Karşı tarafın siyasi görüşüne saygı duyar mısınız ?

çok görüyorum mesela diyelim tuttuğun partiye saygı çerçevesinde yorum yaptı birisi. hemen küfür edenler var.. Küfürlemi kazanacak o tuttuğunuz parti ? insanların görüşlerine ne kadar saygılısınız ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kız güzelse duyarım.

Ha eğer çirkinse ve siyaset yapıyosa kendini 70 katlı bir gökdelenin 69. katından ters Salvo çekerek atmasını rica ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben siyaset bilimi okuyorum. sınıf arkadaşlarım arasında akp chp mhp bdp vb. bütün görüşlerde arkadaşlarım var beraber geziyoruz . siyaseti tartışıyoruz fakat hiç kalp kırmıyoruz. medeni gelişmiş insanlar böyle olmalı. farklı görüşler demokrasinin gereğidir zaten. saygı göstermek zorundadır herkes. tabiki görüşünü savun ama dürüst ve saygılı olmalısın.

2|0
    0|0
  • Partiler tutulmaz çünkü birer futbol takımı değiller.İnsanlar da taraftar gibi parti "tutmamalı". Bugun akp'yi eleştiriyorsa yarın Chp'yi eleştirebilmeli.Biri yaptığında yanlış diğeri yaptığında doğru kabul edilmemeli. Karşıt görüşlere saygı duyar mıyım ? Evet duyarım.Gerçekten beyni olan ve düşünüp,dinleme yeteneğini kullanabilen birisiyse dinlerim,cevaplarım,saygı cercevesinde tartışırım.Lakin karşımda bir "taraf" değil de "taraftar" varsa eğer hiç tartışmaya girmem de dinlemem de "Hülooğğğğ" der uzaklaşırım oradan.

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşle vatan hainliği arasında çok çok kalın bir çizgi olmasına rağmen bu aralar bayağı incelmiş gibi görünüyo. Hakeden hakettiğini bulur terazi burcuyıkk biz

1|0
    0|0
  • pkk sempatiznları hariç evet duyarım

0|0
    0|0
  • küfür edip eksileyince görüşünü değiştireceğini düşünüyorlar :D

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar kimsede görmediğim kadar saygılıyımdır. Anlamıyorum heriflerin cebine para falan mı giriyor nedir namus gibi savunuyorlar partileri :D

0|0
    0|0
  • Siyaset en büyük bölücülüktür. İnsanların siyasi görüşü umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Saygı Duyarım Tabi ki Bir Part İçin Kavga Etmek Yakışmaz Bütün İnsanlarımız Böyle Olmalı

0|0
    0|0
  • Elbette. İster sağcı olsun ister solcu. Banane.

0|0
    0|0
  • İyi biri misin, kötü mü gibi bir soru olmuş bu. Görüşlere saygı, ödün verilmemesi gereken bir davranıştır zaten zıttı faşizan tutumdur.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım.Kendi fikrimi de sonuna kadar savunurum.Baktım olmuyor,bakmam yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • Ben Atatürkçüyüm.Ve benim gibi olmayan insanlarla zaten anlaşamam saygıda duymam

0|0
    0|0
  • fırıldak çevirmden rengini belli eden seçmene saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Türk insanı duymaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Insanlarin taraf olduklari seyler

akillarinin,mantiklarinin,vicdanlarinin bir sonucudur.

Siyaset de buna dahildir.

Kisinin taraf oldugu seyler,tuttugu parti kendisini ilgilendirir elbette

Fakat beni düsündürür onunla ilgili.

Özellikle saygi duymam ama saygisizlikta etmem.

1|0
    0|0
  • Yanlış şeyi savunuyosa ölümüne sayarım

0|1
    2|0
  • Duyarim fakat bana duymazsa oda lafı esirgemem tartisirim

1|0
    0|0
  • Duyarım yani.

0|0
    0|0
  • umrumda bile olmaz. insanları bu yüzden kıramam