Nasıl Karşılardınız Böyle Durumu?

Sorum kızlara ama erkeklerde yorum belirtebilir , internet üzerinden tanıştığınız biri var belli bir süre mesajlasıyorsunuz telefonla konusuyorsunuz ama yuzyuze bulusmuyorsunuz , fotoğraf olarak sadece yüzünü görüyorsunuz ve gördüğünüz kadar ve konustugunuz kadar hoşlanıyorsunuz size değer verdığını hıssedıyorsunuz, belli zaman sonra yüz yüze buluştuğunuzda hayal ettiğiniz gibi bir fiziğe sahip olmadığını görüyorsunuz yani siz fit hayal ederken kilolu çıkıyor 1.85 derken 1.75 çıkıyor mesela ne yapardınız? Soğur veya uzaklaşır mıydınız?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bana karşı samimi olmadığı için üzülürdüm ve bunu dile getirirdim. seveceksem gerçek halinle seveyim değil mi?

0|0
    0|0
    • Niye samimi olmadığını düşünüyorsun o sana sadece bunları açıklamıyor yani başta yalan söylemiyor sadece açıklamıyor bazı şeyleri korkuyor belkide.

• buluştuğunuzda "hayal ettiğiniz" gibi bir fiziğe sahip olmadığını görüyorsunuz yani siz fit hayal ederken kilolu çıkıyor 1.85 derken 1.75 çıkıyor mesela ne yapardınız? Soğur veya uzaklaşır mıydınız?

-sen hayal edip 1 85 derken

• niye uzaklaşayım yahu. yani tercih meselesi tabi. belki onun öyle hoşuna gidiyordur. belki seni öylede hayal etmiyordur. ve her şey boy pos değil bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...