O Anda Yakalanınca Ölüm Fermanınızı Hazırladınız Mı ?

Arkadaşlar Evden Bir Şeyi Unuttunuz Ve Geri Döndünüz Kapıyı Açtınız Fakat Ayakkabılarla Girdiniz Acil Olduğu İçin Ama Güzel Annelerimiz O Anda Sizi O Şekilde Gördü Bir Bakışı Vardır Hani Bilirsiniz :) Peki Gözünüzün Önüne Nasıl Ölmek İsterdiniz Diye Bir Anket Geldi Mi ? Bana Geldi Ve Oracıkta Ölmek İstediğimi Söyledim :) Tabi Bunu Düşünürken 7-8 Metre Mesafe Olmasına Rağmen Terliği Fırlattı Suratımda Patladı Her Şeyi Çift Görmeye Başladım :) Evden Nasıl Çıktığımı Hatırlamıyorum :) Annelerimiz Candır Can :)

0|1
10|8

En İyi Kız Görüşü

• ayakkabının ucuyla girip yakalndm korkudan ayağım burkuldu 1 hafta basamadım anne ahı işte :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kirlet kirlet oraları yeni temizledim önünüzde hizmetçiniz var diye başlar ve bidaha susmaz:(((((((

1|3
    0|0
  • 20 gün dırdır çekerdim heralde :D

1|1
    0|0
  • ay çok fenadır gerçekten gazabından korkmak lazım o anda. bağırır çağırır herhalde. "ahır burası ahır(!)" :D :D :))

0|1
    0|0
  • Hıc yakalanmadım massallah dıyınnn

0|1
    0|0
    • Tez zamanda yakalanasın hayır yani bizden farkın ne çok sessiz oluşun mu :D Sen de o terliğin tadına bakacaksın inşallah :D

• Kesin bunun eğitimine gittin sen başka açıklaması yok. Çok sessiz olacaksın koku duyusu yüzde 500 yükseltilmiş olacak ve hızlı gonzales gibi olmak tamam işte hepsi eşittir eğitim. Aylık ne kadar veriyoruz ?

• Paha bıcılemez:) ders verebılırım:)

• Çok nadir girerdim :)

0|1
    0|0
  • annem bir şey demiyor :D

0|1
    0|0
  • Ondan saklamıyorum zaten, bir şey de demiyor.

0|1
    0|3
    • O yüzden intihar meyillisin değil mi :D Annem diğer anneler gibi değil neden bana kızmıyor neden bana terlik atmıyor uff intihar etmek istiyorum!

• kapinin arkasina sopayla saklanmis :D zor kurtulduk

0|2
    0|0
  • Ölünce yaptığınız her şey film gibi gösterilecek diye bir rivayet vardır ya ha işte girdiğim zaman hep aklıma o gelir.annem görünce ne der acaba :D bir de küçükken babamın cebinden para aldığım sahneler.hala vicdan azabı çekiyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o topuklu terlikleri icat edenin Allah belasını versin :)

1|1
    1|0
  • ben annem evdeykende giriyorum sopayla kovalıyor beni :D

0|1
    0|0
  • :))) genelde kaçış senaryosu yazardı beynim :)))

(3 ay olmuş neredeyse du bir annemi ariim :))

0|1
    0|1
  • Çok kötü bir durum lan bende yapıyorum bazen

0|1
    0|0
  • Hacı ben yüzümü saklıyorum hemen eğiliyorum başlarda hep ıskalardı şimdi önce atıyormuş numarası yapıyor yere eğiliyorum artık hedef sabit yardır arkasına pat küt anneye 100 puan bana sıfır. Çok şükür ölüm anketi kısmına gelecek kadar ağır terlikler yemedik evde sert ya da topuklu terlik katiyen olmaz. Öyle bir terlik gelirse zaten bilerek konulmuştur içimizden biri intihar etmeye yelteniyordur :D

0|0
    0|0
  • Gecekonduda yaşadığım dönemi yazmışsın adeta. Kentsel dönüşüm oldu gecekondu dönemi bitti.

0|1
    0|0
  • Hiç sektirmez oraları sen temizliyeceksin gelince. Not - Şimdiye kadar hiç temizlemedim :D

0|1
    0|0
  • böyle birşeyi hayal etmek bile beni ürpertiyor.sonum hiç iyi olmazdı

0|1
    0|0
Yükleniyor...