Zaman zaman, bulunduğunuz şehirde sitede ki kafa dengi arkadaşlarınızın olmamasına kızar mısınız?

Zaman zaman, bulunduğunuz şehirde sitede ki kafa dengi arkadaşlarınızın olmamasına kızar mısınız?

Ya da sizi anlayan insanların hep sizden uzakta oluşuna isyan ettiğiniz anlar geliyor mu?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet geliyor :( bu bana cok tuhaf geliyor bazen.:)) Ama zamanla olaylari oldugu gibi kabul etmeyi ve isyan etmemeyi ogreniyor insan .:: Bende bu erdeme erismis biriyim galiba :) Cunku elimdeniyle yetinmeyi biliyor ve herseye isyan etmiyorum,(Bir ergen degilim neticesinde degil mi?) :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bilmiyorum klişe olarak İstanbul'da yaşayınca sorun da yaşamıyorum...

Ama arada kızıyorum tabii... Ne diyeyim kısmet...

0|1
    0|0
  • evet ya beni anlayanlar hep benden uzakta, çok üzücü gerçekten :(

bu siteden birkaç arkadaşım var kafa dengi olan, keşke daha yakın olabilseydik onlarla :/

0|1
    0|0
  • ulasacaklarim bir tik kadar yakinsa kizmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • evet kızıyorum keşke cok yakınımda olsaaa

0|1
    0|0
  • ucuz fikirlerime ucuz insan bulmak kolay olurdu

ne ucuz bir fikrim ne ucuz insanları çekecek bir yetim var

0|1
    1|0
  • 20 arkadaş gibi görünen düşman edineceğime, 5 adet dost edinirim. Ne kızayım, çok fifi.

0|1
    1|1
  • evet oluyor.

ama cok uzak sayılmaz ya.

0|1
    0|0
  • Burda üç beş insan var hepsini alıp aynı apartmana tasinasim var...

Ama çok uzaklar :'(

0|1
    0|0
  • yakınımda kafa dengı arkadslarım var.ama en yakın arkadasım ıstanbulda:(onunla bır başka oluyo vakıt geçırmek.ısyan edıyorum bazen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla ne yalan soyleyeyım bı kısı soyle bıraz daha yakında olsa hıc fena olmazdı...

0|1
    0|0
  • özellikle burada ve twitter'da biraz öncede buldum birtane Ç:D

0|1
    0|0
  • gelmez mi üzücü durumlar

0|1
    0|0
  • Anlayan insanlar anlamakla kalıyorsa,isterse alt katta otursun,isterse Fizan'da.

Mühim olan haa buradan da olsa muhabbet

0|0
    0|0
  • kimse bana uzak değil, orta uzaklıkta :D hem dip dibe olup napcan sıkılırsın bir süre sonra birbirinize sataşırsınız :D

0|0
    0|0
  • Bence size öyle geliyor, sokağa çıksanız bu sitedeki insanların aynısını bulabilirsiniz. Sitedeki insanları fazla abartıyorsunuz

0|0
    0|1
Yükleniyor...