Oy Bölme Oyunu mudur Siz Ne Düşünüyorsunuz?

İşçi Partisi'nin İstanbul'da ve bazı belli başlı diğer illerde aday göstermesi sizce, CHP'nin oylarını bölmek için bir oyun mu? Kazanamayacaklarını adlarından iyi bildikleri halde meydanlarda boy göstermeleri çok ilginç geldi. Doğu Perinçek'in hapisten çıkarılmasını şimdi daha iyi anlıyor gibiyim. Eğer bu bir oy bölge oyunuysa, AKP-İP gizli ittifakının varlığı mümkün mü? Teorik olarak pek mümkün görmesem de, fiilen durum öyle gözüküyor.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sen sanıyorsun ki mitinglerde olsun orda burada olsun oraya gelenlerin hepsinin tüm partidekileri dinledigini.

buradakiler bile dinlemiyorlar.

cok az kişi dinliyordur.

hatta hangi partide misyon vizyon ne bilen yok ki dogru dürüst. bilincsiz kişilerin bilincsiz oyları.

işte atıyorum basörtüleri biri kaldıracak diye digerine verirler

Ya da çıkar dünyası bilmemneyi yıkar diye baskasına verirler

kısacası millet sadece cıkarına bakıyor. baskasını düşünmüyor.

2014 deyi be kardeşim

bence yaşı 18-30 olanlar oy vermeli. digerleri zaten eskide kalmış yani eskiden neyse öyle devam eder diye düşünen kafa yapısı.

acıkcası kültür yok araştırma yok. sadece sandıkta oy mitinde tvye cıkmak çıkarlar falan falan. bu ne ya böyle.

işte o yüzden sadece okuryazarız. kitap okumak ? o ne ya. yakın gitsinlerdeyiz.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• işçi partisi her seçimde giriyor ve aday gösteriyor. sen sol gibi görünen chpyle ip yi benzer misyonda partiler olarak görebilirsin ama bu işin rengi solu sağı yok. ikiside ap ayrı partiler. iişçi partisi chp nin oyunu kırmaz merak etme. kendileride biliyorlar yüzde biri geçemez ip. ama her zaman varlığını sürdüren marjinal bir partidir. varlığını sürdürmek için seçimlere girmesi gerekir. ve bu partinin kodamanları genellikle illegal faliyetler yürütmektedirler. kendilerini siyasi bir parti örtüsüyle koruyorlar.

0|0
    0|0
    • şu an durumumuzda mhp ya da chp oyu akp ye kaptırmamak için adaylığını bırakırken bu yapılan şey çok bencilce değil mi sonuçta burada ülkemizin değil sadece bireysel bir çıkar söz konusu 1 oy bile olsa kaybetmemize neden olmuycaklar mı

• evet devlet sırlarını ifşaa etmek devletimizin menfaatine bir şeydir. haklısın bravooo haydi durma yaslanmaya devam et :):):)

• Şekil-esas konusu gibi oldu bu da. İlginç. Ben telefon dinlemeleri falan savunmadım, savunmam da. Ama aslında şöyle bir durum da var; devletler şeffaf olmalıdır. Bütün dünya bunun için adımlar atmaya çalıyor (her ne kadar ABD gibi dev ülkeler bunu göstermelik de yapsa). Sen "şekil" yanlış diyorsun, ben şekilden bahsetmiyorum. Artık var olan bir şeyin "esasından" bahsediyorum. İçeriğe bakınca çok kötü şeyler görüyoruz. Ses kayıtlarını incelersen görürsün.

Neyse yaslanmaya devam o zaman.K. Gelsin

• o değilde Levent kırcayıda aday göstermiyorlarmı aynen olacak okadar gibi Allah şaşırtmasın o değilde ip nin alacağı ok % 0,5 hadi % 1 olsun bunun chp ye bir getirisi ya da götürüsü olmaz.chp belediyelerde son 2 dönemdir inanılmaz aday hataları yapıyor chp nin aslına dönmesi lazım sağı solu çok oynamaya başladı gerçi oy oranı belli onun üstüne çıkması imkansız

0|0
    0|0
  • Topbaş gelmesin diyorsan Sarıgüle oyunu vercen

Sarıgül olmasın diyorsan Topbaşa oyunu vercen

istanbulda oturmadığımdan pek bilmiyorum nasıl bir yönetim anlayışına sahipler : )

0|0
    0|0
  • eskişehirdede var zannetmem

0|0
    0|0
  • ipnin alacağı oy %0.005 gibi bişey.

asıl sırrı puştu oyları bölmek için akpye anlaştı.

0|0
    0|0
  • fotondan soruyu okuyamadım o ney kız öyle maaşallah :)...

0|0
    0|1
  • neci olduğu belirsiz parti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...