Böyle bir durumda erkek ne hisseder

çok değer verdiğiniz,sizin için eşsiz güzellikte bir sevgiliniz var ve başka uyuz hasta ruhlu sorunlu bir kızın teki sevgilinize artniyetli olarak yaklaştığını görüyorsunuz.. yani hem cinsel istekleri var hemde sömürmeye çalışıyor onun üstünde hakimiyet kurup yararlanmak istiyor bunu göstermeye kanıtınız yok ama bir şekilde hissediyorsunuz.. sevgilinize salça olan başka bir kız hakkında ne düşünürsünüz nasıl bir yol izlersiniz savunmaya geçer misiniz sevgilinizi koruyup kollar mısınız tepkileriniz nasıl olur? bir erkekten sakınıyormuş gibi sakınır mısınız? yoksa bu kız sonuçta bir zarar gelmez gibi bir düşünceniz mi olur.. acı çeker misiniz?

anlatıntıntın :D

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Saçlarını tek tek koparırım o kızın. Acımadan burnunun ortasına küütt.

0|1
    0|0
    • ayy şu cümleyi okurken çok eğlendim nedense :D ahhahah

• Enteresan sorular soruyosun, enteresan şeylere gülüyosun, enteresan bir nickin var. Nesin kız sen:D Kızı öyle hayal ettiysen eğlenceli gelmiş olabilir.

Erkekler Ne Diyor 25

• Şimdi acıyı geçelim :)

Benim kız arkadaşım o aşamada bunu gelip bana söyleyecek, hoşnut değilim dese bile yeter zaten. Ha genel olarak bakarsak gene sevgilisine söyleyecek, sakın muhattap olma diyecek bir kere. Çok salça olursa gerekirse s.. git lan buradan diyip atarlanacak bile.

O AN SEVGİLİSİ ZATEN MÜDAHİL OLUP KIZDAN TAMAMEN UZAKLAŞMIYORSA, SEVGİLİSİNİ O AN SAHİPLENMİYORSA O ADAMLA İŞİN NE =)

CUT.

0|0
    0|1
  • Grup sevmiyok bizi rahat bırak derim

1|0
    1|0
  • Universite sinavindaki turkce sorulari gibi olmus .sonuha gelince basini unuttum sorunun

1|2
    1|0
  • döverim ki kafayı gömerim kim ki benim çok değer verdiğime salça oluyor valla erkekle kavga ediyormuş gibi girişirim hiç acımam

1|0
    0|0
  • Tam tersi olsa cevbım farklı olurdu :) Ama kız erkeğe hani nolur erkeğin nefsiyle oynar dikkat çkmeye çalışır vs dikkat et ama iş erkekte bitiyo ;)

0|0
    0|0
  • Sevgilimin tavrına bakarım.. O kişiyi umursamıyorsa sorun yok.. Ama eğer öyle birini tercih ederse sttir olup gidebilir.. Kapı açık..

Ben kaliteli bir insanım, ve sevgilim gidip kalitesiz birini seçiyorsa bu onun da kalitesiz olduğunu gösterir..

1|0
    0|0
  • Eşsiz güzellikte bir sevgilim olmadı olmazda ama sevgilim olsaydı bir kız gelip salça olsaydı ne yapardım bilemem :) sonuçta arkadaş ben seçimimi yapmışım.Birini Seçmişim.O Gelicek Onu Bırak Beni Al Diyecek Haa :) s.. git derim ya :) uzatırsa sevgilime giderse tutarım onu bak kızım ben manyağım tamam mı? Bana Ayak Uyduramazsın.Hiç Uğraşma sevgilimle Yoksa bir gün bulurlar seni kenar bir sokakta.üstün başın kan içinde o zaman anlarsın ama geç olur Derim :) :)

Yerse Gelsin Bi Daha :) :) ((DENENDİ :) İŞE YARIYOR))

0|0
    0|0
  • Onun ebesini s...

1|0
    0|0
  • edepli adaplı olan bir erkek karşı cinsin art niyetli davranışını zaten anlar ki o hareketi yaptığı anda o kız ona zaten o anda resti çeker işi o noktaya getirmez

0|0
    0|0
  • Allah araya girmeye çalışanların evlerine ateşler salsın Duygularını sinelerinde bıraksın cehennemde cayır cayır yansınn :D

0|0
    0|0
  • Sevgilime güvenirdim.

Demiyeceğim o s*rtüğün kafasını araba jantına vurup yerlerde sürüklerdim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin kankası ve ev arkadaşı tarafından tenhada sıkıştırılmıştım :'(

0|0
    0|0
  • bunu sevgilimle paylaşırım onunla bir daha görüşmemesini isterim ;)

0|0
    0|0
  • O benimse olay bitmistir

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de o erkek ikisibini de goturur:D

1|0
    0|0
  • kızı sevgilimin haberi olmadan 1 defa uyarırım gidişat yine aynıysa akşam evine girerken pusuya yatar belden aşagı ateş ederim..

0|0
    0|0
  • Çekerim kenara bir yere ağız burun girişimim . Bu konulardaçok kıskancımdır

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin, dönerse senin dönmezse onundur :)

0|0
    0|0
  • Hoş şeyler hissetmezsem korurdum yaklaştırmamaya özen gösterirdim kesinlikle

0|0
    0|0
  • bu nedir arkadaşım yaw :D sen mi yasadın bunu ^_^ soruna 5 yıldızn

0|0
    0|0
  • insan sevdiğini sahiplenmeli kız olsun erkek olsun

0|0
    0|0
  • ilk önce uyarırdım yine devam ederse azını burnunu :D

0|0
    0|0
  • bu kız nasılsa bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Kizin sonu pekte iyi olmaz salca olduguna bin pisman olur..

0|0
    0|0
  • ne yapabilirim ki azını burnunu kırarım tabiki ne ki yani sacını basınıda yolarım yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...