Herkese selamlar.Sözlümle kavga ettik en ufak sebepleri büyütüyor.Ben hep peşinden koşuyorum gurur denen

Gurur denen bısey bırakmadı bende, sevmesem inanın aldırış bile etmem ama cok sevıyorum cok. 3 yıllık bir ilişki bizimkisi .En ufak sebeplerı buyutur.1dk gec mesaj atsam gec attın der, mesajın gıtme suresı anca gıdıyo yanı mesaj ona geç atsam içim yanmıcak ya. Trıp atar herseye, sımdı bıle en ufak sorun buyudu ve 1 aydır limoniyiz.bugunde bı sure konusmayalım dedı. canım cok yanıyo ben kostukca o uzaklasıyo caba gostermıyo.bu sekılde yapmasının sebebıde benım hatalarımmıs ben 1 kere olsun yalan bıle soylemedım. Samımıyetıme ınanmıyo. ne dedıyse yaptım.Onun ıcın herseyden vazgectım.ondan ızın almadan evden dsarı ckmam tek bı ınsanla dahi knusmam. Bana bir akıl verın cok ıhtıyacm var dertlesmeye

Güncellemeler:
?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• çok değer verdiğin için böyle kaybetme korkusu yok çünkü bırak atma mesaj özlesin seni illaki mesaj atacaktır attığındada karşılık verme bir zahmet bu kadar ezdirme kendini kim o padişahın oğlumu kendini bu kadar küçük görme ilgilenme nasıl arıyacak senin yokluğunu telinide kapat ben olsam çoktan kırıp atmıştım hattımı değer verme insanoğluna bu kadar erkeğin sevgisi üstün olsun sen koştukça o kacacaktır zaten bitti diye mesaj at ama atamazsın heralde bu kadar üzerine düştüğüne göre nese kardes diyeceğim sen ne yaparsa yap ne kadar çok seversen sev çok şımartmıssın onu karşına insallah daha iyisi çıkar hayırlı değilsede Allah sevgini biritir düşünceni değiştirir inş yanlış anlama

0|0
    0|0
    • İnşaalllah kardeşm inşallah hayırlısı degılse sevgımı Rabbim içimden alsın götürsün.Zor gelen sey en yakının en uzagın oluyor. cok sımardı cok evet. cok deger verdıgımı gordu sureklı pesınden kostum olacagı buydu eskıden bu kadar pesnden kosmazdım o benım ıcın caba gosterırdı smdı tam tersı oldu ask mesk yalan

• aynen kaçan kovalanıra dönmüüş boşver yüz verme sende demekki daha hayırlısına layıksın hiiç belli olmaz bundan daha çook sevecağin birisini cıkarır karsına rabbim sana sen duanı et gerisini Allaha bırak hersey sevgiyle bitmiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ablacım.Arkadaşı Önceden Çok Yıpratmışsınız Nasıl Yazsam Ne Zamandan Beri Sözlüsünüz.

0|0
    0|0
    • Ya yıpratma söz konusu olamaz, ilişkimizde baskın tarafta o zaten , o ne derse hep o olurdu

• Allah Kolaylık Versin.

• Amin herkeseeee inşallah

• Karşı tarafın sıkıntıları olabilir. Söylemek isteyip de söyleyemediği şeyler olabilir. Bence ''hep ben peşinden koşuyorum'' gibisinden düşünmeyin ve biraz zamana bırakın. Dua ediniz. Esselamu Aleykum.

0|0
    0|0
    • Ne gibi şeyler olabiir. o benden bişey saklamazki.Zamana bırakamıyo ıste ınsan

• Hal ve hareketlerinizden sıkılmış olabilir veya onun alınacağı bir şeyi yapmış da olabilirsiniz. Geçmişte neler yapmış olabileceğinizi düşünün ve alternatif çözümler üretmeye bakınız.

• Of of :( kendı yaptıgı hatalar benımkınden cok buyuk ve daha fazla ınankı. ben onun hal hareketlerınden sıkıldım ama sevdıgım ıcın goz yumdum

• Sen yapacagına yapmışsın bu saatten sonra da biterse bu ilişkiniz kesinlikle suç onda biraz burnunu sürt bence degerını anlamasına ızın ver yoksa hep sen kovalıcaksın o kaçıcak..

0|0
    0|0
    • Ya koşmazsa benim peşimden bundan cok korkuyorum ya tamamen benı bıtırırse. benım ıcın ılk baslarda cok caba harcamıstı sımdı neden boyle aklım almıyo ya

• Bende özlüyorum bende alıştım.. ama artık kabul edemem onu etmicem de yep yeni bir başlangıç yaptım çok daha iyi insanların karşıma cıktıgını anladım bir salak için hayatımı silip atmıcam..

• Öyle deme geçmişinede sahip çık. ben ne kadar ona sinirlensemde o bana sövse hakaret etse bile been ondan nefret edemiyorum hala deliler gibi seviyorum.Gel dese gelrm gurur yapmıyorum bu konuda ama güçlü olmak için keşke yapsaymışım..

Kızlar Ne Diyor 4

• sen her şeyine susup kantlandıkça bir değerin kalmayacak bırak birazda o çabalasın senin için

0|0
    0|0
    • Çabalasa keşke.Yapamıyorum işte olmuyo

• Benim sevgilimde oleydi ama artık değil buna bişekilde ders verebilirsin oda seni kaybetme korkusun yaştıcaksn bu şart iyce avcnun içne almış seni herdedğini yapıysun iyce abartmış iyce köle yapmaya çalışıyo herşeyi tersne cevirmk senin elnde her istdgni yap yapma demiyrm çünkü yapmsn çok kötü şeyler olur ama artk soğumuş gbi davran bırak o sorsun neyn var nye bölesn neden böle yapıysn bunları dedirt içine dert olsun anldnmı tatlım işe yarcak emin ol

0|0
    0|0
    • İnan ona hiçbşy dert olmaz of of. ya sımdı ben oyle davransam kacsam o kovalarmı bılmıyorum ya :(

• Bida ekle istysan ben başkabiri sandm sildm kusura bakma :)

• tamam olr :)

• Biraz kendini geri cekmeyi dene. Eğer gercekten seviyosa seni kaybetme korkusuna kapılır. O birseyler yapmaya calisir

0|0
    0|0
    • Kaybetme korkusu yok sorun orada işte

• Cok haklısın ama gerı cekemıyorum kendımı :S unuttunmu pekı. gerı dondumu

• Suan benimle zaten birlikteyiz. Beni kaybetmekten öyle korkuyoki bunu ona hatırlattım. Bak sende dene. Zor olduğunu biliyorum ama yapacagın tek şey bu .s

• peşinden koşma cidden bırak kendi haline o senin peşinden koşucak sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...