Tayyipin yeni Türkiye'si hakkında ne düşünüyorsunuz ?

link

oylar bölünürse çıkacak sonuç büyük ihtimal bu.

vatanını milletini seven herkesin tek çatıda toplanması lazım.

çünkü bu ülke 2. bir gezi yaşarsa olacakları düşünemiyorum.

sadece kanı kaynayan gençler değil. yaşlısıyla kadınıyla çocuğuyla ülkücüsüyle dincisiyle solcusuyla komünistiyle herkes sokağa dökülür.

akpli vatandaşlara da sesleniyorum. içinizde biraz vicdan biraz allah korkusu varsa şu şerefsizlere oy vermeyin. gözünüzü açın artık.

tatava yapmayın basın geçin !

• Evet bu videodakiler gerçek olur
    75% (6)69% (11)71% (17)Oy Ver
  • Hayır bu videodakiler gerçek olmaz
    25% (2)31% (5)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Barajı yüzde 15i geçmeyen partilere boşuna oy vermeyin AKP'ye gider.

Biraz mantık yaaa.

5|10
    0|3
    • yayalım. yıldızımızı verelim daha çok kişiye ulaşalım.

• aynennn şehriniz hangi partiyi kazanacak gibiyse ona yönelin

• Barajın olmadıgını bılıyorum arkadas barajdan bahsedınce dedım. Ama haklısınız bu konuda. Akp'nın en ıyı rakıbı kımse ona yuklenılmelı.

Kızlar Ne Diyor 4

• nerden tayibin Türkiye'si oluyor ? aslına gidin bakın aslı bu ülke için ne yapmış ?

karısı arap,kendi gürcü başındakide ermeni

Türkiye bize ait,geçmişiyle geleceğiyle bu topraklara sahip çıkan ; alevinin,sunninin,tatarın,lazın,çerkezin,kürdün,avşarın... tayiyibin 7 ceddinin bu topraklar için dökülmüş zerre kanı yok.

1|1
    0|0
  • bizim millette sürü aklı var biz genç bireyler olarak farkındayız ama hala gözü kapalı akp ye vercekler var yazık diyorumm

0|0
    0|0
  • akp iğrençliğin daniskasıdır. bu başka türlü anlatılmaz .

0|0
    0|0
  • Biz bir bütünüz dil,din,ırk,mezhep yaşantimızla bu zamana kadar cok iyi gecındik Vatanımız türkiye sana katılıyorum arkadasım,lütfen vatanimiza sahip cıkalım birlik beraberlik icinde yasayalim o yuzden akpkk oy vermeyin oy verirseniz onlar gibi olmus olursunuz ayrica tek duam allah fırsat vermesin Erdoğan ve yandaşlarına...!

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Gerçek olur videoda az bile demiş.

0|5
    0|1
  • Daha bugün yeni ses kayitlari cikti. AKP Suriyeye 4 adam gönderip Türkiyeyi bombalayacakti.

Böyle bir bahane üreti sonra Suriyelen savas cikartip kactane türk askerini ölüme göndereceklerdi.

Ne diyelim artik ? Her baska ülkede bu ses kayitlarindan sonra adamlar idam edilirdi.

Bu bir savas sucudur bu Vatana ihanettir.

Ama halkin 70% bagnaz ve yobaz, ne yapalim ? Adama Peygamber gibi tapiyorlar, adami putlastirdilar.

0|3
    0|2
  • Arkadaşım yeni TÜRKİYE diye bir şey yok adam TÜRKİYE bırakmayacak milletimiz ayakta uyuyor. Burası İran , Arabistan olacak bu adam ne yaptığının farkında değil devlet bırakmadı...

1|2
    0|0
  • Helal sana kardeşim iyi bir konu açmışsın :))

0|3
    0|2
  • Ampule oy vermeyeceğim bu tamam, burada sorun yok.

Ama sırf oylar bölünmesin diye, gidip Pensilvanya'lardan icazet alan birinin genel başkan olduğu partiye de oy vermeyeceğim.

Barajı savunmak, okuma - yazması olmayanların bile oy kullanması,

bunlar başlı başına saçmalık zaten.

Öncelikle seçim sisteminin, sonrasında ''f*ck the system!''in, kökünden değişmesi gerekli.

