Sorum şu...karın kaslarını kuvvetlendircek hareket tavsiyeleriniz.?

Karın kaslarımı bu bahar ayınında gelmesiyle sert ve formunda olmasini istiyorum.önerebileceginiz bikac hareket var mıcanlar...tesekkurler simdiden

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• En iyisi mekik

0|0
    0|0
  • Yillardir spor salonuna gidiyorum. Tecrubelerime dayanarak guzel bir hareket tavsiye edebilirim. Fakat ismini bilmiyorum, polis okullarinda vs yaptiriyolardi. Yaninda bir tane partnerinin olmasi lazim. Eger 2 kisi calisabilirim diosan tarif edeyim, yoksa yazmaya useniyorum :)

0|0
    0|0
    • Lutfen yaz.elimden geleni yaparm

• Sonra geri partnerine dogru kaldiriosun. Kollariyla ayaklarini tutuyor. Bu kez sola atiyor, geri kaldiriosun, sonra saga atiyor, bu sekilde devam ediyor. Ornek olarak su tekrar sayisiyla calisabilirsn. 1 orta 1 sol 1 sag, 2 orta 2 sol 2 sag, 5 orta 2 sol 2 sag, bu sekilde yapabildigin kadar yap, gecmis olsun.

• Cok tesekkur ediyorm.cok yardimci olucu bir cevapti.:)

• mobil telefonuna caynax Karın egzersizlerini indir. Çalışma programına riayet et sonuç alırsın tabi diet sart

0|0
    0|0
    • Diyet yapiyorm .cok saglikli besleniyorum.et süt yumurta yerim.sebze meyve , badem ceviz tüketirim.ekmek hamurişi yemem..hergün 45 dak koşu bandi, yarim saat kardiyo, 15 plates yapiyorm.o dedigin programida indiriyorum suan.cok tesekkurler kuzu

• squat yap link bence pilates yerine

• Oylemi..peki sen nasil dersen..profil resmine güvenerek platesi es gecip squat yapicam..

• Karin kaslari uce ayrilir :p

Ust karin kaslari, orta karin kaslari ve alt karin kaslari. Hepsini ayri ayri calistirman en iyisi.

link bunlari yapabiliyorsan gunde 8dakika calisman yeterli.

Ama diyetine dikkat etmezsen, nekada calisirsan calis bos cunku diyet cok onemli

0|0
    0|0
  • mekik çekmelisin fazla zorlanmana gerek yok sırt üstü yatarken ayaklarını bir yere tuttur dzlerin biraz katlı olsun tamamen yatma öyle mekik çe

0|0
    0|0
  • Ayaklarını dirsek kısmından ıtıbaren koltugun ustune koy bır yandan kalkarken bır yandanda ayagının tekını kendıne cek 3 part halında bunda 100 tane yap sen kız oldugun ıcın sonra yerene sırt ustu yat ayakları bırlestır yukarı kaldır yere degdırmeden gerı yukarı kaldır bu yer pozısyonda poponun altına bır tane yastık koy ama dengenıde kaybet ve her hareketı yavas yap cok yapınca degıl yavas yapınca daha cok gelısır

0|0
    0|0
    • Bak buda cok gecerli hareket önerileri.cok tesekkurler..egzersiz programima bunlarda eklenmistr..:)

• Klasik yöntemlerden mekik her zaman iyidir. Birde günde 7 dakika karın kası diye bir video var. O videoyu kesin izle.

0|0
    0|0
    • Him bak bu 7 dakika olan videoyu izliycem.tesekkurler

• Pardon 8 dakikaymış. Google'dan video taraması yap bulursun. Çok işine yarayacak ve sakın pes etme 1 hafta falan yaptıktan sonra alışıyorsun ve hareketlerde hiç zorlanmıyorsun. Uyarayım ama ilk 1 hafta hareketler baya bir zorluyor.

• Zoru severim:) tesekkurler uyarin icin yinede:)

• karın kaslarının gözükmesini istiyorsan egzersizden çok diyet yapman gerek bu işin %70 beslenmedir. artı egzersiz içinde salona gitmeni tavsiye ederim sağlam bir bacak antremanından sonra yapılacak olan karın egzersizi müthiş sonuç verecektir

0|0
    0|0
    • Diyet isi tamamdir.hergun super besleniliyo...:) salona gidemem.nisanlim öldürür:) hele bide sportmen vücutlu bir hoca varsa sopa manyagi yapar onu.:) ben evde kosu bandinda kosuyorm.sonra kardiyo+plates.. tesekkurler guzel yorumun icin

• belirgin olmasını istiyorsan agırlıkla mekik ya da cable abs crunch hareketini yapmalısın. sıkılassın istiyorsan normal mekik.

0|0
    0|0
  • Yere uzan ve sadece kalcan yerde kalacak sekilde vucudunu ve ayaklarini yerden 10 cm kes ve sadece bekle, bu sekilde durmak zordur ama karin kasi icin mukemmel bir hareket hemde bu hareketin en iyi yani hareket etmek zorunda degilsin :))

0|0
    0|0
    • Haha.tam bir tembel kedi garfield hareketi ha...:) supermis.bak cok sevdim..

• Part time bir garsonluk işine gir.Eski sevgilim 2 hafta çalışmıştı bildiğin kas yaptıydı.

0|0
    0|0
    • Hahah...ay ben yapamamki garsonluk filan...bi laf soler kafasina atarim musterinin...sonra istifa:))) daha mantik dolu cevaplar bekliyorum

• Koşu bandı ha ? Vay be. Zenginlik bu olsa gerek :D

• Hahah.ay cok alemsin...kosu bandi almak icin zenginmi olmak gerekio cicim ya...valla guldurdun

• bol bol gül :D

0|1
    0|0
  • bisiklet ya da şınav gerci süper bir hareket var ama nasıl anlatımki %100 tesirli

0|0
    0|0
  • CRUNCH... ...

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken de nefesinizi tutup bırakırsanız karın kaslarınız için faydası olacaktır.

0|0
    0|0
  • agırlıklı egzersızler var ama once normal egzersizler yapman lazım

0|0
    0|0
    • Inanki o kadar cok yapiyorumki yalniz ilkdefe işe yaradigini anladm.cünkü ilk kez dogru yaptm hareketleri:)) 45 dak koşu bandi, sonra 15 dak kardio hareketleri ve pesinden plates ...tesekkurler yorumun icin:)

• Mekik ve ayaklari karna cekme hareketleri oldukca etkilidir ve tabiki iyi beslenme.

0|0
    0|0
  • mekik ve karna çekiş hareketi en etkilileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı soruyu ben de sormuştum bir kaç gün önce mekik ve şınav demişlerdi. :)

0|0
    0|0
    • Karnim aciyana kadar mekik cekiyorum.sonra karin kaslarini kuvvetlendircek baska hareketlere geciyorum..bi kac gundur agriyo karnim..işe yariyomudur acaba kuzu ya...en etkilisi mekik ozmaan

• Yarar tabi tatlim yediginden çok egzersiz yaparsan yakarsin zaten hep yakıyorsundur hep sıkılastiriyodur :)

• Bisiklet hareketi

0|0
    0|0
Yükleniyor...