Hayatınızdaki yasak elmalar neler?

Sorunun başlığına bakınca yanlış algılanmasın :) Genel anlamda soruyorum.

Hayatınızda yapmamanız gereken şeyler nelerdir? Örneğin, ben katı yağ beyaz un ve beyaz şeker asla yemem, ( yememem gerekir ) veya spor yapmadan bir günüm geçemez, tembellik yapmam yasak...

Kısaca mecbur olup yapamadığınız yasak elmalarınız neler?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cep telefonumu kapatmayı çok istediğim halde açık tutmak zorunda olmam.Hayır demek istediğim halde hiçbirzaman hayır diyememem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendime koyduğum yasaklar ; Kola, abur ve de cubur, son olarak da insanların değer yargılarını değiştirmemeye çalışmak. Çünkü bu çok yorucu.

0|1
    0|0
    • abur cubur :D sanirim en cok yemek konusunda yasak elmalarim var benim

• ama diğerleri değil de aburcuburda yasağı delme girişimlerime de ayrı bir yasak koymalıyım :D

• kendi ailemin erkeklerinin yanında başka erkeklerin adını bile söyleyemem

hemen kurt adama dönüşüyorlar :))

1|1
    3|0
    • abilerin varsa normaldir :D kiz kardesim deniz deniz dediginde onu erkek sanip kopurmuslugum var

• Nedir bu abilerin zincire vurulmaz çılgınlığı? Çevresindeki kadınları sahiplenmek ve onları koruma içgüdüsümü? Bu gücü içgüdü değil öğretilmiş bir güdülenme de neyse..

• hayir ogretilmis bir durum değil :) babam boyle değildi, korumaci bir ailede de yetismedim, ama ailemden tek kalan kiz kardesim olunca asiri dustum ustune

• yemeğin üzerine tatlı yemek. 7 saatten fazla uyku.

0|1
    0|0
    • tatli ! ah o tatlilar ahh... 15 gunde bir yiyebiliyorum ben de :S

• aynen bravo..

• tatlı, tuzlu, hamur işi, abur cubur, karamsarlık, yenilgi bunlar benim yasaklarım

0|1
    0|0
  • Burada herkes yasak elmalarını yiyemediklerini anlatmışlar, oysa yasak elma yüzünden cennetten kovulmadı mı Adem ve Havva?

Sevgilimin adem elması benim yasak elmam, öpmeye bayılıyorum, gerçi sevgilim tamamen bana yasak ama eriyorum onunlayken

0|0
    0|0
  • cips, fast food, kola, abur cubur tarzı şeyler :( içim gidiyor, yerken kendimi kaybediyorum ama yasak malesef neymiş sivilce çıkıyormuş cildim bozuluyormuş sağlığım açısından da zararlıymış. yeak yeaaaa :(

0|0
    0|0
  • var ama adı üstünde dile getirmem bile yasak:DD

0|0
    0|0
  • kendı kendıme aldıgım yasaklar var benım

beyaz ekmek yememek , ne kadar yorgun olsamda makyajı silmek onla yatmamak,

gece uyurken sabah uyanınca mutlaka 1 bardak su içmek

ojesiz olmamak sabah kahvaltısını aksatmamak...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hemen hergün su icmek

0|1
    0|0
    • su icmeyi sevmiyor musun?

• aslinda tam aksine tuzak daha cok :) buradaki belli kesim disinda kimse sagligini umursamiyor ki obez dolu her yer

• dogrudur valla.

• Hamurişleri ve fazla ekmek yasak, pizza hamburger güzel gelse de yemek yasak, kola içmek de belirlenen egzersiz saati dolmadan bisiklet sürmeyi bırakmak yasak, planlanan dur kalk sayısına ulaşmadan boşalmak da yasak (masturbasyon yaparken). Bunlar kendi yasaklarım ve uymaya çalışıyorum da pc başında çok kalmayayım, wow üyeliğini yenilemeyeyim desem de olmuyor :(

0|0
    0|0
  • Yemek yemek :D

0|0
    0|0
  • sigaradır benim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...