Ayrılalı aylar olmuş ama arkadaşı tip tip bakıyo

Dün arkadasımla okuluma gttim kantnde otryoduk snra benim eski sevgilimin en yakın arkadaşı geldi çocuk birden geldi bana telefnunu uzattı bende şarja taktm o sıra bana tip tip nedn sandalyeye vuruyosun dedi ayağım çarpmış . Sonra biz arkadaşımla kalktık langırt oynadık oynarken eski sevgiliminde tanıdığı 2 çocuk geldi yanımıza langırt oynayalım mı dediler oynadık bir baktım eski sevgilin o yakın arkadası bana sinirli sinirli bakıyo anlayamadım . Gectik yerimize oturduk telefonunu şarjdan almış 5 dk için koymuş şarja . Dün hep bana baktı eski sevgilimde geldi ama ben bakmadım görmedim fazla . Neden öyle baktı bu çocuk tavrı niye böyle ? Bide 23 Mart onun dogum günüydü hala seviyorum ama kutlamadım . Aylar önce bir adım atmıştım ben olmadı kutlayamazdım doğum gününü

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle langırtlarda tip tip bakılır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 sebebı var. Bır ınsan 6 sanıyeden fazla bakıyosa ya kavga etmek ıcın ya da yatmak ıcın sen karar ver

0|0
    0|0
  • yandın sen harbi tehlikeli bir durum

0|0
    0|0
  • Konvoy muu var gardaşşş

0|0
    0|0
  • ne bilelim :)

0|0
    0|0
  • çocuğu üzecek bişey yapmışsın herifte arkadaşını sevdiği için sana öfkelidir sen burada kendi yaşadığını anlatıyorsun kim bilir o çocuk ne yaşamış şimdi biz neye göre yorum yapalım

0|0
    0|0
    • Benim bişey yaptıgm yok o ayrıldı benden bağlanmadan üzülmeden bitsin dedi bende peki dedim üstelememede bozuldu yalvarcakmıydım ayrılmayalım diye . Sonra o arkadası yazdı seven sebep sorar falan dedi konusurum ben onunla dedi bende konuşma isteyen benimle konusur dedim . Snra aradan 2 ay gecti dayanamadım yazdm seninle konuşmayı özledim diye o da şaşırdı ama sana açık konuşcm benim şuan konuştugum var seninle konuşursam hem sana hem ona yanlş olur dedi bende mutluluklar diledim

• öyleyse iletişimi kopar, o arkadaşlarıyla da hiç ilgin olmasın evli evine köylü köyüne, yastık gitti kavga bitti

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...