Mini etek giyen kız hakkında ne düşünürsünüz?

ya da etek giyen kendisi içinn giyiniyor dermisinizz kendine yakıştırıyo diyee giydiğini mi düşünürsünüz yoksa direkt ona yollu derr onu tavlamayaa vee farklı şeyler yapma amaınız mı olur mini etek giyen kıza aşık olmazmısınız yoksa sadece diğer türden amaç için mi yaklaşırsınızz kendisi içinn giyiniyoo demezmisiniz

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bir eğilse de bayram etsek derim...

0|0
    0|1
    • eğilmiyorum

• sapıklaşma bencee

• Hiçte öyle bir halim yok !... Düşüncemi söyledim neden kızdın ki ? Yani mini etek giymenin riskleri vardır ve de bunu giyen de bunu gayet iyi bilir... Sapıklıkla ne alakası var ? Sen kadınsın ben de erkeğim güzelim...

Erkekler Ne Diyor 20

• Direk yollu vs demem öncelikle o şekilde giyinilmesinden yanamıyım hayır peki karşımıyım onada hayır :) Kızlar nerde hangi ortamlarda giyileceğini bilmeli Taksim istiklalde giysen kimse yadırgamaz ama Kasımpaşa/Hacıüsrevde giysen atıyorum hoş olmaz kendisi içinde yani semtin ortamın ordaki toplumun kaldırması lazım önemli olan bu yoksa yerinde giyinirsen hiç bişe olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Mini etek giyen erkek bile olsa yakışıyorsa giysin abi ne güzel.

De işte yakışmadığını bile bile giyenler var. Duvardan duvara vurcaksın onları ... :D

0|0
    0|1
  • Mini eteği sevdiğini düşünürüm.

0|0
    0|0
    • umarım herkes senin düşündüğünü düşünüyodur

• kötü gözle bakmadığım için.

Maşallah , taş gibi derim yoluma devam ederim.

Yakışmış anlamında.

Ama önermem herkes bir değil kötü gözle bakanda yok değil.

0|0
    0|0
  • kendi için tabi sonuçta dikkat çekiyo talipler çoğalıyor bu durumda alternatifler artıyor :) başka kim için olcak

0|0
    0|0
  • türk toplumunun yargısını söyliyeyim :) %70 yollu der yakışıyo falan ama veriyodur bununla ciddi ilişki kurmayak falan filan olayı işte.

0|0
    0|0
  • yakıstıgı icin tabi ama kalcayı catır catır sallıyosa yanlıs anlasılabilr bu mini etek yollu kız gorusu cok yanlıs yakısmıyo biz erkeklere

0|0
    0|0
    • bence dee masum bir yüzüm varr yani o amacım yok ama yakıştırıyoruum eteği kendimee

• işte bunu kastetmiştim soran kişi.

• ben de sanki dertleşecem yaaa cevaplayan kişi

• Tek benim yaninda giyiyorsa tamamda milketin yaninda giyerse isler karisir.. Ha bide su var eger cok guvndysem istedigi yerde giyebilir..

0|0
    0|0
  • mini etek bir kızın acizliğini gösterir bence dikkat çekmek istediğini bilmiyor kaçkişi sevgilisinin mni etek giymesini işsterki şahsen ben giydirtmem giyenlere de bişey demem içimden acırım

0|0
    0|0
    • niye acıyosun ki yakıştırıyodurr kendinee neden aciz olsun cesaretini gösterir

• açmak cesaret ise :) mehmet akif ersoy geliyo aklıma Medeniyet dediğin açmaksa bedeni, demekki hayvanlar insanlardan daha medeni..! yanlış anlamayın ama bana kalsa sırf dikkat çekmek amaç başka bişe değil yüzüme bakmasalarda bacaklarıma baksınlar demektir :S

• yüzüm gzel amacım bacağımı göstermek dee değilll arkadaşım

• gayet sekssi

0|0
    0|0
  • ben insana aşık olurum tekstile değil...

