Öyle bir sabır gösterdim ki, görünen tablo çok fena..

Ben erkek arkadaşıma mümkün mertebe dırdır yapmayayım diye ufak patlamalar haricinde sabır gösterdim. Sonra bir gece yakın arkadaşıyla konuşurken beynimde çakan bir flaş sonucu ona duygularımı yitirdim-paranoya degil bu. Ve gece yarısı onu aradım, uykusunu böldüm, nedensiz yere tersledim. Bir daha da aramadım.

İlişkimiz için yapması gerekenleri biliyordu, ben söylemeksizin. Ama söylemeyince de sanki ilişkiyi bitirmeye uzun zamandır bahane arıyormuşum gibi geldi sinsice. Halbuki ben sadece duygularımın bitmesinin çaresizliğini yaşıyordum.

Bugün yakın arkadaşıyla konuştum ve anladım ki

içime atmış olmam iğrenç bir tablo yaratmış. Sanki bahane arıyormuşumcasına yansımış ona, aslında buna tahammül deniyor halbuki..

Şimdi belki gururu incindiyse, kafa siktiği tabir edilen o kadınları mumla arıyordur.

Ne dersiniz? Hiç yaşadınız mı bunu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bende yapıyorum aynısını . Bunalır dıyorum bir süre sesimi çıkarmıyım.Ama sonrasında çok fena bir patlama oluyo sinir krizi geçiriyorum resmen .İçine atmak iyi değil valla değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşadım. 4,5 yıl boyunca çok sıktım onu hep sabretti. Sonra bir bahaneyle ayrıldı ve bende aynısını söyledim bahane uyduruyo çoktan aklındaydı demek dedim. Ama yıllar sonra anladımki öyle değilmiş onun soğumasının ve ayrılığın en büyük sebebi benmişim ;)

0|0
    0|0
    • Yıllar sonra anlıyosunuz yani :) bu çok güzel bişiy bizim için biliyormusun.. hiç anlamama ihtimaliniz de oluyor bazen :(

• Sensiz bir yere gitmesine mi musade etmezdin mesela ? Giydigine ettigine karisir miydin, sosyal medya uyeliklerine falan ?

• aynen öyleydi.

• Sabir duygularini frenlemek degil,yada dile getirmek. Istemedigin bir davranisi vardir sende soylersin uyarirsin olmazsa vazgecmesini beklersin. Belkide onceden olmasi gereken bisey simdi olmus ve iki tarafta memnun gibi

0|0
    0|0
    • gibi gibi denebilir. iki taraf da nereden bakarsa o şekilde. buradan bakınca memnundur. diğer taraftan baktığı kadarıyla söylediği, "oyunlara" başvurmama gerek olmadığıydı..

• sorum aşağıda :S neyse boşverin

• Benimde cevabim asagida. Bosverdim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...