Siz benim yerimde olsanız arar mıydınız? Başınıza gelse nasıl düşünürdünüz?

bu akşam işim için gittiğin ordu ilinden samsun a geri dönüyordum. ordu çıkışında trafik ışıklarında bir bayanla gayri ihtiyari olarak göz göze geldik. Işık yanınca hareket ettik bir sonraki ışıklarda bu sefer ben daha dikkatli bir şekilde baktım vede bakıştık hafif bir gülümsememizde oldu sonra yok boyu takip ettim 120 150 km hıza kadar çıktı bi ara ama bırakmadım.

Bir yerde ben onu geçtim bu sefer bu takibe başladı en ışıklarda beni tekrar geçip sağda bir tesise sinyal verip giriş yaptı tabi bende girdim. Arabasının yanına yanaştım. Sonra indim ve onun arabasından inmesini bekledim inincede iletişime geçip çay içip 30 dk kadar sohbet ettik. Sonra ben kartvizitimi oda numarasını verdi ayrıldık.Bu gece aklıma takıldı arasam mı aramasam mı diye vede aramadım. baylar Siz yerimde olsanın ne yapardınız. Bayanlar siz nasıl devam etmesini isterdiniz

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• benca arama .ne biçim bir kadın her önüne gelene aynısını yapıyordur.kaşarmış yani..ya ben erkek olsam biraz seçici olurdum.kadın olsun da çamurdan olsun diyorsan senin bilecegin iş..

0|0
    0|1
    • yuh sana ne alaka hayat tesedüflerle doludur şansın yada kısmetin diyelim sana ne zaman ne şartlarla gelebileciğini sen hissede biliyormusun hemen kaşar yok ya o kadar kolay kaşar olunuyor mu ?

• ben herşeyin farkındayım ama anlamadıgım sey soru sormussun .bu da benim düşüncem.yani sen o kişiyi aramak istiyorsun diye seni desteklemelimiyim.madem düşüncenin tersindeki fikirlere katlanamıyorsun o zaman soru sorma.e soru sordun ben de sana kendimce yardımcı olmaya çalıstım ve bu türden kişiler insana zara verir demek istiyorum.bu türden kişilerden kastımın ne oldugunu da söledim.inşallah öyle degildir..senin hayatın ve senin secimin sen bilirsin...

Kızlar Ne Diyor 10

• Hemen aramaman güzel olmuş ağırdan gel

0|0
    0|0
  • ara beni öptüm seni seni ara beni :D aklıma bu geldi :)ara bişi kaybetmezsin kim bilir belkide kazanırsın:)

1|0
    0|0
  • 30 dakika sohbet ettiyseniz, aldığınız izlenim doğrultusunda hareket edebilirsiniz.. Az çok anlamışsınızdır neyin ne olduğunu..

0|0
    0|0
    • anlaşılmadı ama bence iyi bir arkadaş olarak başlanabilir

• biraz zaman geçsin sevgi kovalandıkça kaçan durdukça yaklaşan bir duygu acele etmemek lazım diye düşünüyorum.Senin düşüncenede saygı duyuyorum tşk ederim

• Tabii ki aynı şeyi düşünüyoruz, hemen değilse bile aklınızda kalmaması açısından düşünebilirsiniz.. Rica ederim..

• o kadar takip ettin kızı bi zahmet ara :)

0|0
    0|0
  • Bir şeylerin olacağına gerçekten inanıyorsan ara

0|0
    0|0
    • güzel bir diyalog oldu hoştuta belki, tanışmamız otoyolda olsu hızlı tanıştık bende hızlı at misali olmasın biraz frenlemek için açıkcası aramak istemiyorum acaba yanlışm yapıyorum bilmiyorum

• hayal etmek gerçeğin yarısı ? en iyisi yarın sen ara ? Dejavu sanki

• Benim dediğim sözden sen çıkara çıkara bunu mu çıkardın? Nasıl mantık ama

• Yarın akşam arayın bence

0|0
    0|0
  • Yarım saat icinde numarasını verdiğine göre aramandan rahatsız olmayacaktır

0|0
    0|0
  • bu akşam aramamakla iyi etmişsin.yarın ara.

0|0
    0|0
  • Etkilendiysen ara.

0|0
    0|0
  • sinyali çakmış.ara bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :) yarış istemiş. o yolda hız cezam var ben olsam 120 yi geçmezdim :D ayrıca böyle bir durumda da arardım şahsen.

0|0
    0|0
    • genelde her hafta sahil boyu seyehatte oluyorum radar yerlerini ezberledim radarın olabileceği yerlerde onune geçip onada yol vermiyodum basmasın diye belli yerlerde kuruyorlar genelde

• aynen katılıyorum ünye de tek şeride düşüyor gerisi 2 yada 3 şerit havaalanı gibi durduramıyor insan

• ahahaha bence hız limiti 140 olmalı en azından orada yani araba gitmek istiyor arkadaş. zaten bir süre sonra kaçla gittiğini bile hissetmiyorsun.

• trafik canavarlarni bulduk bi numara icin deger mi yaw keske radara yakalansaydiniz

0|0
    0|0
  • aramalısın hatta onu wc de de süsleyebilirdin

0|0
    0|0
  • Yarın sabah arayabilirsin eğer istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Ara derim fırsat fırsattır ;) tepmek olmaz dimi ?

0|0
    0|0
    • bazen fırsatı böyle kaçırıyoruz üstüne çok düşerek oluyor demi:))

• Yaa zarf atmak die bi durum wardır ama bu direk posta kutusu fırlatmış sende bi mektup atarsın yani =)

• Bi zahmet ara artık:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...