Profil resmine kendi resmi yerine arabasının resmini koyan erkekler neyin peşindedir?

Profil resmine, kendi resmi yerine arabasının resmini koyan erkekler neyin peşindedir? Arabalarının kendilerinden daha mı yakısıklı oldugunu düşünürler? Arabayla karı kız kaldırırız dıye mı dusunurler? Yoksa karsı cınse bana bakma , arabama bak mesajı mı verırler?

Güncellemeler:
Bazıları da arabasını genel ev olarak kullanıyormuş.Bayanlardan da bunu yapanlar yok degıldır heralde...

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• arabasindan beklediği ilgiyi göremeyip toplumun zorla gözüne sokmaya çalışan kendi egosu içinde kral olduğunu zannederken aslinda ezikligi içinde boğulan erkektir. aynısının bayan versiyonunu da söylerdim ama durduk yere eksilere bogulmayim şimdi sitede zaten galiba beni sevmeyenler var :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendine değil arabasına güvenen tipler.

0|1
    0|0
  • ee kızlar bmw olsun parası olsun derse olacağı bu .

erkelerde napacağını şaşırdılar bişi diyemiyorum haklılar .

0|1
    0|0
  • Ne alaka biz okadar safmiyiz bir arabaya kancaz? Yanina villa, sirket ve son model araba olsa hadi Neyse =)) ki yinede durup dusunurum..

0|0
    0|0
    • şimdi bişey diyecem üyeligimi silecekler :D senin altın olan bir yerin mi var :D

• işte sazanın biri düşmüş

• Saka yaptigimi anlamayacak kadar ... Olamazsiniz.. Bosluguda kendimize yakisacak sekilde sizin doldurmaniz icin birakiyorum...! Atlamaya yer ariyorsunuz..

• Freud bile sen kadar degil.

0|0
    0|0
    • Freud gecmıste kaldı,artık yenı donem benım baslıyor =)

• arabanın modeli yılı markası kasası tamponları boyası iç döşeme seramiği hızı dayanınıklılığı vssss kendilerine benzetiyor olabilirler :)))

0|0
    0|0
  • Arabasını seviyordur, arabalar ilgi alanıdır belki de. Niye direk kötü olanı düşünüyoruz ki?

0|0
    0|0
  • O'nun arabası var ama Ruh'u yok :)

0|0
    0|0
  • kendılerını havalı gostermeye calısıyrlar ama nafile

0|0
    0|0
  • kıroyum ama para bende mesajı :D

0|0
    0|0
  • Gel bir tur atalım demek istiyorlar

0|1
    0|0
  • Çok komik oluyor harbiden fsdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim Arabam var Güzelmi Güzel diyor iste :))

ne diycek baska

0|0
    0|0
  • arabam yok,olsa belkı bende koyardım,kroyum emme araba bende:))

0|0
    0|0
  • tayyiple beraber onları da sandığa gömeceğiz. oylar bağımsız aday şükrü çetine

1|0
    0|2
    • Yapılan en alakalı yorumdu tebrık ederım.

• eyw. başkanım. beni takip et. bende seni takip edeyim. her zaman yorumlarımı senden eksik etmem

• Arabasını seviyordur bir nevi hobisidir onun.İlla her şey kadın odaklı mı olmak zorunda?

0|0
    0|0
  • ''Beyin yok ama para ben de'' mesajı var.

0|0
    0|0
  • ya arabalar ilgisi vardır ya da kendi tipini güzel bulmayabilir

0|0
    0|0
  • Demekki

0|0
    0|1
Yükleniyor...