Bir kızın daha ilk buluşmada erkeğin bacağını okşaması ne anlama gelir?

bir kızın daha ilk buluşmada erkeğin bacağını okşaması ne anlama gelir?

0|0
24|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Olurya belki yanlışlıkla yapmış olabilir ama şimdi düşünüyorum bir erkek benim bacağımı okşuyorsa hele hele ilk buluşmada sağlam bir dayak istiyordur demektir :).Her kesin yorumu farklı tabi.Kızın günahını almayalım.Kız sadece belki okşaymayı seviyordur :).

0|0
    0|0
  • Sevişmek istiyor.

0|2
    1|0
    • yav panpiş bazen cevapların çok açık ve net olmasına rağmen güldürüyorsun beni anlamadım bende ama öyle yani:)))+1

• Fazla samimi olmuş. Düşüncesizce hareketler ama hemen yaftalamamak lazım.

0|0
    2|0
    • Saçmalıyor olmadık zaman gülüyor. Kendisi özel şeyler anlatıyor sonra karşı tarafa bahsetmek istemiyorum zorlama diyor. Psikolojik bir problemimi var acaba. Cinsel konularda acayip rahat konuşuyor

• o kız niyeti bozmuş kardeş.

0|2
    1|0
  • dokunmak mı okşamak mı ? hangisi? eğer okşamaksa sonu kötü, bişey anlatırken dokunduysaa yanlış anlamışsındır

0|0
    0|0
  • sen okşama diosn ama bnce okşama değil. kız konu anlatırken beden dilini kullandgı için yanlşlıka dizine dokunmştur 1-2 saniyelik. sende seni okşadgnı sanıosunnnnnnnnnnnnnnnnnn

1|1
    0|0
  • oha lan ön sevişmesiz dalmış direkt :) hızlı bayanmış :)))

şaka bir yana bazı bayanlar dokunarak samimiyetini belli eder,sana yakınlığını böyle göstermek istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Ya kötü düşünmeyim diyorum ben :d Hani sevmiştir, hoşlanmıştır dicem ama bunu hisseden insan da bacak okşamaz herhalde. Yani kız bunu tercih etmiş olabilir. :D Bilemiyciğim :D

0|0
    0|0
    • Benim pek arkadaşım yok daha öncede sevgilim olmadı o yüzden bayaa bir temkinli yaklastim. Daha Merhaba falan filan söyle böyle derken elimi aldı boynuna doladı göğsümün üzerinde başını koydu. O an kalbim durucak sandım. Sinemaya gittik yemek falan akşam buluşmak üzere ayrıldık. Nargileye gittim orada yaptı. Dokunmak la okşamam arasında ki farkı biliyorum. Bide mesajlaşırken dediki sen hala elizabeth mi yapıyorsun kendine bir partner bul dedi ben hiçbir şey anlamadım (kız bu siteden 21 yaşında)

• Aman Allahim :D kendini kolla zinaya bulasma hemcinsiminn niyeti kotu zira :d

• Bulaşmadım zaten iradem kuvetlidir.

• Kız baya genişmiş.

0|1
    0|0
  • Sadece farkli amacim var sevmak degil demek oluyordur bence

0|0
    0|0
  • azmış o bence . ya at yataga ya da uzaklas acilen :D

0|0
    0|0
  • niyeti kötü o erkeğin kendini kollaması lazım

0|0
    0|0
  • Hızlıymış..

0|1
    0|0
  • kızın yollu olduğu anlamına

0|1
    0|0
  • kız seni taciz etmiş resmen sen gelmiş soru soruyosun :P

0|0
    0|0
  • Durum vahim

0|1
    1|0
  • Okşamak nasıl?

Belki art niyetsiz yaklaşmıştır bir şey anlatıyorken.

1|0
    0|0
  • Hatun amacını belli etmiş sen ya boş ev bul ya da salla

0|1
    1|0
  • Niyeti bozduğu anlamına gelir :)

0|0
    0|0
  • hmmmmmm anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • Niyeti bozmuş anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • ne anlamda okşadığına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Off kime denk geldin cinsel yonden ac mi acaba

0|0
    0|0
    • Bu siteden birisi desem :)

• Gitsenee, nasil bir acliktir ya. Bi dene istersen amaci ne bunun sadece seks?

• Seks istediği belli ama iyiki sağlık sorunum var istesemde yapamam

• hayal ürününe bak

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• "Hadi eve geçelim" zarfıdır bu..

2|1
    2|1
  • kızın davranıs bıcımı işte

belki cok ıstekli belkıde cok samımı

ıkı vayant da gecerli

zamanla anlarsın ;=)

1|0
    0|0
  • Bacağında toz kalmıştır temizliyordur

1|3
    1|0
  • jya arkadaş ilişkinin el kitabımı var kaçıncı buluşmada bacak ellenir kaçıncı buluşmada öpüşülür kaçıncı buluşmada bilmem ne içinden gelmiş okşamıştır ne var bunda

0|1
    0|0
  • ne anlamda okşamasına bağlı

1|0
    0|0
  • bazen kalbinin sesini değil,hormonlarının sesini dinlemelisin.işte bu durum o bazenlerden bir tanesi.ben olsam böyle algılardım.ha şöyle bir ayrıntı var...dokunmak ile okşamak arasında fark var.dokunuyorsa sorun yok kalben devam okşuyorsa gazozunu açarım şansı yok.

0|0
    0|0
  • eh be kardeşim kaşınıyo işte iç bölgelerden anla işte sen de..! ama niyetin varsa bodoslama atlama hatun milletine güven olmaz.adamı rezilde eder vezirde.bu yüzden usülünce yaklaş level atlayarak.anladın?

0|0
    0|0
  • Kiz sana bilemis :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle yanlislikla olduguna eminimmmm :)))))

bunu kulahima anlat sen aslinda olaniiiiii gercek fakat :))))

0|0
    0|0
  • hayat kötü kolla g**tu kardeşim

0|1
    1|0
  • Bize hayırlı olsun demek düşer :D

0|0
    0|0
  • Senı kullanıp pacavra gıbı atıcak dıkkat et koru namusunu :D

0|0
    0|0
    • Sctk namusumu kirleticek :'(

• Evine davet etti. Bu yazdıklarım vallahi gerçek. Bi kız evine davet ediyor (tek yaşıyor) bende kal kahvaltı falan hazırlarım sana diyor. Ben gitmiyorum yalandan bahane uyduruyorum sanırım kafamı biryere vurdum.

• ılıskıye gırmek ıcın gırılmez dostum, yerı gelır kokusu yerı gelır ellerı ıllakı bır seyı ılgını ceker. Anca oyle gırınce zevk alırsın.Olması gereken de budur. Daha nıcelerını bulursun takma :D

• kalk eve gıdelım der gıbı mı :D

0|0
    0|0
  • Kardes hemen uzaklas ordan :DD

0|0
    0|0
  • Soranın sağlam hayal gücü olduğu anlamına gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...