Sorum RTE yanlılarına

Twitter kapatıldı Youtube kapatıldı Facebook kapatılacak. Hiç özgürlüğünüzün kısıtlandığınızı hissediyor musunuz? Çok merak ediyorum. Hiç ses kayıtlarını kendinizi herhangi bir partiye yandaş omadığınızı düşünerek dinlediniz mi? Hiç acaba bu ses kayıtları gerçekten doğru mu dediniz mi? Ben neden bu adama veriyorum oyumu diye kendi kendinize sordunuz mu.? Ben onlara neden oy verildiğini biliyorum ama eşleri kapalı kendileri arkalarında 50 tane kamera ile namaz kılıyorlar. Çok dindarlar maşallah. Sürekli Allah deyip dindar gözüküyorlar. Eee onların dindarlığından bize ne din Allah ile kul arasındadır demediniz mi hiç. Bu adamlar madem bu kadar dindar da neden vekilleri Bakara suresiyle dalga geçiyor demediniz mi hiç. MAdem bu kadar dindarlar neden binlerce gencin sınavlarda hakkını yiyorlar neden gerçekten fakirlere değilde kendi çıkarlarına uygun olduğunu düşündükleri insanların yardımına koşuyorlar Neden sadece kendi ses kayıtlarını örtmek için milyonlarca insanın haber alma imkanını yok ediyorlar. Bir müslüman nasıl bu kadar bencil olabilir. İllaki kötü amaçla kullanan insanlar vardır sosyal medyayı, ama pire için yorgan yakılır mı hiç... Daha binlerce soru. Neden arkadaş neden ya. Ben şimdi Youtube'dan izlediğim eğitim videolarını nereden izleyeceğim. Sorunun sadece Youtube olduğunu sanıp yorum yazmazsınız inşallah.

Ayrıca şunu da söylemek isterim ki o gelmeden önce kıçımızda yaprak elimizde mızrakla mamut avlamıyorduk herhalde her başbakan geldiği zaman ülkede yenilikler yapar eğer illa değiştirdiği şeylerin sadece yol, hastane olduğunu düşünüyorsanız birde 2003 yılından sonra gelen zamlara bakın.

Sadece biraz araştırın lütfen ya bu kadar zor olamaz herhalde. Eğer araştırma yapmayı düşünüyorsanız acele edin google'da her an kapanabilir...

Güncellemeler:
Bakıyorumda rte yanlılar dememe rağmen neredeyse hiçbiri cevap yazamamış şuraya bak eksiyi basıp basıp kaçıyorlar. Yav arkadaşlar ben sizi suçlamıyorum ki sadece soruyorum gerçekten çok merak ediyorum böyle körü körüne bağlanmak neden gerçekten yazmıyım yazmıyım diyorum ama tutamıyorum kendimi. Hiç hakkınızın yendiğini düşünmüyor musunuz? Artık soğuk savaş dönemi. Ülkeler Osmanlıda ki gibi ellerinde kılıçlarla altlarında atlarla savaşmıyor artık. TAmam çok soylu bir geçmişimiz var.
dünyaya hükmetmişiz ama artık güç anlayışı çok değişti artık gelişmiş olan ülkeler kazanıyor teknolojiye ve bilime önem veren ülkeler kazanıyor. Örnek olarak bir çok ülke var önünüzde. O ülkelerin başbakanları sadece kendi ülkelerini değil aynı zamanda Dünyayıda yönetiyor. Bizim ki twitter ve youtube kapatıyor siz böyle mi geliştiğini sanıyorsunuz bu ülkenin böyle mi Dünyaya meydan okuyacağız. Daha 2 tane sosyal medyadan haber almaktan aciz olarak mi güçlü bir ülke olacağız?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yasaklar ülkesine hoj geldiniz beya..

yazıklar olsun.

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesinin günümüzde bir bir doğru çıktığı günlerdeyiz.

damarlarımızdaki ASİL KAN ile bu saltanatı sonlandıracağız.

Ne mutlu Türküm diyene..!

6|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 12

• Ağzına sağlık çok güzel yazmışsın da bunu okumazlar. Zaten okuyan araştıran bir kesim olsalar gerçekleri görürler.

9|2
    2|3
  • Konuşacak yüzleri kalmadığı için susuyor hepsi.

5|3
    3|2
  • Hangi abdest temizliycek bu ellerinde ki kanı?

Yada herşeyi bile bile hala pervasızca hüloğğğ naraları atanların inançları ne?

Her hangi bir siyasi düşünceye sahip olabilirsin eyvallah

Ama akp liyim diyorsan sadece ve sadece iblislere hizmet ediyosun...hepsi bu

5|1
    1|3
  • Bu kadarıda olmaz hükümet halktan korkacağına halk hükümetten korkuyor faşizm yolunda ilerliyoruz gitgide

5|1
    2|3
  • Gizli sorup gizli cevaplara izin vermiyorsun kendimi kisitlanmis hissetmiyorm madem cok calismak istoyorsun o videolari illa bir sekilde bulursun bok atmaktan bikmadiniz

2|2
    5|1
    • Yürekle ilgisi yok gizli sormamın; benim açık profilimide kimse tanımıyor fakat bazı kendini bilmezler den küfürlü mesajlar geliyor bu tür konulardan, bu yüzden gizlemek zorunda kalıyorum

• Kısa ve Öz Herkesin Bir Çıkarı Var. Yoksa kimse babasının oğlu diye miting otobüsleriyle il il dolaşmaz. Demek ki bu insanların bir çıkarı var. Bu her parti için geçerli. Bana yararlarından çok zararları var ve adam gibi birisi olmadığı için oy kullanmayacağım.

