Arkadaşlar şöyle bir iş yapmak istiyorum ?

Arkadaşlar büyük alış veriş merkezlerinden olan NİNOVA PARKTA 250 metre karelik bir dükkan kiralamayı düşünüyorum.. kira aylık 10 milyar.. yapacağım iş ise çocuk oyun oynama yeri.. yani alışverişe gelen anne babanın alışverişlerini rahat yapmaları için çocuklarının 30 dakika ya da 1 saatliğine çocuk dünyası dediğimiz yere getirip güvenilir bir şekilde alış verişlerini rahat yapmaya yönelik bir iş yeri.. NİNOVA günde ortalama 5 bin insanın uğrayıp alış veriş yaptığı yer.. sizce bu iş nasıl ya da bu işi yapan var mı ? akrabası kendisi..

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• bence cok iyi fikir ilgi çekecek şeyler olursa çocuklar kesinlikle akın eder oraya zaten genelde onları gezdırmek amacıyla gidiyor aileler örn 1 balon 5 lira öyle yerlerde yani allah yürü kulum derse zengin olursun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence olabilir insanların bir hafta sonları var ondada paraya kıyıp çocuklarını bırakabilieceklerini düşünüyorum inşallah olur,yolunuz açık olsun.

0|1
    0|0
  • Islemez zor onum yerine kafe tarzi biryer ac fastfood hazir yemekte kazanc var

0|0
    0|0
    • paşam içerde mc donals ve burger king var.. yasak başka bir şey açmak.. cafede var .. belli kurallara göre orda yapılan işin benzerini açamazsın...

• Hayirli olsun

• eyww paşam ...

• kardeşim 250 metre kare yere varya mütüş bir oyun salanosu sıgar ama öyle çoluk çocuk bırakacak yer deyil oyun salanu acacaksın yumruk makinası basket makinası silahlı oyunlar anlıycan atari salonu giib bişey olucak bizim buradakiler paraya para demio 3 5 krus da deyil triloynlar dönüyo büyük yerlerde bu işten o olmadı bowling ws altarnatifin olsun gerisi tıs

0|0
    0|0
  • aileler çocuklarıyla beraber alışveriş yapıyor yani kiralacın yerin dönmesi için her gelen ailenin çocunu bırakması ve 200 lira vermesi gerekir çok zor.

0|0
    0|0
    • hayır şöyle paşam mersin gibi bir yerde gördüm bunu... 20 dakikası 5 tl... 1 saati 10 tl.. günde nerde bakarsan 200 çocuk geliyor.. günlük kazancı 2 milyarı buluyor..

• amin allah cümlemize yardım etsin.. herkesin işini rast getirsin

• büyük risk git bayilik al daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...