Kaliteli futbol oyunu önerirmisiniz?

kaliteli futbol oyunu önerir misiniz?Kaliteli futbol oyunu önerirmısiniz tabletten oynayabilcegim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Cevaplariniz soruyla alakasiz olmus. Tabletten oynanan oyunlari soruyor neden okumadan cevapliyosunuz anlamiyorum. Bizim milletimizn en buyuk eksikligi okumamak. Her neyse. Pes14 ve haxball tabletten oynanmiyor. Top eleven da yalnizca telefonlarda oynaniyor. En guzel oyun fifa14 ama onu da tabletlerde kontrol etmek cok zor. O yuzden kolay bir oyun olan Dream league soccer oneriyorum. Cok yer kaplamio. Pes'e benzetmisler. Bir tane oyuncu seciyosun. Sectigin oyuncu forvet olsun. Rastgele takima ataniyosun. O takimi komple kendin tasarlayip mac kazandikca oyuncu transfer edebiliyosun vs. Bi denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Evet butun yorumlar bosa gitmis ben bunlari aramiyordum .onada bakicam tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 11

• FIFA14 u dene

0|0
    0|0
  • nasıl bir oyun arıyorsun ? menager türü mü pes fifa türü mü

0|0
    0|0
    • tabletten oynayabilcegim herhangi bir tane farketmez

• ofm = takım secer lıgteki gibi maçlar yaparsınız daha dogrusu sizin kararlarınıza göre maç yapılır. siz yapmazsınız.. pes vs onları tablette oynayabilir misin ki?

• Sanmıyorum oynuyamam onları

• Top eleven güzel bir futbol menajerliği sunuyor

0|0
    0|0
  • Pes 14 dicem de o biraz dandiks sen en iyi pes2013 dene bence çok zevkli online oynarsan daha zevkli

0|0
    0|0
  • Real Football 2014 fena değil gibi.

0|0
    0|0
  • benle oynayacaksan benim ps3 ü alıp geleyim bir pes

fifa kapışırız .d

0|0
    0|0
  • fifa14 var hem android de hem ios da

0|0
    0|0