Öyle bir sabır gösterdim ki, görünen tablo çok fena..

Ben erkek arkadaşıma mümkün mertebe dırdır yapmayayım diye ufak patlamalar haricinde sabır gösterdim. Sonra bir gece yakın arkadaşıyla konuşurken beynimde çakan bir flaş sonucu ona duygularımı yitirdim-paranoya degil bu. Ve gece yarısı onu aradım, uykusunu böldüm, nedensiz yere tersledim. Bir daha da aramadım.

İlişkimiz için yapması gerekenleri biliyordu, ben söylemeksizin. Ama söylemeyince de sanki ilişkiyi bitirmeye uzun zamandır bahane arıyormuşum gibi geldi sinsice. Halbuki ben sadece duygularımın bitmesinin çaresizliğini yaşıyordum.

Bugün yakın arkadaşıyla konuştum ve anladım ki

içime atmış olmam iğrenç bir tablo yaratmış. Sanki bahane arıyormuşumcasına yansımış ona, aslında buna tahammül deniyor halbuki..

Şimdi belki gururu incindiyse, kafa siktiği tabir edilen o kadınları mumla arıyordur.

Ne dersiniz? Hiç yaşadınız mı bunu?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• bende yapıyorum aynısını . Bunalır dıyorum bir süre sesimi çıkarmıyım.Ama sonrasında çok fena bir patlama oluyo sinir krizi geçiriyorum resmen .İçine atmak iyi değil valla değil.

1|0
    0|0

Oy Ver

Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?

Cinsel hayatımızı küçük tatlı oyuncaklarla renklendiriyorum.Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?
Kayganlaştırıcı jellerin eğlencesinden faydalanıyorum.Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?
Parolayı sadece ikimizin bildiği kostüm partileri düzenliyorum.Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?
Süper güçlerimi ortaya çıkaran gıda takviyeleri deniyorum.Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?
Farklı prezervatifler deneyerek, daha fazla his ve performansa yelken açıyorum!Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Yükleniyor...