Hangi takımın taraftarısınız ? Ve neden o takım ?

Hangi takımın taraftarısınız ?

Ve neden o takım ?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe

1|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 21

• beşiktaş..

6 yaşıma kadar şuursuz bir şekilde Galatasaray der dolaşırdım ortalıkta...

1986 senesinde dayım beni inönüde orduspor maçına götürdü..

küçücük bir çocuk olduğum için ataklarda insanlar ayağa kalktığı zaman ben sahayı göremiyordum... arkamızda oturan bir adam benim bu durumumu fark edince geldi beni omuzlarına aldı ve neredeyse maçın tamamını öyle izlemiştim..

dayımın beni o maça götürmesi o adamım o hareketi benim Beşiktaş taraftarı olmama sebep oldu..

0|0
    0|0
  • Sarı lacivert

0|1
    0|0
  • Karşıyaka.

2|2
    0|0
  • Akçaabat sebatspor

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, çünkü halkın takımı. Paranın değil, bizim takımımız. Şeref Bey'in, Baba Hakkı'nın, Seba Başkan'ın takımı. Siyah ve beyaz, hayatın en net renkleriyle duygularımı da net bir şekilde aktarıyor. Beşiktaşlı olmak için bir sebep yok aslında. Kısacası Beşiktaşlı olunmaz, Beşiktaşlı doğulur.

0|0
    0|0
  • İki takımım var biri Galatasaray biri Orduspor..Galatasaraylıyım çünkü takımın kuruluş felsefesi çok güzel..Ali Sami Yen;"hedefimiz İngilizler gibi derli toplu futbol oynayarak Türk olmayan takımları yenmek"demişti..hem Galatasarayın renkleri daha sıcak atmosferi daha sıcak..Ordusporu da tutuyorum çünkü Orduluyum:)

0|0
    0|0
  • dayıoglunun dayatmalarıyla fbliydim ilkokula başlayınca gsli oldum ama nası oldum neden oldum bilmem hatta ilkokulda fblilerle atışırdık fanatiklik başladı hemen 22 senedir gsliyim iide öyleyim avrupa fatihi türkiyenin gururu bir takımız

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|1
  • formanda ter olmaya geldik beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞK

0|0
    0|0
  • Ne beşiktaş ne fener nede trabzon sivasspırluyum sivasspor

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım.. Nedeni yok doğuştan gelen bir aşk :)

0|1
    0|0
  • Futbol, basketbol vs şeylerden anlamıyorum..

off-road severim ben..

0|0
    0|0
  • Galatasaray. Asil takımız.

1|0
    0|3
  • Trabzon spor .. abartacak bir b*k da yok ama seviyorum bu takımı .d karadenizli olduğumdan mıdır bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Bursaspor. Bursada yaşıyorumda o sebepten

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe liyim gönül böyle istedi :)

1|1
    0|0
  • Nedensizce Beşiktaş -1903-

0|1
    0|0
  • Galatasaray. Bazı sevgiler sebepsizdir.

1|0
    0|3
  • Tabiki beşiktaşk, daha ateşli bir taraftar grubu yok, takımına aşkla bağlı olan ;)

0|0
    0|0
  • :))))

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe. Önemli olan sebep bulamamak zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Galatasaraylıyım takımımı çok seviyorum hayatım takımım üzerine kurulu o neredeyse ben oradayım çocukluktan gelen bir aşk benimki nedenini bilemiyorum annem babam Fenerbahçeli ama ben onlara hiç bir zaman özenmedim ve bu yüzden de mutluyum en büyük GALATASARAY

0|0
    0|0
  • SIYAHIN ZINDAN OLSUN,BEYAZIN AYDINLIK HER KESE NASIP OLMAZ BESIKTASLILIK:) EDIRNENIN YOLLARI TASTAN VARMI BASKA TAKIM BESIKTASDANNN:D

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe. Babadan gelen bir AŞK diyelim..

0|2
    0|0
  • Galatasaray.. mutlu olmaktır galatasaraylı olmak.

1|0
    0|4
  • fenerbahçeliyim babam fenerli ol dedi babacım ne derse o

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım

sanırım eniştem ve kuzenlerimin etkisinden dolayı bu takımı seçtim küçükken

1|0
    0|3
  • Galatasarayliyim, galibiyetler ile degil kupalarimiz ile ovunuruz, asaletin diger ismiyiz.

0|0
    0|4
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • bayer leverkusen

0|1
    0|1
  • Galatasaray.

1|0
    0|3
Yükleniyor...