Erkegin yalanını yakaladın...

ama bunu hic kabul etmedi ve bunun dogru oldugunu biliyorsun. sevginden ses cıkarmıyorsun. çok aşıksın çünkü, onun dedigine inanmayı sectin ve bunların üstünden zaman gecti. su an tekrar biraradasın onunla. seni sevdigini ve seninle gelecek planları yaptıgını söylüyor. bazen gözleri boş bakıyor, bazen askla...

ne düsünmelisin? ipin halat mı olmalı, pamuk ipligi mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• iliakide yalandan nefret ederim ve iliski icin guvenin %100 olmasi gertigine inanirim . soylesigi yalanin boyutu ve hayatina etkisi nedir bilmedigim icin birseyde diyemiyecegim.

1|0
    0|0
    • bir kızla ilgili...benden gizli birseyler karıstırır mı diye korkuyorum. bazen ona öyle baglı hissediyorumki sonra aklıma bu geliyor ona hissettirmesemde aynı davransamda bu kadar baglanmamak icin tekrar kacasım geliyor.

• anladım..

• gece gece hatta sabah sabah uzucu seyler soyledim ama napabilirim ki.

Erkekler Ne Diyor 5

• İşi sen zora sokmuşsun, en başında bunu açıkça ifade etmeliydin.

Çünkü şimdi de yapsa susmayacaksın o da ayrı.

Eğer ki kuşku duyduğun, sana dair hissiz bir hali olursa o an sorgula onu, hata yaparsa yüzüne vurmaktan çekinme. Geçmişi geçmişte bırak artık, geç kaldın o olaylara artık.

cut.

0|0
    0|0
  • Yukuri tukursen biyik asagi tukursen sakal misali .sen kendi sevgine inaniyorsan kabullenilebir zorlarsan.ama sevginden cok emin degilsen pamuk diyorum

1|0
    0|0
  • Yalan söylemek ciddi bir karakter problemidir..

İnsanlar yalanları nasıl affediyor anlamıyorum.. Bir hırsızla sevgili olur musunuz? Veya bir katille? Veya dolandırıcıyla? Veya pez*venkle?

O zaman yalanı niye affediyorsunuz? O kişiye ömür boyu nasıl güveneceksiniz?

0|0
    0|0
  • Aldatmak dışında geçmişte yaşadıkları sorun olmasın.

Belli bir yaştan sonra erkek yakıştırmamalı kendisine aldatmak denen şeyi. Çok utanç verici bir durum 30 yaşında ilişkin var sen kaçamak peşinde. Çok aşağılayıcı bunu kendine yakıştırmaz insan.

0|0
    0|0
  • zamana bırakmaya devam et... konuya göre davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalanci...ve de üstelik yalani yakalandigi halde hala inkar edecek kadar da piskin.

Size bir sey söyleyeyim hanimefendi ask öyle kör kütük her türlü rezillige,

yalana,yanlisa tahammül etmek degildir.

Ömür kisa ve gecen zaman degerli.

Bence sevginin,sadakatin anlamini bilmeyen kimseler ile bu zamani

öyle cömertce harcamayin,ileride büyük pismanliklar yasarsiniz.

...

Yalanin oldugu yerde inceldigi yerden kopmali bence.

2|1
    0|0
    • aynen katiliyorum.

• kız bunun sevgilisi oldu. benle sevgili iken arkadasmıs kızla. benden ayrılıp kızla sevgili oldu ama bana dedigi kızın istedigi bunu. halbuki kendi istemis ve ben bunu biliyorum.

• Oyunlar falan...mide bulandirici seyler bunlar bence.

• Sahsen oyle bir adamdan hayir gelmez. O yalanlar bo gun yuzune carpar, o zaman bosuna gozardi etmis oldugunu anlarsin. Kendinden odun verme pisman olursun. Sev, asik ol ama bu senin gozlerini kor etmesin.

1|0
    0|0
  • Çok aşık olsam bile yapamam ..

1|0
    0|0
  • pamuk ipliği bile değil yalan söyleyen adm uslanmıyr ben çarşda 1 kızla gördm arkdşnn kız kardeşydi sanırım,1 konu görüşckti ama bne blyrdm konuyu seslendm duymadı 15 dk takp ettm sonra kaybettm 30 kez ardm belki açmadı en sonnda açtı nerdesn dedm il dışndaym dedi,bende o kızla tanştrmazsan ayrılrm senden dedm aban kfr ederk kızla sadece toka yaptrdı ama kzıın ağzını bıçak açmadı ondan öncede yalanlrını biliydmama gözmle görnce artık acablrm kalmadı dfet gtsn böyle blnmezlk daha kötü ve daha çok bağlanrsn

0|1
    0|0
    • kızla ne yaptıdıgını anlayamadım. ne dediniz? tokalastırdı mı? sonunuz ne oldu peki?

• evet ayaküstü merhaba merhaba ondan sonra ayrıldm güvenmyodum ama acaba diyordum ve 1 ci ayrılk çok actyr ama 2.ci ayrılğmzda çok tınlamadm boşver cibiliytesz adamları

Yükleniyor...