Doğru seçim yapabilmek

Türkiyenin kadınları erkek seçiminde başarılı mı ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyenin kadinlari dunyanin hangi ulkesinde yasarlarsa yasasinlar bir sekilde ailelerinin, akrabalarinin, arkadaslarinin etkisi altinda kalip ona göre erkek-sevgili-es secimini yapiyorlar. Istisnalar var tabiki ama istisnalar kaideyi bozmaz, Bu genelde böyledir bence kadinlarimiz erkek seciminde cok da basarili digiller yani:(.,.

0|0
    0|0
    • Ne yazikki bunun sebebi kadınlarımızın birey olarak görülmemesi; cahiliye devri zihniyeti etkisinin altında kalınmasıdır.Bunun en büyük örnekleride bir çok yerde haremlik selamlık gibi bir düzenin gizliden gizliye getirtilmesidir.Eğitim kurumlarında toplu taşıma araçlarında vb. yerlerde.Kadını çalışma alanlarından uzak tutma isteği ve gariptirki kadınlarımznda çalışmak konusundaki isteksizliğidir.

• Dusuncelerini cok guzel ve aydin buldum ve malesef haklisin. Fakat sunu belirtmek isterim ki kadinlarimizin calisma konusundaki isteksizligi evde ki is,yemek, temizlik, alisveris, cocuk egitimi (+ödevler), kocaya ilgi, akrabalara ilgi ve daha birsuru sey yapilmasi zorunlu olan sey kadinin uzerinde. Kadin calissa bile bunlari yapmak "zorunda", bu durumda ev de kalip "yapmasi zorunlu" olas seylere sabitlenmesi anlasilir durum cunki esinden bir yardim göremedigi icin bu da gittikce böyle olacakdir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Her kadın değilde bazıları başarılı. Mesela 8 yıl sevgililer ve evlenıyolar gayet mutlular ama tek başarı kadında değildir. Seçtiği adam ya adamdır ya da değildir . Aradaki farkı bulana helal olsun

0|0
    0|0
  • Türkiye'deki kadınlar deseydin Türkiyenin nedir ? Türk kadınları diye düzelt

0|0
    0|0
    • aynen.. Turkiyedeki kadinlar deyince sanki orda yasayan yabancilar gibi

Turk kadinlari :)

• Konudan sapmayalım...

• Bence Türk kadını hitabıyla bütün Türk kadınlarını katmış oluruz.O sebepten dola Türkeye kadınları denilmelidir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır değil. Para, saç-baş, ev, iş vs kriterlere göre nereden olursa olsun bulmaya çalışıyorlar. Pavyondan, barlardan da olsa bu kriterlere sahip her erkekle birlikte olabilirler.

0|0
    0|0
    • bence cok dizilere bakiyorsun.. bunlar genelleme.. onada bakiyoruz ama artik once hayat gorusleri degerleri..

• bence değil yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...