Bodyci abilerim bir bakabilirmi

Abiler ben haftada 4 gün gidiyorum akşamları bide diyorum ki sabahları erken kalkıp 20 dakika kadar yavaş tempoda koşup eve geldiğim4x8 dips 4x8 mekik 4x8 şınav çekip üstüne direk protein ağırlıklı bir kahvaltı yapsam faydası olurmu sabahları sizce ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben haftada üç gün gidiyom 1 gün dinlenmesi iyidir vücudun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben cevap verirdim ama abilerin baksın sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen adam gibi idman yapıyosan sabahları bunları yapma gibi bir lüksün olamaz zaten dinlekmek için vakit arasın sürekli yeni başladın sanırım sadece salona gittiğinde idman yap daha fazlası senin için zarar birde protein alıp idman yapacaksın o yüzden kahvaltıdan önce spor yapılmaz

0|0
    0|0
  • koşma olabilirde eğer antrenmanları ağırlıkla yeterince çalıştırıyosan birde vücut ağırlığıyla hergün ayrı bir antreman yapmak vücudu yorabilir tabiki kesin birşey söylemiyorum çünkü bu tip konular yapıya göre değişiyor bana yaramayan bu idman sana yarayabilir dene eğer yorgun düşersen burakırsun

0|0
    0|0
  • Amacın yağ yakmak ise sabahları aç karnına 15-20 dk hiit

Kas yapacağım ama fazlalıklar da gitsin diyorsan, fitness yapmadığın günlerde 20-30 dakika hiit yapabilirsin.

Vücut geliştirmenin altın kuralları doğru beslenme ve DİNLENMEdir. Eğer vücudunu dinlendirmezsen büyüyemezsin. Çünkü ağırlık kaldırırken yıpranan kaslar onarılırken, araları dolarken geçrekleşir büyüme.

0|0
    0|0
  • Amacın ne onu yazarsan öyle ben yardımcı olabilirim salona giden biri olarak.

0|0
    0|0
  • vücudu gereksiz yorarsın

0|0
    0|0
  • Olur tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...