Çoğunuz adını bile duymamıştır bile ama. ...

Ben İstanbul da doğup büyümüş biri olarak çok sevdim BATMAN şehrini.Hiç böyle tahmin etmemiştim.Köy gibi bir yer sanıyordum.Arkadaşım mesleğinden dolayı orda çalışıyordu.Hastalanınca ziyarete geldim.O kadar modern bir sehirmis.Ben zamanında aydindada yaşadım .Ama aydının baya geride kaldığını anladim.Batmanda herrkesin altında son model arabalar.Güzel,yakisikli,bakimli gencleri.Her sokakta okullarin hastanelerin giyim magazalarin olmasi.İnsanlari.ayri sicak.Dogu sehirlerine gorede cok iyi turkce konusuyorlar.Zaten Hasankeyfe bayildim.Böyle anlatmaklada olmuyor.Ama cidden çok beğendim. Önyargıli gittiğim için mi böyle beğendim bilmiyirum. Ama kendini aşmış bir şehir .Tekrar gitmeyi düşünüyorum.Orda yaşayanlar var mi ya da gidip görmüş olanlar.Ben mi abartıyorum.. ..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın gayet güzel yer sen bir de diyarbakırı gör

1|0
    1|0
    • Bi dahaki gelişimde diyarbakira da ugrayacagiz :-D

• kesin gelip gez çok şaşıracaksın doğunun parisi

Erkekler Ne Diyor 10

• Batman şehri dediğin Gotham di mi? :D

0|0
    1|0
    • Asdfghkj hintli arkadaşımın cvbiniz verdin. Batmandayim dedigimde gotham mi demisti. Asdgh ondan beter çıktın :-D

• Amcam, bir öğretmen olarak doğu hizmetini Batman'da yaptı.

Yaka silkmişti resmen.

0|0
    1|0
  • insanlar hep önyargılıdır yok bilmem böyledirler yok bilmem ne artık teknoloji cagındayız yıl olmuş 2014

20 yıl önce ne su ne elektrik nede tekn.vardı ama artık orasıda büyükşsehir gibi

sadece orası değil tüm doğu ve güneydoğuda öyle

0|0
    1|0
    • Diğer doğu şehirlerinide gördüm diyarbakır dışında.Pek beğendiğimi söyleyemem diğerlerini :(

• havası size farklı gelmiş olabilir doğrudur.

• Batman Doğunun çiçeğidir Dunyaları verseler Batmanda başka bir şehirde yaşayamam ben. iyi Analiz etmişsiniz sizide tebrik ederim ve ne zaman gelirseniz buyurun misafir edelim sizi...

0|0
    0|0
    • bir haftadır buradayım :) tekrar geldim

• Ölümü gör misafirim etmeden bırakmam seni Tabi istersen?

• Bende babamin mesalginden dolayi bagmandayim gezmesi guzel ama okulda onlarla okumak ölüm gibi ben onyargili degildim kürtleride severdim ama oraya gidip bana karsi tavirlarini glrunce illallah dedittirdiler yeter artik dedim yani bu nasil insanlik hepsi boyle degildir ama bizim okulun hepsi böyle

0|0
    0|0
  • evet güzeldir ..doğunun, güneydoğunun çoğu ili öyle

buraya gelen öğretmenlerimizden biliyoruz çok ama çok önyargılı geliyorlar; çoğu seviyor ama daha da nefret edip giden de var

Diyarbakır ,Van ve Bitlis çok daha güzeldir

0|0
    1|0
    • Bitlis i pek sevmedimmm şehrini yani.Dİyarbakiri görmedim ama eminim güzeldir.Van ise zaten büyük şehir güzel olcak tabi ama yollari kaldırımları kötüydu gerçi çoğu şehrin öyle

• Yeşilliğini sevdim bitlisin

• Bitlis ilçeler güzel diyecektim eksik kalmış;)

• evet devlet oralara çok yatırım yapıyor. şırnak filanda öyle.

0|0
    1|0
  • Nereyle karşılaştırdığına bağlı. İstanbul'un keşmekeşinden sonra sevmen normaldir bence.

0|0
    0|0
    • Pendikte yaşıyorum.İstanbulun her köşesinide biliyorum. Kac yüzyıllık sehri 50senelik bir şehirle kiyaslamakta mantıksızlik olur

• Rezil rüsvan bir yer gidip görmeme filan gerek yok kaçakçılıkta rekor kırmış bir şehir sonuçta

0|0
    0|0
    • hiçbibok bilmiyosun sen

• Yarım aklınla yaptığın analiz beni ilgilendirmiyor benim bağlantılarım derin ve hepsi biçilmiş kaftan senin görmediklerini görür

• peh pehh yarım akıl mı 13 yaşındaki ergen gibi trip yptın şu an tamam yürü o zaman. Daha görmediğin bilmediğin şeyler hakkında konuşma. Böyle komik bir duruma düşersin...

• belediye başkanı mısın valisi misin, hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum, bir kaç tane batmanlı tanıdım bildiğin mağara adamıydı

0|0
    2|1
    • Ben gittim ve gördüm.Önyargıliydim ama oyle olmamak gerekmiş.Hem insanlarını hem de şehri sevdim. Havası çok yakmasa yaasanir vallahi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğuda köy diye bildiğimiz birçok şehir güzel aslında.Diyarbakır,Mardin,Şanlıurfa,Van,Malatya.Buralara da gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    1|0
    • Hep tvde öyle anlatildi gösterildi bize.Önyargıli gittim eğlenerek geldim :-D hepsini gezicemm

Yükleniyor...