Gün içinde Boyum 5 cm kadar Kısalıyor Neden olabilir?

Sabah günün ilk saatlerinde 1.78 olan boyum akşama doğru kısalıyor gece yatmadan ölçtüğümde 5 cm kısa çıkıyor bunun nedeni ne olabilir? gülmeyin ama bana sanki gün içinde kısalıyomuşum gibi geliyor :( sürekli ölçüyorum hep buna yakın sonuç alıyorum. Sabah 178 öglen 176 akşam 174 filan derken gece boyum 172-173 lere kadar düşüyor ama aslında o kadar kısa biri değilim ülke ortalamasının üstündeyim bu durumda benim doğru boyum hangisi oluyor? çok kafaya takmaya başladım arkadaşlar..

Güncellemeler:
bu arada kilolu olduğum için boyum yer çekiminin etkisi ile kısalıyor olabilir mi ?zayıflarsam uzar mıyım 89 kiloyum şuan .

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin sadece çükün değil, boyunda ereksiyon oluyormuş be bro =/

0|0
    0|0
    • hahahahahahahahahaahahahahahahahaha

• öyle diyon ama son derece ciddiyim tam 5 cm fark ediyo şerefsiz sanki beni gün içinde

• öyle diyon ama son derece ciddiyim tam 5 cm fark ediyo şerefsiz sanki beni gün içinde uzatıp kısaltıyo biri

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi ateyiizler

0|0
    0|0
  • Sadece senin değil her insanın sabah uyandığı zaman boyu olduğundan daha uzundur omurgada esneme oluyo çünkü

0|0
    0|0
    • bunun dogrusu nedir bacım hangi saat ölçecez

• mesela öglen 12 gibi ölçüyorum cıplak ayak tam 1.75 cıkıyor bumu dogrusu

• çok sacma geldi

0|0
    0|0
  • çok normal herkesın öyle

0|0
    0|0
    • niye ki

• cok guzel açıkladınız en doğru ne zaman ölçülmek lazım yani bu durumda sonucun dogru olması içn

• sabah kalkınca

• Sabah uyandığın gibi ölçüyorsan tabii daha uzun çıkar, normal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hadi bilim adamlari camonnn bunuda aciklayin hadi

0|1
    0|0
  • Fazla çay içme kafa yapıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Tuhaf belki uyurkende yok oluyorsun

farkında değilsindir.

0|0
    0|0
  • yanlış ölçüyorsundur aga 1-2cm flan oynar anca sabah 178 akşam 176ym

0|0
    0|0
  • onun sebebi yer çekimi ama o kadar fazla değişim olmaz ölçüm hatası yapıyor olabilirsin ve en fazla 3 cm kadar oynama olabilir

0|0
    0|0
  • Öğlen uyu da vücut bug'da kalsın

0|0
    0|0
  • kemiklerin esnek olabilir süt ve süt ürünleri tüket. protein al. doktora görün.

0|0
    0|0
    • çok süt tüketiyorum ama o ne bir h astalık mı

Yükleniyor...