Bunlar Kim? Bunlar İnsan mı?

İşte Dininiz!İşte Başbakanlık unvanını taşıyan yadamınız!

İnsan canı bu kadar basit midir sırf farklı bir dinden dolayı insan canı böyle canice alınabilir mi? Böyle bir ülkede yaşamaktan utanıyorum.Böyle adamı hala ayakta tutan bu insanlardan utanıyorum. Allah hepsinin belasını versin.

Link atma hakkım yok diye arkadaşlar profilimde koydum. Linke profilimden bakın. Ve lütfen sizde yorumlarınızı yapın.

Güncellemeler:
Başbakanınızın desteklediği örgütün videosu bu, El Nusra'nın. Suriye muhaliflerinin videosu. Şu an Hatay ve diğer illerimizde cirit atan kesimden.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Başbakan desteklediği islami örgütün vahşi videosunun yayınlanmasından zerre kadar rahatsızlık ve utanç duymuyor ama yaptığı yolsuzlukları ve planlarını eleştirenlerin yayınladığı videolardan rahatsız olup sosyal medyaya erişim yasağı koyuyor..

Bizim koyunlar da gerçek müslüman budur diye oy veriyor !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şöyle saçma sapan videolar koymasanız ne güzel olacak.

0|0
    1|0
  • iyice saçmalamışsın girt baska yerde sor sorularını yönetici atın sunu yaa...

0|0
    1|0
    • Yazık diyeceğim sadece bu. Siyaset oyunları nedir bilmeyen orda burada bilinçsizce gezen boş insanlar.. Türkyemizin durumuna şaşmamak lazım.

• Ulan Yuh yaw sizdeki bu sazanlik varya aynali sazanda yok arkadaş bu kadar mi insan akilsiz beyinsiz olur :)

Gulsrmmi aglasammi:)

Biri başbakanin aleyhine bir video koyuyor altinada sacmaliyi sizde balıklama atliyosunuz hebede hubele

Ukan bu videoyla tayyibin ne alakasi var lan Allah size akil nasip etsin meteor yağsa tayyip diceksiniz

0|0
    1|0
  • tayyibe karşı bir insan olarak bunu tayyibe nasıl bağladın anlayamadım arkada ki flamada ne yazdığını iyi oku karşı olmak ayrı birşey bok atmak ayrı birşey

0|0
    1|0
  • Bunlar insansa bizz neyik.

0|0
    0|0
  • bunun başbakanla ne alakası var beyinsiz insan

0|0
    1|0
  • Haksız yere yapılan beddualar döner dolaşır sahibini bulur. Dikkat et. Tövbe et. Hem dini siyasete alet etmeyin dersiniz. Hemide adamın siyasi davranışlarını dine mal edersiniz. Garip bir durum ya. ( Üzerine alma )

0|0
    0|1
  • bu mudur ? zekana hayranım. nasıl bağdaştırdın ona ayrı hayranım

0|0
    1|0
    • güncelleme : zekana tekrar hayran kaldım sanki örgütü sen kurmuşun gibi biliyosun :)

• Sadece Gezi Olayları değil, eylemleri somutlamak için öyle dedim. Birtakım örgütler halka zarar verip halkı öldürüyordu. Esad da orduyu gönderip kendi ülkesini savundu. Yaptığı buydu. Dünyanın bütün devletleri de bunu yapardı. E tabi dünya kamuoyunda Esad'a olan düşmanlıklarını meşru göstermek için "Esad halkını öldürüyor" dediler. Çok zekiler dimi? Ya da kendilerini öyle sanıyorlar.

• tamamda bunu sağı solu partilisi partisizi de böyle yansıttı. buna hayır böyle diyen çıkmadı. mantığıma yatmıyor

gezi parkı olaylarına gelince bu olaylarını türkiyeye yaymak amaçtı. benim gördüğüm bu. 3. havalimanı 3. köprü yapılacaktı ülkeye bu havalimanı türkiye airline biliyosun zaten. dünyanın en fazla rağbet gören havalimanlarından biri. gezi parkı platformunda bunlar bunlar olmazsa diye şart koydular. başbakan müdahale etti diyolar emin ol başbakan müdahale etmese türkiyeye yayılacaktı.

Kızlar Ne Diyor 1

• eger bu soru kaldirilmazsa yoneticinin*.

muhalifler istedigi basligi aciyor kaldirilmiyor tayyibin yanlilarinin basliklari hemen kaldiriliyor.

hepnizin ta mk

0|0
    1|0
    • ben sadece video hakkında yorumlama bekliyorum senin derdin ne

• çok cahilsin sadece onu anladim ilk once biraz bilgilen sonra tartis bu konulari.

• Bana cahil olduğum tek bir noktayı söyler misiniz bayan çok bilmiş

Yükleniyor...