Diğer türlü, biri b*k, biri k*ka; biri büyük hırsız, diğeri orta boy hırsız, değişen birşey olmaz.

0|0
    0|0
    • amerikadan icazet almadan başbakan olan biri yok bu ülkede. inönüden sonra en azından.

cemaat demek amerika demek cemaat böyle bir operasyonu tek başına girişmez.

yine de chp akpden kat kat daha iyidir. en azından bir şansı hakediyorlar.

• Hay yazdıklarınla bın yaşa be kardes

0|2
    0|0
  • bunların hepsi gerçekten de gerçek olucak bence.

0|1
    0|0
  • Çok fazla gaze gelmişsiniz.Ülkücüler genel başkandan talimat almadığı sürece adım atmaz. Mhp üst kadroları da sokaklarda çatışmanın zarardan başka bir şey olmadığını 70'de 80'de gördü. Ayrıca ülkücüler sokağa çıkarsa gezidekiler gibi kuzu gibi çıkmazlar. Pasif direniş falan olmaz. Kurt ininden çıktığında pençelerini dişlerini iyi biler.Sürüsünü toplar öyle dışarı çıkar.

0|0
    0|0
    • hiçbir parti lideri böyle bir emir vermez zaten.

dolaylı yoldan, ima ederse ortalık savaş alanına döner zaten.

hiç kimse böyle bişey olmasını istemiyodur sanırım. akpden başka..

• Oylarında düşüş olmassa adam akıllı iyice bokunu çıkaracak.

0|2
    0|2
  • videodaki hafif kalır daha kötü günler görünüyor amaa direneceğiz

0|1
    0|0
  • kardeşim bu seçim yerel seçim ülkeyi başbakan yönetir belediye başkanları değil bu soruyu 2015 genel seçiminde sormuş olsaydın ona göre cevap verirdim ama şimdi gereksiz

0|1
    0|1
    • yerel seçim olması önemli değil. arkasına halk desteği alıp birinci parti olan akp herşeyi yapabilir.

yargıya inanmıyorum artık sandıkta akp için kötü bir sonuç çıkarsa o zaman dağılma olur yoksa aynı tas aynı hamam.

• evet o gayet güzel çalışıyor ama katrilyonlar vaad etmiyor yaptıkları da süper lafım yok ona :)

neyse kardeşim ben yatayım sana iyi geceler seviyeli sohbetin içinde teşekkürler genç kardeşim ;)

• ne kadar baksamda uçuk vaatler ve kattrilyon olayını göremedim.

sana da teşekkürler iyi gecelerr :)

• Profesyönel dublaj ve usta ellerden çıkmış bir video. Kim yapmış olabilir acaba...

2|0
    3|7
    • ya b.s.g tayyip kendisi söylüyor krtiptolu telefonlarımızı dinlediler diye. link

son kayıtta davutoğlu itiraf etti : link

adamlar kendileri itiraf ediyor sen hala montaj.

• ne yazdığın zerre umrumda değil. laf ebeliğiyle bana oyun yapmaya çalışma.

• Montaj değil dublaj dedim. Seslendirme kalitesiden bahsediyorum. Videoyu yapan bu usta eli merak ediyorum...

• o bizim yerimize düşünüyor canım biz ne düşünelim.bize düşünmek yasak bilmiyor musun?

0|0
    0|0
  • Hayır bu videodakiler gerçek olmaz

0|0
    0|0
  • Bir daha ki gezide karşılığını misli ile göstereceğiz Aklı olanın yolu bellidir Büyük Ustaya oylar

2|1
    2|7
    • AKPnin bugün cikan ses kayitlarina göre adamlar Türkiyeyi bombalayip, suriye yati deyip, savas cikarticaklardi.

Binlerce Türk askerini ölüme götüreceklerdi.

Pis Vatan Haini, Türkiyeye ihanet nedeniyle Idam edilmen gerek.

• gezi parkı bütün akp icraatlarının patladığı yerdir.

siz anca hırsızlık rant ve yandaş besleme için çalışırsınız.

allah akıl fikir versin ne diyim.

• Allah tabi ki büyük merak etmeyin siz size de üzülüyorum eliniz den sadece ks de yazmak geliyor Adam akıllı bir teşkilatınız yok muhabbet yok :)

Yükleniyor...