Madonna'nın İstanbula gelmesini isteyen var mı?

Bu haberi okuduktan sonra madonna'nın istanbula gelmesini isteyen var mı?

link

• Tabiki de gelmesin
    85% (11)60% (3)78% (14)Oy Ver
  • Gelsin bence
    15% (2)40% (2)22% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link ve bu videoyuda mutlaka izleyin :@
semazen gösterisi gösterisi sizce ne anlama geliyor videoyu izlemediniz heralde... Semazen gösterisi her millete ait birşey değil bunu nasıl açıklayacaksınız peki... ayrıca niye arapca kendi dili avrken neden arapca yazıyor ki

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• gelmesı gelmemesı pek umrumda degıl ama okudum lınkı gelmesın.yınede gelır ve konserınede mılyonlarca kısı gıder

0|0
    0|0
    • haklısın daha üzümü eziyorda ne diym ki ben bilmiyorum dinimize bağlılığımız bu kadar olmamalı bunun için birşeyle yapmalıyız ya semazen gösterisinin öyle olmasına sinir oldum ya :@

• bısey yapamazsın,nedenını soyleyım bır kere sanatcılar ve medya bırsey yapmayacak.malum bızım toplum cok medyacıdır

• ne blym işte bi şekilde bi yerlerde şikayaette bulunurum beni takacaklarınıda sanmam ama yinede görevimi yerine getiririm bu yabancıların bizim dinimizi küçük gördükleri yeter artık

Erkekler Ne Diyor 10

• Çooook saçma. Bir kere şunu aklınızdan çıkarın ey şakirtler: Arapça yaratıcının dili değildir;Araplar da kutsal değildir. Ne kadar yozlaşmış,antihijyenik durum varsa Araplarda vardı o çağlarda.Sizce neden kutsal kitap onlara gönderildi? Cevaplayayım:

Çünkü temizlenmesi gereken tüm putperestlik,ensestlik vb. yanlışlar onlardaydı.Beni yaratan sonsuz güç dünyayı temizlemeye en karanlık odadan başladı.

1|0
    1|0
  • Madonna gelse ne gelmese ne umrumda değil.

0|0
    0|0
  • zaten sevmezdim bunu görünce nefretim oldu gelmesin.

0|0
    0|0
  • Sinirlendim ama madonnaya değil bu saçma habere. Kadın sadece bir yazıya basıyor o da arapça diye tepki çekiyorsa ne deyim ki ben daha

1|0
    1|0
  • Benim için haberin önemi yok..Gelsede olur gelmesede takip etmiyorum onu

0|0
    0|0
  • Tabiki de gelmesin

0|0
    0|0
  • Gelmesin uzak dursun

0|0
    0|0
  • aman madonnadan banane benim karnımı mı doyuracak.

0|0
    0|0
  • gelse ne olur gelmese ne olur

0|0
    0|0
  • peki madonnada bizi görecekmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• benim icin fark etmez

0|0
    0|0
  • paşa gönlü bilir

0|0
    0|0
  • gelmesin...

0|0
    0|0
  • Gelmesin moruk.

0|0
    0|0
  • Gelsede olur gelmesede

0|0
    0|0
  • kendi bilir

0|0
    0|0
  • Orada yazan Arapça olarak : ننسى كل شيء تعلمته قبل

Türkçesi :Bundan önce ne öğrendiysen unut

Arapça Kuran-ı Kerim'in dilidir. Ve Evrensel anlamda Arapça Müslümanlar ile özdeştir. Buradan yaptığımız çıkarım Kuran-ı Kerim'in Evrensel mesajına bir atıf ve bir göndermedir. Bundan evvel öğrendiğiniz herşeyi unutun belki Arap Dilini bilenlere yönelik Subliminal bir mesaj olarak belkide başlıkta belirttiğimiz gibi Temsilen Ayet'in ayaklar altında çiğnendiği imajı vermek için kullanılmıştır. Bu bizim fikrimiz siz nasıl değerlendiriyorsunuz orası size kalmış...alıntıdır ve katılıyorum.nokta

0|0
    0|0
  • Bu nasıl mantıktır? Arapça da bir dildir sonuç olarak...Düşüncenize göre Araplar hiçbir zemine yazı yazmamalı. Bu bağlamda, orada ne yazdığı önemlidir. Orada ne yazdığını biliyor musunuz? Hayır. E o zaman?

1|1
    1|0
  • gelmesin tabikide...çirkin,saygısız,mendebur kadın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...