Suratımı hiç beğenmiyorum.

Gerçekten nefret ediyorum kendimden yolda filan hep yere bakıyorum suratımı gizliyorum hep bazen çarşıya çıkıyorum yakışıklı birini görünce moralim bozuluyor özentilik var hep başkası gibi olmak istiyorum hiçbir kız bakmıyor bakmaz bakamazda .İsyan etmeyimde ne yapıyım ben ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu herkeste olan bir sorun ben tanıdığım bir çok kişi kendimizden yakışıklı insanları gördüğümüzde elbette onlaral özenmemiz normal.ama bu demek değil ki sen çirkinsin.Yüzünde yapacağın ufacık bir değişim seni mükemmel bir erkek yapabiliri sınırlarını araştır ve sınırı geç.İyi görünmek sadece onlar özgü bir şey değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hal ve davranışların yerinde olsun.Azcık kadın ruh halinden anlamaya çalış,alnında yazılı olan kişiyi zaten bulacaksın :)

0|0
    0|0
  • bence düzgün bir saç kesimi düzgün kılık kıyafette ayarlarsan yeterince bakımda yaprasan en önemlisi kendine güvenirsen hiç bir sorun kalmaz kızlar kendine güvenen erkeklerden hoslanır :)

0|0
    0|0
  • Ee ben de :D nolacak yani ne var bunda anlamadkm yani simdi olabilir bence bunda abartilcak bir sey yokk

0|0
    0|0
  • neden isyan ediyorsun benimde boyum kısa arkadaşlarımın yanında çok kısa kalıyorum çok kötü görüntü bendemi isyan ediyim saçmalama eminimki abartıyorsun kendinden nefret edersen bakkasını da sevemezsin başkasıda seni sevmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi de kim yakışıklı ki o yakışıklı dediğin adamlar onlarda emin ol senin gibi düşünüyordur. Kendine yakışan bir stil yap

0|0
    0|0
  • Yaocak bir şey yok bu günde bende tanrısal birini gördüm adama tapasım geldi bir an yani..

0|0
    0|0
  • güzellik kısa süreli bir saltanattır

0|0
    0|0
Yükleniyor...