Issız bir adaya düşseniz biri size bu adanın ıssız olmadığını söylese ona hangi şartlarda inanırsınız ?

Issız bir adaya düşseniz biri size bu adanın ıssız olmadığını söylese ona hangi şartlarda inanırsınız ?:D

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Onu soyleyen biri varsa issiz degilmis demek ki.

0|2
    0|0
    • Tamam ama belki onu söyleyen tek başına adada yalan söylüyor hemen nasıl inanıyorsun:D

• Hay Allah senden razi olsun:))cocuklarim bekler simdi.

• Hemen geliyor ekip hiç merak etmeyin siz :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 6

• Birisi varsa zaten ıssız değil demektir.

0|1
    0|0
    • Tamam ama belki onu söyleyen tek başına adada yalan söylüyor hemen nasıl inanıyorsun:D

• orda bırı varsa zaten ıssız değildir benım ıcın onu gormem yeter ınanmma:D

0|1
    0|1

• Halay ekibi kurmalı :-)

1|1
    0|1
  • senden belli oluyor derim

:D

0|1
    0|0
  • Issız olsun olmasın sen yiyecekten haber et :P

0|1
    0|1
  • İnanmama gerek yok ıssız olsada olur :)

Ama illa inanmam gerekiyorsa adamı önden yollar, hatıra fotoğrafı çek derim oradakilerle :)

0|0
    0|0
    • Düşmeden önce olur bu. Düştüysemde tanıştır bakalım adadakilerle derim :)

• Emredersin efenim der oda ya yamyamsa adadakiler :D:D

• Adam kendini riske atmaz herhalde :) niye gelsinki yamyamların yanına benimle? Ha intihar etmek istiyorsa onu bilmem :)

Hiç olmadı işim şansa kalır, ki şanslıyımdır genelde :)

Erkekler Ne Diyor 3

• orada birisi varsa ıssız olmaktan cikiyor ):)

0|1
    0|0
  • Normal şartlarda insanlara güvenmeyen inanmayan biriyim öyle durumda asla inanmam :D

0|1
    0|0
  • Adanın ıssız oldugunu 24 saat ıcersınde kanıtlamaya calısırdım.Iddıamdan vazgecmezdım.Arkadasıma da eger buranın gercekten ıssız olmadıgını soyluyorsan bana bı karı getır de goreyım..ozaman ınanırım derdım

0|1
    0|0
Yükleniyor...