluyo :) İyi ozaman sinirli olmayan adona :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Şampiyonlar ligine ülkenin prestiji için Galatasaray ın gitmesi lazım ve öylede olacaktır ayrıca bekonomik olarakta Cl bizim için çok önemli bu sene yine Clden hem kendi paramızı hemde Fenere gidecek parayı alırız son 2 yılda olduğu gibi Fenerbahçe bizim en iyi sponsorlarımızdan birisi her sene bize 10-15 milyon euro kazandırıyorlar

1|2
    0|1
  • İyi oynadik ama Ozzy ciktigi an bocaladik...ah enaramo vah enaramo

0|1
    0|0
  • Oynadığı takım Karabük...

Gitmemek diye bir dava olur mu :) ne kadar para alıyorlar haberin var mı?

0|1
    0|0
    • Sorum mecaz ztn bende onu diyorum okadar para var prestij var takır takır oynayın da :)

• Bu saatten sonra fb ye hayırlı olsun demek düşer

0|2
    1|0
  • Öncelikle bu maçtan sonra şampiyonluk tamamen gitti ellerinde şampiyonlar ligi bileti vardı onuda gsye hediye etti

0|2
    0|1
  • bende bakmadımda karabük kolay takım değil dostum 3 büyüklere kök söktürdü yine :)

0|1
    0|0
    • Aynen öyle artık ligde kolay takım yok gibi lig sonuncusu Kayseri bizi hiç yenilmdiğimiz Arenada yendi

• taraftarınız hatalıydı orda biraz galatasaraylı oyuncuların da hatası çok taraftarlar takımı motive etmesi lazımdı.

Yükleniyor...