Terslik giden birseyler mi var ben mi bilmiyorim

arkadaşlar evlenmeyi dusundugum iliskim var ve benim ailem çok sorun çıkarttı ilişkinin başında mezhepten dolayı şimdi düzeldi ses seda yoktan şimdide sevdiğim kiside sorunlar var gibime geliyor arada bir herşeyin hayirlisi diyor bunu benim için mi söylüyor bilmiyorum gelemem böyle şeylere ben oyun için ailemi karsima almışken onin bu lafı demesi her lafin üzerine beni dusunduruyor ya da ben mi abartıyor bilmiyorum biraz once konuştuk morelin nasıl dedi iyorum dedim ondan sonra herşeyin hayirlisi dedi allah allah acaba ben hata mi yapıyorum bu kisiyi seçerek erkekler sorum öncelikle size kaçış yolu mu arıyor zordan mi kaçıyor

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorunun yanıtı bizde değil o adamda. Onunla açık açık konuşmalısın.

Onun da açık olabilmesi için konuşurken ona kaçacağı açık bir kapı bırakmalısın.

Yani şöyle,

"eğer artık bu ilişkiye devam etmek istemiyorsan saygı gösteririm, olmuyorsa olmuyordur "

"Bir sorun varsa konuşalım birbirimizi anlayalım. Sorunu baştan konuşursak sonradan tatsızlık yaşamayız, devam etmek istemiyorsan bunu konuşalım"

gibi sözlerle bitirme niyetini anlayışla karşılayacağını söyle.

Erkekler sorumluluktan korkar ve kaçarlar. Sorunun boyutunu en iyi onun sözleri belli edecektir.

Sakın senin için ailemi karşıma aldım vb. onu düşündüklerini söylemekten alıkoyacak laflar etme.

Belki de sen yanılıyorsundur, hiç de kopma fikri yoktur aklında.

Konuşun... Açık ve dürüst

0|0
    0|0
    • bu yorumu yazdıktan sonra seni çok çok seviyorum unutma aşkım yazmış benden önce söylüyor bu sevgi sözcüğünü şimdi sormam doğru olur mu ben ilişkiyi bitirmek istedim bir iki kez ama o beni hep yoldan döndürdü gerçekten istese bunu yapabilir mi

• bu yorumu yazdıktan sonra seni çok çok seviyorum unutma aşkım yazmış benden önce söylüyor bu sevgi sözcüğünü şimdi sormam doğru olur mu ben ilişkiyi bitirmek istedim bir iki kez ama o beni hep yoldan döndürdü gerçekten istese bunu yapabilir mi...

• Acele etmeyin. Ugun bir zamanda sorun. Konuşmak bir çiftin ilişkisini güçlendirir. birbirini suçlamadan, kavga etmeden, kalp kırmadan...

Amaç birlikte mutlu olmaksa birbirini sıkmamak kırmamak gerekir di mi.

Ve aklındakileri paylaşmak...

Umarım herşey gönlünüzce olur.

• evlenmeyin açık ilişki yaşayın <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...