Kapat

Sınırsız (?) İnternet Sınırı

Evet arkadaşlar bu sınırsız internet olayını bu yaşa geldim hala anlamadım. Evimizde internet var 68 lira olması lazım sınırsız, kabloludan kablosuza geçtik doğal olarak telefondan da kullanmaya başladım.

Arkadaşım dikkat et bizim 80den aşağıya hiç gelmedi sınırsız olduğu halde demişti, sınırsız olsa bile sınırsız değil yani aslında.

Bunun sınırı ne yahu, kaç gb sonrası geçiyo o zaman sınırı? Lan o zaman niye sınırsız diyosunuz bak sinir oldum. Telefondan kullandıkça daha da çabuk biter tabii ki. Eee siz napıyosunuz, size kaç para geliyor geçiyor mu parayı?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Faturaya Yansıtmalı Bir Taksit Vardır.

vs.

2. Sınırsız Diye Birşey Yok. Adil Kullanım Kotası Vardır . Bu 50.GB Dır. Gerçek Sınırsız .120 ya da Yanılmıyorsam 190 TL.Arası Gibidir. Bunu Bağlı Olduğun Net. Şirketinin. Net Sayfasına Gir Orda Sıkça Sorulan Sorular Kısmına Tıkla. Cevabını Bulursun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Adil kullanım kotalıdır,peki tahhütlü mü ?

0|0
    0|0
  • Sözleşmede kaç belirledilerse sınırı o kadardır. Eğer ttnet ise 440375 ' i arayıp bir sor. Benim 50 gb sınır var. 50 gb'tan sonra faturaya ek ücret yansımıyor ama ay sonuna kadar int hızı düşüyor.50 gb altındayken 8 mbs oluyor 50 gb i geçtiğimde 3 mbs'e kadar düşüyor.

0|0
    0|0
  • Kabloluyla kablosuzla alakasi yok. Istersen 10 tane pc girsin yinede ayni ucret gelicektir ama vazen ttnet felan tivibu abonelik veya baska abonelikler kitliyor sende farkinda olmadan onun parasini veriyorsun bir musteri hizmetlerini ara ayrintili fatura iste

0|0
    0|0
  • bende Türkcell süperonline fiber internet sınırsız var 53 tl sabit geliyor fiyat kesinlikle artmaz, 25 GB kotası var o kotayı geçtiğim zaman sadece hızı düşer o kadar ama fiyat artmaz

0|0
    0|0
  • Sınırsız a.k.k li kullanıyorum superonline 2 sene oldu hep aynı geldi 50 gb dan sonra hızı yavaşlıyor 54.90 benmki fazla gelmedi aylıkda 100 200 gb arası kullanıyorum ben

0|0
    0|0
  • Sınırsız Oldu mu Farklı Bir Fiyat Gelmez Belirli Bir Kotası Var Onu Geçersen Sadece İnternetin Yavaş Olur Hepsi Bu

0|0
    0|0
  • Ben de sınırsı ttnet kullanıyorum 68 tl 50 gb geçince kaplumbağaya dönüyor internet . Telefondan da kullanıyorum bir sıkıntı olmadı .

0|0
    0|0
  • 60 geliyor içinde 100dk ev telefonu da var

0|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok. sınırsız internette fatura ücreti asla ödediğin parayı geçmez. ara bu durumu öğren ve çözülmesini iste.

0|0
    0|0
  • ben yıllardır sınırsız net kullanıyorum öyle bir şeyle karşılaşmadım fatura hep sabit geliyor

0|0
    0|0
  • yok la sözleşmesi var hahüdü orda yazan rakamdan fazla gelmezz tahüdü bittiyse zam yaparlar sadece

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• geçmiyor benim. internet sağlayıcını arayıp şu an kullandığın paketi, kaç gb olduğunu öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • sınırsız deyip yiyolar bizi kardeşim. telefonlarda da öyle hani aynı operatörle sınırsız konuşma hakkı var ya? aslında onların da bi' limiti var.

0|0
    0|0
    • Telefonlar zaten ayrı bir olay, sınırsız internet var ama daha hiç fiyatını aşmadığı olmadı *-*

• eğer çok kullanmıyosanız birisi şifreyi kırıp kullanıyo olabilir yani o yüzden kota hemen doluyo olabilir, eğer ki sürekli video film vs indirmiyosan.

• şimdi şöyle sınırsız derken belli bir kotası var hızlı onu aştıktan sonra yavaşlıyor ama sınırsız yani sorun yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...