Hayatınızda yaşadığınız en iyi macera...

Hayatınız da yaşadığınız en değişik macera nedir anlatsanıza başınıza gelen olaylar falan :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• gece bizimkiler yatar yatmaz evden kaçmış sabah bizimkiler kalkmadan eve girmiştim.bunun dışında bolca motosiklet yarışına girdim.bi kapatırdık mahmutbey gişelerden ihlas marmara kumcular istikhametine...allah ne verdiyse gaz çekerdik ibre kıran kırana...tabi gençtim o yıllar.

0|0
    0|0
    • iyi cesaret valla bende böyle bişey yapmıştım bide uyku ilacı vermiştim ama yakalanmıştım :D

• sonraki gelişmeleri tahmin etmek zor değil...

Erkekler Ne Diyor 8

• Kafamın üstüne düşmüştüm.

0|0
    0|0
  • Çok çok var. Bunlardan biri gezi olayları. Çok heyecanlıydı, aksiyonu bol. Ama en iyisi değil. En iyilerinden biri 3. katın çatısından düşerkendi

0|1
    0|2
  • Hangi birini analatayım,kitap yazsam kesinlikle üç dört kitap olur.

0|0
    0|0
  • Motosikletle 120yle viraja gitmem

Kafam agzim burnum dagilinca nazil bir maceraya girdiğini çok iyi anladiydim koy sandigi gibi asfalta iki seksen tepelenince

0|0
    0|0
    • bende motor sınavında gelmişti başıma böyle bişey ama çok şükür düşmedim o an

• acı biber yedikten sonra kola içimiştim. (tamam çok yalnızım yüzüme vurmayın :D )

0|1
    0|0
  • Anlatsam olay olur dediğim parapsikolojik olaylar.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla çarpışıp bayılmıştım.Bizi hastaneye falan götürmüşler epey bir sorun çıkmış.Anlattıklarına göre değişik bir macera.:) ama hissedemedim :)

0|0
    0|0
  • Otobüsle makasa girmek :D

0|0
    0|0
    • bu mu macera:D

• saçmaladın sus

• ayıp ettin ama he moralim bozuldu :(((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...