Erkekler acı çekmemek için mi duygularından arınıyorlar?

Biri ile karşılaşıyorsunuz konuşmaktan, bir şeyler paylaşmaktan oldukça keyif alıyorsunuz ama karşındaki adam sana kapatmış kendini. Sadece sana da değil hemen hemen tüm kadınlara karşı duygusuz olmaya yemin etmiş gibi. Neler yaşarsanız yaşayın onun ağzından sevgi sözcükleri duymayacağınızı biliyorsunuz. Sırf daha önceki birlikteliğinizde aldatıldınız, hüsrana uğradınız diye neden karşınıza çıkan insana hiç şans tanımazsınız? Üstelik her şey güzel giderken. Acı çekmeyi göze alamazsanız nasıl tekrar sevip sevilebilirsiniz? Yoksa siz erkekler için hissetmemek daha mı cazip? Geçmişe takılıp herkesi, her şeyi aynı sanmak kolayınıza mı geliyor?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• ağrı,acı eşikleri düşük ya onların ondan öyleler.bir kere kazık yediler mi artık her kadına yollu gözüyle bakar , harca at mantığına giderler.gerçekten sevebilecek kapasitede olanlar bile gözlerinde olmaz.nasıl olsa günü birlik ilişkiler için esaslı bir bahane vardır.yaralı aslan misali işte.

1|0
    0|0
    • çok basit bir yaklaşım değil mi ama ya

• aaa ne kaaa ayıp böylemiyiz biz

• Agri acı eşiğine bağlamışsın ya beni hala güldürebiliyorsun...

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne güzel bir iç dökmedir, ne doğru bir tespittir.

1|0
    0|0
    • doğru ama aslında böyle olmaması gerek

• Tabi ki de olmaması gerek. Hayatına alabileceğin bir insan için aşk, sevgi, saygı, paylaşılanlar yetmez bazen. Cesaret ister, yürek ister. Bu da o durumlardan biri. Varsın etsin tekrar üzsün, dağları mı yıksın ama buna cesaret edemiceksem neden yaşıyorum diye sorarım kendime.

• haklısın. cesaret gerek.

• Allah bizi böyle yaratmış düz mantık :D

0|0
    0|0
    • çok düzsünüz ama ya

• yazık tabi

• bilmem ben :D

• genelleme yapman çok doğru bir yaklaşım değil.şahsen ben üstüme almıyorum...çünkü duygusuz değilim.hatta bazen gereğinden fazla duygusallaştığım zamanlar da oluyor.

0|0
    0|0
  • ilgi duyacağı konumda değilsin demekki hani herkesin bir bam teli vardır ya karşıdakinin teline basmıyorsun demekki olay bundan ibaret yoksa kendini bir müddet kapatır sonra normale döner bence normal bir durum

0|0
    0|0
  • Psikılojık buhrandadır ya da aşk acısı çekiyordur. belli zaman sonunda acılabılır ya da hiç acılmaz kişiliğine bağlı.. geçmişinden kurtulamamış belli ki.

0|0
    0|0
  • Kazanan olmak istiyorsa doğru yapıyor...

0|0
    0|0
  • gerek yok her sözü lafla beyana bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerle ilgili degil kanimca.bende oyleym.

0|0
    0|0
  • Neden sadece erkekler ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...