Aşkta gurur olur mu? bir erkek olarak karşı tarafın kırıcı davaranışlarını görmezliktenmi gelmeliyim?

aşkta gurur olur mu? bir erkek olarak karşı tarafın kırıcı davaranışlarını görmezliktenmi gelmeliyim?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi aşkta gurur olmaz ama durumuna göre. Sen bir erkeksin kız sana ' Seni istemıyorum git hayatımdan lanet olsun sana vs vs ' diyor ise bu an susacaksın neden mi? Hala konuşacak birşey yok çünkü. Ya da kavga ettiniz ayrıldnız özledim diye mesaj at ya da sadece ara ya da gözlerine bak bunlar gurur değil. Sana git dediği halde orada kalıyorsan bu gurur değildir kardeşim. Yüzsüzlüktür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hakettıgı yerde gurur olmalı.. oyuncak degılsın kı kafasına gore kırsınn

0|1
    0|0
  • O gururunu çiğnemeni hakediyosa aşkta gurur olmaz. Yani karşındakine bağlı

0|1
    0|0
  • Bi kaç kez kırdım ama hep kendimle ilgili problemlerden yinede vazgeçmedi en sonuncusunda çekti gitti ama onu hala seviyorum bilmiyo onu sevdigimi dönse deli gibi sevicem haberi yok o yüzden vazgeçmee :(

0|1
    0|0
    • bak şimdi içimdeki duyguları kıprştırıosun off off

• bende aşkı fazlasıyla yasadıgımı düşünüyorum ama hanı sen dıyosun ya belkı ayrılır dıye beklerım ıste o ıkıncı kışı benı öldürür ya su an bırıyle konuştuğunu dusundugunde bıle ölüyorum ki sevgilisi olsa onunla yasıcakları onu sevmesı halımı dusunemıyorum o kadar psikopat değilim ama hayatında kımse olmadığı surece ne kadar uzun zaman olursa olsun onu beklerım yanıma da kımseyı almam

• Bak ben kültür yeni soru soracam gizli olmayacak ordan ekle beni faceten konuşalım inan arkadaşca olacak çünkü derdimi anlatamıyorum bile kimseye eğer kabul edersen tabi ki soruda istanbulun en güzel mekanı neresi olacak..

Erkekler Ne Diyor 3

• gurur kıbır ego bencıllık ask ta ve dostlukta olmaz

0|1
    0|0
  • Gelmemelisin.

0|1
    0|0
  • Kız güzelse görmezden gel affet onu

0|1
    0|0
Yükleniyor...