Fenerbahçe transfer ataklarına başladı mı sizce ?

Fenerbahçe transfer ataklarına başladımı sizce nasıl transferler yapılmalı.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli oyuncu şart,yabancı siniri daha da azalacak

0|1
    0|0
    • zenitle transfer yarışındalar şuan kıyasıya ama zenit alır 35 milyon euroya kadar çıkıyor benficalı oyuncu için.

• Salvioyu ilk kez a.madridteyken Beşiktaş macinda izledim cok iyiydi

• alamayız onu çok zor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünya Yıldızlarını getiremeyeceğiniz kesin de diğer kişileri bilemem

0|0
    1|2
    • çilekleri siz alın bizim ihtiyacımız yok zaten :)

• Drogba seni görse senin o hayal ettiğin bastonu müsait bir tarafına sokar adam ol akıllı ol

• bir kıza hiç yakıştıramıyorum bunları.

• Gerek yok hakemleri transfer etmis Aziz bey.

0|0
    0|2
  • yine iyilerini alacaz kesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence alt yapidan genc oyunculara yönelmesi iyi su raul meireles gitsin. Salih ucan daha cok zaman bulsun seneye CL yok Fenere transfere gerek yok

0|1
    0|0
  • FB CL vs gidemeyecek yani sadece lig için kadroda sıkıntı yok elindekileri tuttuğu sürece bence ideal kadro ;)

0|1
    0|0
    • hadi gidemicek bir sene daha ama yenilenme sürecine girmeli . :)

• Transfer dönemi başlamadan herhangi bir atak yapılamaz ama mutlaka Ersun Yanal´ın kafasında birşeyler vardır

0|1
    0|0
    • eduavardo salvio peşinde koşuyorlar zenit 35 milyon vermiş Fenerbahçe bu kadar para vermez katılıyorum.

• Türkiyeden hiçbir takım o paraları vermez zaten Salvioda o kadar para etmez iyi bir oyuncu ama o fiyata daha iyi oyuncular alınabilir

• katılıyorum zaten bu sene şampiyonlu garantiledikten sonra ersunun amacı kadroyu gençleştirmek olucak.

• 10 numara eksiğimiz var en önemli yer orası birde stoper en az 2 tane, canerinde gideceğini var sayarak birde sol bek diyorum

0|1
    0|0
  • Fenerden bir cacık olmaz.

1|0
    0|3
  • bence hiç transfer yapılmamalı alt yapıdan oyuncu takviyesi yapılmalı semih diye bir forvet var alt yapıda 14 maçta 17 gol atmış. 3-4 tane oyuncu çıkarılmalı ve oynatılmalı.

örneğin arsenal çıkarıyor gencecik oyuncuları oynatıyor

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum tecrübeli olsalar iyi olur iyi fikir kesinlikle.zaten bu sezon bittikten sonra yenilenme sürecine giricekler.

• artık sadece oyuncu alan değil aynı zamanda avrupaya oyuncu yollayan olmalıyız

• Fenerbahçe fakir bir kulüp değil projelerle filen genç transferlere odaklanmalıyız oyuncu göndermememiz lazım şuanda bu sezondan sonra yenilenme süreci başlamalı

• transfere gerek yok . şampiyonlar ligine katılmıyorlar zaten. bu kadro korunursa seneye idare ederler bu yıl oldugu gibi. seneye yapsınlar bence

0|1
    0|0
  • başlamalı

0|1
    0|0
  • erkan zengin. aytaç ve tarık çamdal

0|1
    0|0
  • başlamıştır.

0|0
    0|0
  • Arenaya gelinde ışıkları kapatalım

0|0
    0|2
    • olaylar çıkacağı kesindi nolur bilmem herneyse benim sorumun cevabı bu dil

• Şikeyle yenersiniz

• belkide sağlık olsun artık ama gsyidmi satın alcaz yahu :)

• Yaslandi takim genclesmesi lazim (galatasarayliyim)

0|1
    0|0
Yükleniyor...