Özellikle kızlara soruyorum erkeklerde cevap verebilir?

ya kızlar nıye hep erkegın tıpını begenmedıgınızde dırek reddedersınız ? nıye hıc tanıma fırsatı vermezsınız ? söyle kaslı tıplı bırı gelse hemen he dersınız sonra onu tanırsınız o kası gıtse tıpı gıtse bıle ona asık kalırsınız demekkı sız kısılıge asık oluyorsunuz ozaman tıpe bakmadan tanışmayı denesenize? kaçınız tıpe bakmadan tanışmayı ıster ? kaçınızda ıy bu ıgrenc der hayır der geçer ? ben böyle bir red yemedim benim tipimde sıkıntı yok 1.90 boy herkül gibiyim MAŞALLAH::) ssadece gördüğümden dolayı soruyorum cevaplar için herkese teşekkürler...ciddi olan ve güzel cevap vereni en iyi cevap secicem

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece kızlar için değil,herkes için böyle.Dış görünüş önemli bir husus oluyor tanışmalarda ve devam eden ilişkilerde ama benim için dış görünüşte yakışıklıymış şuymuş buymuş önemli ama bakımlı olmak daha önemli. Güzel koku,ell diş temizliği, özgüven,gülüş,konuşma şekli...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Empati yap... karsina victoria secret melegimi gelse secersin cirkin sisman bir kiz gelsin onumu secersin? Bizde biskolata erkegimi cirkin bir cocuk mu?

0|1
    0|0
    • ben kişiliğini seçerim yeterki samimi olsun beni gerçekten sevsin ALLAHTAN KORSUN YETMEZMİ

• Hahaha bir kriterin olsun nefes alsin karakterini inceleym mi diosun simdi :))

• asla piç olsam piç olurum her türlü kızı tavlar oynarım asla acımam kendımle oynatmam saf bir yapım var benı sevsın ıstıyorum ama öyle bır kız yok olanda kullanıyor ya da takıntılı çıkıyor demek istediğim şu nefes alsın degıl ! ıstedıgım ılk bakışta bırbırımızı etkilemek... yoksa dıs görünüş teferruat hersey o gözlerde bitiyor bence

• Aşk...Kaş,göz,yüz vücut güzelliği değildir ki.Seversin birini hatta evlenir yuva kurarsın;belki bir kaza sonucu güzelliğini vs kaybeder.Seviyorsan zatn sana güzel görünür.Kusurunu bile benimser insan.

0|1
    0|0
    • hep yazıda kalıyor be Ayşegül arkadaş :D

• haha haha haha bide sen gül haha ne güzel muha kuha guguhaİ::S

• İlk izlenimdir o dediğin

0|1
    0|0
    • aslında doğru dedıgın ılk görüşte ısınıp ısınmamak bı tıpe bAKarsın at hırsızı gıbı birine bakarsın seker gıbı tatlı

• ::( niye böyle diyosun şimdi

• Haksız mıyım diye sormuyorum çünkü haklıyım :D

• bu bir arkadas sorusumu :)

0|0
    0|0
  • Tip kaç gün etkili olur diye sormak cevap olur

0|1
    0|0
    • ama o tipi begenmedı dıye belkı cok güzel bır ınsanı kaçırırsa reddederse _?

• Yazdıgımda o zaten tipi güzeldir ama ne kadar etkiliyebilir ki düşünceler uymadıktan sonra fazla kalıcı olur görünmelik yanında bulundurmuyorsa tabi

• cok haklısın

• İlk intiba derlerya aslında bu çoğu hemcinsim için yok sayılamayacak bir öneme sahip. Ama son karar karakterin tabi.

0|1
    0|0
    • tip tip tip tip tip tip tip işiniz gücünüz tip :D

• ben o erkeklerden degılım söyledıklerım yazıdada kalmıyorrrrr

• İstisnalar önemli değilki. Ona bakarsan benim hoşlandığım çocukta da tip yok. Sırf karakterini sevdim. Ama hemcinslerimin çoğu için ilk görüntü önemlidir.

• tanışma olarak kendi adıma konuşursam öyle her karşı cinse potansiyel sevgili gözüyle bakmıyorum ayrıca önyargıyla yaklaşmam insanlara ama genel olarak söylersek sanırım yanına yakıştıramama durumu bu erkeklerde de var bir tek kadınlarda değil kaç erkek şişman veya çirkin bir kıza teklif etti? ya da arkadasından dalga geçmedi? insan gibi suratına baktı?

0|1
    0|0
    • haklısın haklısın haklısın %100 haklısın ama siz kendinizi düzeltin bizde kendimizi düzeltelim mesela o kız şişmansa ilk önce zayıflamak ıcın ugrassın erkekte sısmansa zayıflamak ıcın ugrassın ama bunu tek basına basaramazkı bı uğruna savaşacağı bırı olması lazım bı sısman kızla bır erkek çıkarsa kız zayıflamak ıcın cabalar ve zayıflar ama erkek kızla sısman dıye çıkmazken kızda ıyıce yıyıo sonra hastanelik oluyor aynısı erkekler ıcınde gecerlı ama ıste bı ekıp ısı olmalı ya ben artık

• üstünlük olarak bir fark söylemiyorum ki ben :D ana konuya dönersek evet insanlar dış görünüşüyle yargılanmamalı :D

• :)))))))))))))))))))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...