Nasıl,böyle iyi mi? (yasaklanan haklar ve özgürlüklere itafen)

Hala duymayan kaldıysa bugün ki olayın özetini geçeyim;Türkiye cumhuriyeti dış işleri Bakanı ve mit müsteşarı geçtiğimiz hafta içerisinde Suriyeye açılacak savaş hakkında konuşmuşlar ve bu konuşma dinlenmiş.Suriyeye savaş açmak için yeterli bahane bulamayan bu iki kişinin planı şu;Bizim ülke dışında bulunan tek toprağımız olan Süleyman şah türbesinde 28 askerimiz var.Mit sanki Suriye yapmış gibi askerlerimizi şehit edecek ve ülke içine de füze saldırısı düzenleyecek.Daha sonra da Suriyeye savaş açılacak.Bu kayıtın montaj olmadığını bizzat savunma bakanı İsmet YILMAZ kabul etti.VATAN HAİNLİĞİ NEDİR,İÇİNİZ DE BİRAZ VATAN SEVGİSİ VARSA OYNANAN OYUNLARI VE GERÇEKLERİ GÖRÜN ARTIK...

Güncellemeler:
üşenmeyin de açıklamayı okuyun...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi çıkarları için kendi askerini öldürebilen bir zihniyet...

Bunlar müslüman biz eleştirince kafirleriz!

Asıl sorulması gereken şu aslında

Afyonda ki patlama vardıya 25 vatan evladını Şehit verdik

Yada bunun benzeri diğer olaylarda,acaba diyorum herşey bir plan proje dahilindeymiydi?

Şimdi kalkıp bunları sızdıranlara kızıyolar...

Şu an belkide bunları sızdıranlar sayesinde Şehit vermiycez

Bence özel bir kanun çıkarılıp bunların asılması gerekiyor

Ben artık hala akpyi savunanların dinleri ve vicdanları olduğuna inanmıyorum...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar sağırdır duymaz,gözleri kördür görmez :) sen dolardan haber ver bak nasıl duyarlar görürler ;)

1|0
    0|0
  • yazık! Üzülüyorum!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum o kadar çıkmaz bir durumdayızki sokağa cıkıp hakkını arıyamıyorsun sesini çıkarman yasak bilgi alman yasak ve bu duruma hala bunlar oynanmış adi bir oyundur diyebilen insanlar var ben Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak milletimizden utanıyorum cahillik vs. durumlarla alakalı bir utanma değil bu geleceğimizi çocuklarımızın geleceğini kibirli davranarak inat uğruna haksızı destekliyorlar ve ben böyle insanlarla karşılaşınca türkiye yaşadığıma lanet ediyorum. Bu ülkede bir taşın yeri kıpırdasa İKTİDARIN haberi olur lütfen bunuda unutmayalım siyasette kimse masum değildir.

2|0
    0|1
  • bir akpliyle bunları tartışamazsın maalesef :/

sen onlarla maneviyatı tartışırken ( hak, özgürlük vs. ) bunları savunurken onlar sana maddiyatı ( yol, köprü vs. ) savunuyor olacaklar

3|1
    0|2
  • Birilerinin kirli çamaşırları böyle ortaya dökülecek, asker deidğimiz adamlar boku bokuna ölecek ve ben vatan kavramını kullanacam

olacak şey değil

böyle de iyi değil hımmmınnnaaaa

cayırt

2|0
    1|1
  • vatan size emanet aslanlar varsa böyle birşey kurtarın vatanı.

0|0
    2|2
    • varsa bir oyun,elini vicdanına koyarak kullan bel ki bir faydan olur hem ceddine hem nesline...

• yok öyle birşey eyvallah.

• arkadaşımın dediği doğru,dersini almış birisi olarak söylüyorum boş oy kullanmak akpye oy kullanmak demektir.İncelemen için link atıyorum. link

• link paylassaydın daha bir kanıtlayıcı olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...