Yeni tanıştığınız kız arkadaşınızı evinize çağırdınız ve geldi. Ne düşünürsünüz?

hani siz erkekler bir kızla yeni tanışır 2 günde eve çağırırısınız ya böyle bir durumdada kız geldi diyelim.ne düşünürsünüz onun hakkında,bu sorunun cevabını hep merak etmişimdir.

Güncellemeler:
taşındığınız yazmışım pardon tanışdığınız olacak

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi kız açısından bakalım olaya önce . kız eğer erkekten hoşlandıysa bu sevgiye dönüşme durumundaysa kızı sabahın köründe çağır yine gelir. ben canlı şahidiyim. kız sırf seni sevdiğim için evine geldim sana güvendiğim için demişti. ama arkasından beni bunun için mi çağırdın dedi ve başımdan aşağı kaynar sular indi haliyle. kız bakireydi çünkü

2. kız tipi senden hoşlanmıştır. ve cinsellik onun için sorun değildir. bakire değildir büyük ihtimalle. genelde sağlık sektöründe çalışan ya da okuyanlar bu konuda rahat nedense. evine gelir. erkeğin hemen ne istediğini anlar. canlı şahidi olarak kız eve geldiğinde bilgisayarın başına bir ödev hazırlamak için gelmişti. ben de yardımcı olacaktım. oturacak 2. sandalye mutfaktaydı. getirsene falan dedim . o da tamam dedi dizimin üstüne oturdu. sonra kucağıma . şimdi burda niyet okumaya gerek yok belli zaten.

3. kızlar evlidir ya da nişanlıdır. evlilikten mutlu değildir. eskiden sizinle beraber olmuşsa tekrar gelmek isteyecektir. bu sizin ilk oluşunuz ya da farklı bir şey yapmış olmanızdır. bununla ilgili de yaşanmışlığım var fakat pişmanlığım yüzünden paylaşmak istemiyorum burada.

4. bu çeşit kızlar kızla erkek arkadaş olur muhabbetine girer. önceleri eve gelmeye karşıdır. ancak bir kere gelir erkek bir şey yapmazsa güven kazanır. ama nedense bazı şeyleri merak ederler. p*rno izlerler penisi falan merak ederler ama erkek bunu kendi keşfetsin isterler. fazla ileri gitmek istemezler.

özün ve sözün kısası niyete göre değişir. şahsen ben nişanlı olmadan eve gelip oturulması taraftarı değilim. ama kıza da bağlıdır bu. eğer ciddi düşünüyorsa erkek kesinlikle kız istese dahi bunu okeylemez. ama öyle bir an olur kitap defter bir şey verecek olursun kapıya gelmesi falan olabilir. ciddi olan kız eve gelmeyi reddeder. ama kız erkek ciddilerse zaten eve de gelseler ciddi oldukları için kendilerini frenlerler . bu kızla erkek arasında olan ucu açık meseledir.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• bence kibar bi davranış...

1|0
    0|0
  • 1.Ben 2 gün önce tanıştığım kızı evime çağırmam.

2. eğer çağırdıysam, O kız bana o kadarda zeki ve duygu durum davranışlarında dengeli gelmemiştir. ( yani eve atılacak kızdır).

3. eve çağırdıysam ve kız da eve geleceğini söylese ve gelmese dahi mutlaka geleceğini biliyorumdur ve evde hazırlıklara başlamışımdır ( mercimek hazırlanır, fırın yakılır... )

0|0
    0|0
  • hoşgeldi derim

0|1
    0|0
  • KArşı tarafa bağlı biraz da

illa art niyet aramak yanlş bence..

ama sevildiğimi hissederim en azından

ve bu güzel bir duygu tabiki...