0|0
    0|0
  • mini etek giydiğini düşünürüm

0|0
    0|0
    • hıı yanii farklı amaınız olmaz

• yook etek giyince yollu deniliyo yaa

• hayatım boyunca kimseye o tarz kelimeler kullanmadım ayrıca giyimle yollu olunsaydı piyasada bir o kadar da sütlü olurdu

• Herkesin kendi hayatı. Ben mini etekli bir kızla birlikte olmak istemem. Giyenlere laf atacak kadar da karaktersiz değilim. Fakat o halinizle, ben tahrik olmam diyen erkeklere hiç güvenmeyin. Olmuyorsa bir problemi var demektir. :-)

0|0
    0|0
    • siz de her halta tahrik oluyosunuz siz tahrik oluyosunuz diyee twitter kapatıldıı youtube kapatıldıı kadınlarr daa kapatıldıı hayatını yaşıyamıyolar farkındamısınızz otaa boka tahrik oluyosunuz

• Sen müslümanlığın ne demek olduğunu öğren de gel yavrum. Müslümanın müslümana kanı, malı, ırzı haramdır. Bu Hz. Muhammed S.A.V. efendimizin sözü. Bundan sonra bize laf düşmez. Bilip bilmeden konuşup durma artık. Kalbini kırmak istemiyorum. Ben çıkıyorum. Sana iyi geceler.

• belli tavuğaa tecavüze yeltenen müslüman değildi de mi 9 aylık çocuğaa tecavüz edenn de müslüman değildii:)

• Bir kız mini etek giyiyorsa benim için bitmiştir. Yatmam bile o kızla o derece söyliyim ama burada yalaka yapışkan birsürü abazan yakışanda iyi olur falan gibi muhabbetler yapıp sonunda da sana beni ekle falan diyecekler.

0|0
    0|0
    • neden bu kadar katısıın pantolon giyince kendinii kız gibi hissetmiyodurr daha çok yakıştırıyodur eteği öyle bir amacı yoktur kşiyi tanımadan önyargılı olmak çok yanlış

• Eteğe ben de bayılırım ama mini etek başka birşey.

• link

:D

0|0
    0|0
  • mini etek giydiğini :)

0|0
    0|0
  • bi kere verinmi demeyi düşünürdüm

0|0
    1|2
    • yanlış düşünüyosun

• beni kimse değiştiremezz ben buyumm taviz vermem kendimdeen böylee güçlüyüm zateen kişinin bedeni üzerindee erkekk hakim olamazz öncee kendi nefsine hakim olsuun sırf erkek denilen yaratıık tahrik oluyo diyee kadınlarr hayatını yaşıyamıyacak mı böyle saçmalık mı olurr kendi namusunu kadın olarak görüyookadın et yığınımıdırr zateen bu erkek denilen yaratığıı başımızaa tepemize çıkaranlar daa kılıbık kadınlar korkularından her halta he dediklerindeen bu erkeklerr denilen yaratııkk herşeye hükmdero

• Erkrkle kadin eşitliğinin sağlanmasını düşünme , 25 yasinda olarak soyleyebilurim benim sevecegin kadinim benim olmalı bende buyum taviz vermem , ve bir kadın sevdiği adam için herşeyi yapabilecek kudrete sahip örneklerini cok gördüm asabi arkadaşım

• tamam elbisedir giyinmek için giyiyor ama asıl aklındaki geçen düşünceyi bilemem tabiki. herkesin düşüncesi kendine . yadırgamam ama uzak dururum işyerindede öyleyim

0|1
    0|0
    • neden uzak duruyosun

• ok ama bir hocam vardı kpss öğrencisiydimtuhaf bir durum benii cebinden arayıpp çalışmalarımın asıl gittiğini sordu aramızda samimiyet yok bişey yook şaşırdım aramasına yaşıtız da acaba o da mıı basit olduğumu düşünüpp bana yaklaşmaya çalışıyoo ders bahanesiylee

• ben bilemem onu ancak sen bilirsin

• mini etekli kız saat gibidir kurmasını bilene

dar pantolonlu kız at gibidir binmesini bilene.

0|0
    0|2
  • mini etek giymeyenlerle ilgili ne düşünüyorsam onu düşünürüm

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kisisine göre değişir

Kimi basit görür kimi begenir

0|0
    0|0
  • Çok kısa ve darsa arkadaşlarımla dalga geçerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...