Insanları genelde hangi yontemınızle ıkna edersınız

Genelde arkadaslarınızı veya cevrenızdekı ınsanları ıkna etmek ıstedıgınızde bunu nasıl yaparsınız?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Gercekleri ispat ederim.anlamadiysa.ikna olmasi icin uzunca konusurum.2-3 gun gecer.yine de ikna olmamissa.eger bana deger verseydin.beni sevseydin yapardin diyorum.ama ikna edecegim konuyu gozden geciririm.akilli ve mantikli.gerekli konuysa.oyle her sey icin ikna etmem.zorlamam karsimdakini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İkna etmeme grk yok ağzımdan olmıycak bir sözü boşuna çıkarmam boş konuşmam yani.Ama sevgilimi ikna etmek cok kolay bir öpücük ya da bir iki küçük sözler dünyayı aldırabilirim :)

0|0
    0|0
  • Başkalarını ikna etmeye çalışmadım hiç, konuşkan biri değilim çünkü. Sadece ailemi ikna ederim. Annemi ikna etmesi kolay oluyor biraz ısrar edince :) canım benim o :) kardeşlerimi de ikna ederim bir şekilde ama ara sıra tehtide başvuruyorum, bu kötü işte... :( bu huyumdan kurtulmam gerek...

0|0
    0|0
  • oyle bir cabam yok inanan inanir inanmayan icn kendimi yoramam.

0|0
    0|0
  • Kimseyi ikna etmek zorunda değilim, herkesin kendi düşüncesi kendine. Fakat çok mecbur kalıp yaparsam da, ikna yeteneğim güçlüdür okuduğum bölümden dolayı.

0|0
    0|1
  • Önce güvenini kazanırsın ikna kolay

0|0
    0|0
  • Bende senin icin aynisini yapardim diyorum genelde oyle ikna oluyorlar:D

0|0
    0|0
  • Genelde insanlarla uğraşmam.

0|0
    0|0
  • Çok aşırı konuşuyorum ben ya dayanamıyorlar en sonunda :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İkna etmeye çalışmam velakin illa ikna edeceksem kendisiyle birlikte hareket ederim konu her ne ise.

cut.

0|0
    0|0
  • ister inan ister inanma :D

1|0
    0|0
  • yaaaaaaaaaaaaaaaaaa lütfennnnnnnnnnnnnnn lütfen lütfen lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn pılisssssssssssssss

0|0
    0|0
Yükleniyor...