Rüyada Allah'ın evini görmek neye hayr-ı alamettir acaba?

Şimdi gülmeyin (yada isterseniz gülün) ben çok saçma rüyalar görüyorum her gece ayrı maceralar yaşıyorum rüyalarımda.Geçen günde bir tane gördüm aklıma çok takıldı.Allah'ın evini gördüm yani bildiğimiz bahçeli bir ev ne alakaysa, kapısının önünde çıkmasını bekliyormuşum ama çok korkuyormuşum.Rüyanın yorumunu yapabilecek olan var mı? Neden öyle saçma saçma rüyalar görür insan?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• görmüş olduğun rüya saçma sapan değildir. allahın evini görmek (her yer allahındır) allahın seni ibadete ve ibadette gizli olan mutluluğa çağırıyor olarakta yorumlayabilirsin.kendini imani duygulara yakın hissettiğin bir anda o yola başkoyman allahın affına mazhar olacağın anlamına işaret ediyor olabilir.o rüyayı ilahi bir mesaj olarak ta algılayabilirsin. bende rüyalarımda devlet adamı-halife-peygamber-kuranı kerim ve benzeri rüyalar görmüş insanım.rüya tabirinin en güzeli kendi yorumlarındır. fakat ters yorumlamamak gerek. rüyada at görmek mutluluktur. benim işçilik yaptığım bir dönemde arkadaşlardan biri elbise değişimi yaparken rüyasında beyaz at gördüğünü söyledi bize ben onu mutluluğa yormama rağmen kendi inançları doğrultusunda gidip atı kötüye yorduğu için akşam eve giderken araba çarptı. çünkü beyaz atı kazaya uğramaya yormuştu. bilmem anlatabildimmi.

1|0
    0|0
  • İhtiyarlar bu tür rüyalarınızı anlatmayın der, iyi birşeymiş ama anlatınca büyüsü bozulurmuş...gibisinden

1|0
    0|0
  • ilahi ruyalarin hic biri sacma degildir bir mesaj niteligi tasiyor olabilir ama Allahin evi kabedir oyle bahceli mahceli degil :)

4|0
    0|0
  • Sen iyi bir insansın.

1|0
    0|0
  • ermişsin sen .d

1|0
    0|0
  • profil resmini değiştirmezsen çarpılırsın <3

2|0
    0|0
  • harbi delisin sen ya

1|0
    0|0
  • üstün açık kalmış

1|0
    0|0
  • Tanrı işini biliyor desene :)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende öyle çok saçma rüyalar görüyorum hep böcekler katiller falan sürekli:) araştırdım bilinç altıyla ilgiliymiş psikolojik yani ama Allah'ın evini görmen çok güzel bence. güzel bakımlı bahçe görmek zaten ahiret mutluluğu demekmiş. iyi bi insansın sanırım:))

1|0
    0|0
  • şimdi rüyalara saçma deme.gördüğün rüya gayet normal ve güzel.

rüyalar ya çıkacaktır yada yaşamışsındır..

1|0
    0|0
  • Rüya tabiri diye bir şey yoktur.

1|0
    0|0
  • profil resmini değiştirmezsen çarpılırsın <3

1|0
    0|0
  • evinn kapısında onu bekliyosun bnce bi mesaj taşıyo bu rüya ama nası bi mesaj bilemedm:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...