Kol inceltmek için nasıl spor yapmalıyım?

ben spor yapıyorum ama bir türlü kolum incelmiyor ne yapmam gerek? halbuki yaptığım spor da çoğunlukla jillian michaelsin programları yanı kadın neredeyse hiç dumbbellsız hareket yaptırmıyor

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• nette görmüştüm o pilates lastiğiyle yapılan bir tane var bir kaç kez denedim çok acıttı inceltir herhalde

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Göbek falan olsa tamam da, kol bacak inceltmeye çalışanları anlayamıyorum..

Güzellik anlayışımız sizinkilerle çok farklı heralde.. :\

0|0
    0|0
    • buna eşitleme diyelim orası kalın göbek bel ince olunca garip duruyor o yüzden taktım kollara :)

• aaa cidden öyle misin? sakın dokunma ya öyle kalsın, ne güzel işte.. :)

istenmeyen bölgede yağın yok, diğer bölgelerin ise dolgun, daha ne olsun..

Bak dün biri bir fotoğraf paylaşmıştı burada.. Aynen dediğin gibi göbek yok ama kollar kalın, ve bence çok çok güzel duruyor.. :) link

• şınav ve barfiks çek çikom :* <3

0|0
    0|0
    • fazla kas yapmayayım sonunda? zaten omuzlar geniş tam erkek gibi gezinirim ortada :)

• dumble la kolun incelmezki, kas yaparsın, bütün vücut aynı oranda incelir, kolun kalınken göbeğin ince olmaz, hepsi aynı orantıda erir, beline korse takmak yerine vücuduna komple bir bak :) sadece koluna değil

0|0
    0|0
    • peki vücut tipi ne olucak o halde? bazı insanların kalçası zor gider bazılarının beli tüm mankenlerinde kum saati tipinde doğduğunu düşünmek hayalperestçe olur :) mesela ben kilo verirken hemencicik belim incelir kalçam sabit kalır aynı oranda incelme olacağını sanmıyorum ya

• sen bir uzak dur nolur

• :)))))))))))

• bölgesel incelme olmaz.vücut çalışır ve depoladığı yağları yakar.sabret zamanla kolların incelecektir.

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• hiç bilmiyordum ya ben her gün spor yapıyorum hatta bazen 2 saat yapıyorum demek zararlıymış çok teşekkürler cidden :)

• rica ederim.her gün spor yaparsan kaslarını dinlendiremezsin ve bir gün öyle bir hal alırsın ki kamyon çarpmışa dönersin.sıkıldım dersin halbuki seni spordan uzaklaştıran kaslarındır.haftada 3 gün yere.haftada 3 gün ve her spor en fazla 1-1,5 saat olsun hareketleri doğru ve eksiksiz yapın(set ve tekrarlar yani) yeterli olacaktır.bu hem kaslarınızın yağ yakmasını sağlar hem de sizin yorulmanızı engeller.

• boşver ne inceltiyosun ya düğüne kadar idare et altınlar takıldıktan sonra inceltirsin :) 1 gram 1 gramdır :)

0|0
    0|0
  • Dumbell'a çalışırken beslenmene daha çok dikkat etmelisin, İstenmedik bir şekilde kolun daha çok büyüyebilir..

Sporun %70 beslenmedir..

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• orası emekli yeri gibi geliyor bana "aa havuza da gireyim aa fin hamamına da" derken bir bakıyorum tüm gün gitmiş oluyor :)

• ahahahaa :) Bende Sport İnternational Gidiyorum sana şunu söylim İş yeri ve Ev Arasında olan tek şey spor' :)

• Kilo ver nokta.

0|0
    0|0
    • de zaten 169 boyla 55 kiloyum daha ne kadar vermeliyim ya

• Nasıl ya 5 kilo ne Güzelim elalem 50 kilo veriyor aa aaaa aaaaaa ayıptır (:

• :)) onlarıda tebrik etmek lazım bakalım iyicene gaza geldim belki kilo veririm :))

• bölgesel olarak yağ yakamazsın. vücudunun tamamından gider yağ yaktığın takdirde.yağ yaktıkça vücudun incelir her yerden. dumbell ile fazla zorlarsan kas yaparsın kolun daha da kalınlaşır ona göre :D

0|0
    0|0
    • öyle mi ama spor salonlarında habire bana ağırlık yüklüyorlardı kardiyolar bile ağırlıkla oluyordu o zaman da kalınlaşır mı?

• ayrıntısını bilemicem. senin vücut yapına göre değişebilir.

• Kollari dumble ile incelticem derken hic hosuna gitmiycek bir goruntuyle karsilasabilirsin. Beslenme onemli ve spora devam zamanla incelicektir kafana takma bu kadar.

0|0
    0|0
  • kol incelmez sıkılaşır, sana da incelmiş gibi görünür :D

0|0
    0|0
  • mübarek sen orayı bırak :D

şınav çek şınav iyi gelir .d

0|0
    0|0
    • dizlerin üstündeyken bile zar zor çekiyorum şınav :)

• kız lan o kızlar için şınav zor bir şey :D

• kardeşim bizim antranman yerindeki kızlar öyle bir çekiyor ki :D

• İnceltme kalın daha iyi :)

0|0
    0|0
  • valla kalınlaştırmak için uğraşıyorum hep inceltmek nasıl olur bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • sorun ne şişmanlık mı?

0|0
    0|0
    • şişmanlık değil sadece kolumdaki yağlar erimiyor yoksa kalçam ile belimden şikayetçi değilim. ama omuzlarım da geniş olduğu için kollar dombik olunca şişko duruyorum tshirt askılı falan giyemiyorum çirkin duruyor diye

• neden inceltmek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bileğin incinir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir bilgim yok :P

0|0
    0|0
  • Jillianmı yapıosn hangı program kışo vermene yardım ettımı buraz anlatrmısn ben ıkı kez 30 day shred bıtrdım

0|0
    0|0
    • 30 day shred, ripped in 30 ve killer buns and thighs yaptım sadece. 2 kez bitirmek yerine ripped in 30 e niye geçmedin o da baya etkili bacaklarda özellikle. kilo vermek için kesin yemekleri azaltmalı hatta karbonhidrat almamalısın ancak öyle ama inceltme özelliğini biliyorsundur 2 kez yaptıysan yani baya etkili o yönden

• yarın bir araştırayım o aleti kullananlara falan iyicene bir bakayım

• Bak evet o alet baya baya yoruyor ınsanı

Yükleniyor...