UEFA müfettişlerinin Galatasarayın uefa lisansını askıya aldığı söyleniyor bilgisi olan var mı?

Bilet satışında usulsüzlük yapıldığı için 108 milyon tl vergi cezası kesilmişti. Galatasarayın borçları yüzünden finansal fair play kurallarına uymadığı gerekçesiyle lisansının askıya alındığı bunun ardından 2 yıl avrupadan men edileceği söyleniyor. bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet durumun vahim olduğu gerçek sonu glasgow rangers gibi olabilir aşağıdaki bazı şahıslar ona buna taş atacağına takımını düştüğü bataklıktan kurtarabilmek için destek olsun yoksa biz fenerlilerde destek olabiliriz geçmişte olduğu gibi

0|3
    0|2
    • Tencere dibin kara seninki bendende kara..Sizin artık hırsız olduğunuz her yetkili kurum tarafından tescillendi hala utanmadan gelmiş hırsız diyorsun

• Sen gerçekten zavallı bir yaratğın tekisin sana 2 seferdir soru soru soruyorum dansöz gibi kıvırıp konuyu başka yerlere çekiyorsun sizin ne kadar ahlaksız ne kadar namussuz ne kadar şeref yoksunu bir takım olduğunuzu Uefa bile tescilledi senin gibi zavallı bir yaratıkla tartışmaya girdiğim için şu an kendimden utanıyorum

• Lan sizin hırsız olduğunuzu tüm dünya biliyor utanmaz fake hesaplı beyinsiz

Kızlar Ne Diyor 2

• Ünal Başkanın dediği gibi son 15 yılın en iyi mali en iyi ekonomik değerlerine sahipmiş kulüp borçlar olabilir bence borcu olmayan kulüp zaten yok CL'ye direkt gidip hem oradan para alıp üstüne Fenerbahçe'nin alamadıklarını da almamız lazım boşa yaptığımız transferler bizi zora soktu bence ama usulsüzlük falan ortada yok zaten hemen men cezası değil o sonraki aşamalarda oluyor kurul toplanacak zaten öyle bir durum yok

0|0
    0|1
  • Hırsızlık mı yapmışlar terbiyesizler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bize yapilannolayin aynisi ceza belli

0|1
    0|0
  • Siz bizi bırakında kendi karanlık geleceğinize bir gözatın herkesi kendiniz gibi hırsız zannediyorsunuz dünya sizin ne kadar namussuz ne kadar hırsız ne kadar şikeci bir takım olduğunuzu anladı Galatasaraya hiçbirşey olmaz merak etmeyin Fener gibi Avrupadan 2 yıl men cezasıda almaz

1|3
    0|6
    • sen çok ahlaksız bir adamsın

• Senin amacın sadece başka takımlarla uğraşmak ve kendi pisliğinizide örtmek ama örtemezsiniz hırsızlığınız ortaya çıktı artık hem utanma ben utanıyormuyum aşağılık hırsızlarla muhaattab olduğum için senin utanma sebebin pisliğinizin ortaya çıkması sizi gidi devlet düşmanı rezil hırsızlar

• Şimdi sizin devlet dolandırıcısı olduğunuzuda biliyorlar fındık beyinli hırsızlar

• vayyyy Fenerbahçeye şikeci diye bağırıp gezmeye devam ederken neleri örtmeye çalışıyorlarmış anlaşılan :)

0|2
    0|2
  • GS men falan edilmez merak etmeyin siz boş laflar GS nin alnı açıktır bu soruyu soranlar kendi takımının geleceğini düşünsünler bence borç varsada paşa paşa ödenir sıkıntı yok ;)

0|1
    0|1
    • ben galatasarayın kötü duruma düşmesini istemem ligde rekabet varsa 3 büyükler sayesindedir birinden birinin kötü durumda olması ligin kalitesini düşürür ve maç zevkimiz olmaz

• Fenerbahçeyle uğraşan fenerbahçenin kuyusunu kazan kim varsa tek tek cezasını çekiyor galatasarayda bunlardan biri daha bu iyi günleri daha beter olacaklar seneye lige tutunma savaşı verecekler.

BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ AYSAL EFENDİİİ.

0|3
    0|2
  • hahahaha vallahi ne gülerim ya hahaahahahahaha beter olsunlar inş

0|2
    0|2
    • önceden stadlarda tayyip için hırsız var diye bağırıyorduk şimdi bunlar içinde bağırırız :DD

• Bende diyorumki ispatlamazsanız adam değilsiniz biz size şikeci ya da hırsız derken Mahkeme kararların yani adalaetin verdiği kararlara dayanarak bu sözleri söylüyoruz suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur ben Aziz Yıldırım 3 Temmuzda gözaltına alındığında Fenerbahçeye hiçbir şekilde hırsız ya da şikeci sözünü kullanmadım çünkü daha suç ispatlanmamıştı siz internette 1-2 haber dolaştı diye kalkıpta bize hırsız diyemezsiniz

• Ayrıca eğer bizim hırsızlık yaptığımız tescillensin ben burada "Arkadaşlar kulübümüz hırsızlık yapmıştır herkesten özür dileriz" sözünü kullanacağım eğer bizim hırsız olduğumuz tescillenirse adaletten önce biz Ünal Aysalın cezasını veririz merak etme sizin gibi suçumuzu örtbas etmek için yürüyüşler düzenlemeyiz çünkü karakterimiz buna izin vermez siz önce kendi pisliklerinizin hesabını verinde ondan sonra bize laf atın

• %100 yanlış bilgi. para cezası alır men cezası almaz. böyle bir ceza alan bir kulup örneği yoktur olamazda

0|1
    0|1
  • konu hakkında bilgi sahibi değilim ama 31 marta kadar o borçlar ödenmezse Galatasaray uefa ya ve clye gidemez.

0|0
    0|0
  • Kısacası Beşiktaşın geçen sene Avrupa kuplarından men edilmesi ile aynı.. Borçlar yüzünden .

0|0
    0|0
Yükleniyor...