En çok kime kıl olursunuz?

En çok kime kıl olursunuz? Kendini bir şey sananlara, krolara, şımarıklara, havalılara, kıskançlara, kardeşinize, annenize...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kendini birşey sananlara krolara ve havasından yanına sokulunmayan kızlara ııghhyyy bka yine kıl oldum

0|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmek için kendini bişey sanıp insanlara aşağı bakan acizlere , bağıra bağıra telefonla konuşanlara , elinde telefon taşıyan ve müzik açanlara , yaşlılara yeteri saygıyı göstermeyenlere , kendinden başkasını düşünmeyenlere ve yeni nesil saygısız , terbiyesiz ve boş nesile.

Ve en çokta kendime niye bunları kafana takıyorsun delimisin diye

0|0
    0|0
  • Kendini birşey sananlar bir

Sevgilisini onun 'malı' sananlara iki

Kadına saygı duymayanlara üç

Yalan söylemeyi alışkanlık haline getirenler de dört

0|0
    0|0
  • Galatasaray Fenerbahçe maçlarında mecidiyeköyde yani yuvamızda fener forması giyip kız arkadaşıyla gezenlere kıl oluyorum bile bile küfür yemeyi kafası güzel olan insanlar tarafından dayak yemeyi göze alanlara uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • tembellere, cahil olup ukala olmaya calisanlara , asiri dinci olup saygiyi bilmeyenlere, aldatani affedecek kadar gurursuz olanlara...

0|0
    0|0
    • tembellere bende kıl oluyorum.

• peki sen tembel misin o.O

• kesinlikle değilim :Dben çok fazla oturduğum zaman bana birşeyler oluyor hemen ayağı kalkarım bir şeyler yaparım kardeşim çok hantaldır mesela:Donunla sürekli kavga ederim kalk diye:)

• eskiden en yakın kankam olan kişiye

0|0
    0|0
  • kendini birşey sananlara ve çok çabuk sinirlenen insanlara.

0|0
    0|0
  • ukala ve kendini birsey sanmıs hayvanlara olurum , diğerlerine oranla fazla diye söylüyorum

0|0
    0|0
  • kendi gibi yaşamamı isteyenlere

0|0
    0|0
  • Asalak gibi yaşayanlara ki bunlar hiç birşeyide beğenmezler.Hükümeti beğenmezler,verdiğin işi beğenmezler,önüne koyduğun yemeği beğenmezler,içtiği çayı beğenmezler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyayı sadece kendi etrafnda döndüğü sananlara, kendini bişey sananlara aşırı derecede kıl oluyorum .

0|0
    0|0
  • ben türbanlı bazı kadınlar sakızını kafasına yapıştırıyorlar ya en uyuz oldupum şey o bide orda unutuyo bazıları geçen gün yolda gördüm :D:D:D:DD gülmekten karnıma ağrılar girdi :D

0|0
    0|0
  • her şeyi ben bilirim diyenlere

0|0
    0|0
  • artık vazgeçtim kimseye kötü duygular beslemiyorum

cici kız olucam

(nedense ben bile inanmadım h hah ha ah)

0|0
    1|0
  • birilerine kıl olanlara kıl oluyorum. :) kendime de kıl olmuş oluyorum. doğrudur.

0|0
    0|0
  • kendini bişi sananlara anket koysan süper olurdu:))

0|0
    0|0
  • Kendini bir şey sananlara.

0|0
    0|0
  • kendını bırsey sananlar gercekten gıcık olunası ınsanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...