Yaşamak istediğiniz hayatı mı yaşıyorsunuz yoksa yaşamak zorunda kaldığınız hayatı mı ?

yaşamak istediğiniz hayatı mı yaşıyorsunuz yoksa yaşamak zorunda kaldığınız hayatı mı yaşıyorsunuz?

ben istediğim hayatı yaşamıyorum yaşayamıyorum çünkü içinde bulunduğum çevrenın, toplumun değer yargıları benim düşüncelerime uymuyor uyuşmuyoruz . düşünüyorum eğer ben bu şekilde yaşamayı devam edersem mutlu olmayacam hiç bir zaman . ama kendi istediğim gibi yaşamyı tercih edersem de çevremi sevdiklerimi ailemi kaybedecem

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamak istediğim yerdenve şekilden uzaktayım ama yaklaşıyorum ve buna çablıyorum. Başka çare yok mecbur alışıcam demeyi doğru bulmuyorum. Bunun için ailemi ve arkadaşlarımı kaybetmeye de hazırım, eğer buna karşı çıkarlarsa zaten verdiğim değeri hak etmiyorlar demektir. Bence ne olursa olsun hedeflerinin hayallerinin peşinden gitmelisin. Hiçbir şeye mecbur değiliz ve olmamalıyız...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayal dünyamda yaşıyorum çok mutluyum ^_^

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen bende aynısını düşünüyorum...ama sonra her şeyi boş verip mutlu olmaya çabalıyorum başka çaremiz yokki...

1|0
    0|0
Yükleniyor...