Bu kadar özveriye değer mi?

İşten şimdi geldim. çok yorgunum.kara kara düşünüyorum. avukatım ve kıdemli meslektaşlarımın yanında çalışıyorum. benim gibi başkasının yanında çalışan meslektaşlarıma göre çok daha iyi para kazanıyorum. patronum olan meslektaşlarım kesinlikle bilgilerini sakınmayıp her daim yardımcı oluyorlar.ama bunun böyle olmasına sebep benim bu saatlere kadar çalışıp her şeyi mükemmel yapmaya özen göstermem aslında.ailem ise yavaş yavaş problem çıkarmaya başladı. kurumları takip etmemi, rahat bir işimin olmasını istiyorlar. patronumun biri ile bu meseleyi bile konuşabilecek kadar yakınım. beni bırakmayacağını söyleyip zamanla yükümün hafifleyeceğini vaat ediyor.gönlümü hoş tutar. yapmak istemediğim işe zorlamaz kesinlikle.bugün akşam üzeri bana şakalaşmak için söylediği bir söze alındığımda "sen benim canımsın kız kardeşim yerine koyuyorum seni üzmek istemedim" diyerek özür diledi. zaman akıp geçiyor iki tatlı sözle kullanılıyor olmaktan korkuyorum. sizce vaatlere inanmalı mıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çalışmaya devam yalnız kendini geliştirmeye bak.vakit ayarlaması yapabilrisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendine çok yükleniyorsun bir uzmandan yardım almalısın Burada olmaz sadece nasihat olur

0|0
    0|0
  • bu saate kadar çalışılırmı.kendine ve ailene vakit ayır biraz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Patronun nasıl biri oldugunu en iyi sen bilirsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...