0|0
    0|0
  • Normal arkadaşım sonuçta oturur kahve yapar yada alkol alır biraz muhabbet ederiz.Hakkında kötü düşündüğüm kızı zaten evime davet etmem.Eğer bir şekilde yada bir sorundan dolayı benim evimde kalması gerekiyorsa kendi odamın anahtarıyla beraber çarşafı değiştirip yatağımı veririm.Hani bunda öyle çok büyütülecek bir şey yok.Bu karşındaki erkeğin karakterine bağlı aslında.Eğer karşındakini çok iyi tanımıyorsan veya güven vermiyorsa daveti geri çevirmende fayda var diyorum ...

0|0
    0|0
  • anlaşılan... seni bi ara çağırdılar sende gitmeyi düşündün... genelde olan bişey.. bendeki durum... ne zaman kız kapıdan içeri adım atsa hep aynı ses.. ''2 güne bunu da sallarım''

0|0
    1|0
    • yok:)gelmedi canım başıma öle bişey.arkadaşlarıma olan bir durumda hep

• hımmm. :/ sana da çok uzak değildir o zaman... arkadaşların çok şanslı senn gibi bi arkadaşı olduğu için.. :)

• Kız arkadaşımla ilk tanıştığım günün akşamı ofise davet ettim geldi çay içtik biraz muhabbet ettik gönderdim .Aklıma da zerre kadar kötü bişey gelmedi ama Kişiliğe göre değişir.

1|0
    0|0
    • hadi orası işyeri ev olarak sordum ben:))))))teşekkürler yorum için ama

• Farketmez sonuçta kimse yoktu başbaşaydık

• ne amaçla çağırdım eve o kim ona göre çok şey değişr. iş arkadaşıysam farklı okul arkdaşıysam farklı veya cafede gördüğüm daha yeni tanıştığımız farklı ama ben yalan söylüyorsam o da kötü hani kızın eve gelmesi için

0|0
    0|0
  • Ben olumlu şeyler düşünürüm açıkçası. Yapmak istediklerini yapabilen, toplumun onayını beklemeyen biriymiş diye düşünürüm.

Olayı abartmaya gerek yok, yapmak istersen yaparsın...

1|0
    0|0
  • Rahat kızmış derim gelsin gitsin tutumu iyiyse yiyecek halim yok. Ama eğer ev öncesi veya evde baştan çıkarmaya yönelik tavırları varsa tek gecelik ilişki peşindeymiş derim.

1|0
    0|0
  • Her önüne gelen eve çağırılacak kız. Değildir erkekler önce buna bakar erkekler arasında kaşlar derdimiz kızjlar vardır onlar tek sebepten eve çağırılır

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormandaki amaç sen gittin yada gitmeyi düsünüyorsun gidersem ksar muamelesi görürüm diye bir kaygınmı var bumu

0|0
    0|0
    • asla:31 yaşındayım bunun kararını ben verebilirim .sadece merak ettim ve sordum

• sence ne düsünüyoruz bak hemen geldi bu verir kolay kızmı niye bu erkeklere eli seyinde gezen muamelsi yaprlar biz secmeyiz biz ne olursa olsun nefes alsın yeter yakıstımasını alıyoruz hem ne olmus gelirse ben evde kafa dengi biri olursa onla vakit gecrmekten keyif alırım yani emen abaza düsünceler içine girmem ama arz talebe göre olay her yöne döner:)) tabi bu karsılıklı olmalı bende onu istemeliyim:)

• güzel şeyler düşünmiceğim kesin :D.Yada kendi çıkarlarım ıcın güzel onun ıcın kötü şeyler olcagı kesın :D

0|0
    1|0
  • burasıda yatak odası ... geldiğinden beri denemedim ... bir deneyeliim sorun çıkarsa iade edeceğimde ...

0|0
    1|0
  • Niye geldin der kafasını gözünü kırarım :D

0|1
    0|0
  • Genelde geliolar bişe düşünmüorum art niyetli değilim =)

0|0
    0|0
  • Normal değil.

0|0
    0|0
  • yahu ünide ben çağırmadan onlar gelirdi..ne düşüneyim şimdi ben..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek milleti ne düşünebilirki

0|0
    0|0
Yükleniyor...