2|1
    2|0
  • Şu soruları gizlenmeden sorsanız size inanan birileri mutlaka çıkacaktır. Biraz yürekli olun. Cesaretiniz yoksa kimseye hakaret etmeyin.

1|1
    4|1
    • Hep böyle yapıyorsunuz işte ya ben birkaç soru soruyorum bu sorularımın cevabını almak için burada vakit geçiriyorum senin verdiğin cevaplara bak. Hadi birde başka şekilde tepkini göster de bitsin bu ızdırap

• Benim söyleyecek birşeyim yok. Niyetim kimseye hakaret etmek falan değil. Benim fikirlerim bellidir. Siyasi görüşüm yok. Hakaret ettiğiniz partiye de oy vermedim. Sözünü ettiğiniz koyunlardan da değilim ve o tür yakıştırmalardan hoşlanmıyorum. Hastahaneler de bile sırada bekleyen insanlardan izin almadan önüne geçen saygısız kişiler olduğu sürece bu ülkeye adalet gelmez. Karşılaştığım adaletsizlikler yüzünden hükümete kızamıyorum. :-( Beni bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir.

• daha çok işler döndüreck rte hamdolsun :))

2|3
    0|1
  • Sakin ol şampiyon :-) anladik cekemiyorsun ama insanlarin oylari seni ilgilendirmez begeniyoruz ve veriyoruz sende kendi begendigine ver sonucta bunu halkseciyor cogunluk neyse o gelir basa demek ki halk memnun ha memnun olmayanlarda var ne kadar iyi islerde olsa altinda bir bit yenigi ararlar bana sunu sole kimi istiyorsun akp degilde kim gelirse super olur bu ulke bana onun cvbininver

2|3
    4|5
  • aksine özümüze donuyoruz devam.

2|3
    7|2
  • Facebook kapanirsa kotu olur twetter YouTube zaten her turlu girilir bunlara

1|0
    3|4
  • HÜLÜĞÜÖĞÜĞOO İNADINA AKEPE

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Kapatsın iyi oldu diyorlar da bu sitede ne arıyorlar onu çözemedim. Yasak olum girmeyin, bağ bahçeyle ilgilenin.

3|2
    1|3
  • anca gizliden provakatörlük yapın. neden başbakana mail atıp bunları sormuyorsun ?

bu arada senin ülkeni takmayan siteler için çırpınıyorsunuz. o siteler kanunları türkiye için uygulamıyor. illa hak vermen için senin görüntülerinin mi yayınlanması lazım o sitelerde olur olmadık şekilde ? lütfen ya. sağdan soldan duyup burada provakatörlük yapıp duymayın.

0|0
    2|2
  • Soruya 5 yıldız güzel özetlemişsin ama anlamıyorlar malesef montaj montaj diye ötüyorlar hala montaj olsa adamın bir tarafları tutuşup hemen twitterı youtube kapatmazdı herhalde demekki çekindiği birşeyler var bunu bile düşünemiyorlar yanarım da buna yanarım.

1|0
    1|3
  • birak su satilmis vatan hainlerini ya, allahlari tayyip onlarin.

1|1
    1|2
    • Ağzından çıkanlara dikkat et. Gereksiz hırsınız yüzünden dinden çıkacaksınız haberiniz yok. Allah hepinizi ıslah etsin. Üç kuruşluk dünya için birbirinize düşman oldunuz. Sizi gören de düşmanlara karşı savaştığınızı sanar.

• Anlamamışsın, anlamak da istemiyorsun. Bunlardan öncekiler vatanseverdi sanki. Peh... Polise taş ve bilye atmak normal bir olay demek. Söyle sana da atsınlar o zaman.

• bir cocugun polise tas atmasi anormal hükümetin kendi askerini bombalayip bir ülkeye girme plani yapmak dogal öyle mi? hangi iktidarda x ülkeye adam gönderip ordan türkiyeyi bombalatip x ülke bizibombaladi isgal edelim.denildi ? abdden örnek aliyorsa eger önce nasasini örnek alsin kursun bir nasa.

• Aaaa bir de gizli. Biraz cesaretin olaydı keşke. Twitter'ı niye kapattırdı biliyor musun? Ya da kapatacağı siteler neden kapanacak? Cahil cahil konuşan sensin asıl az araştır da gel.

1|2
    2|1
    • Yürekle ilgisi yok gizli sormamın; benim açık profilimide kimse tanımıyor fakat bazı kendini bilmezler den küfürlü mesajlar geliyor bu tür konulardan, bu yüzden gizlemek zorunda kalıyorum. Yani gizlememin sebebi benim cesaretsizliğim değil birkaç akp yanlısının kalitesizliğidir

• Bu mesajları önleyebilirsin bunu bi' sebep olarak göstermende farklı bi' çaba.

• Eksileri basıp basıp kaçmıs picler :D

açıklayamazlar,

açıklama yapabilecek kapasitede olsalar zaten bunları fark ederlerdi

0|1
    1|0
  • Gizli olduğun halde, gizli cevaplara izin vermemen gülünç. Sosyal ağların kapatılmasını destekleyip, hala burada fink atanlar var. Bu ne perhiz bu ne lahana? diye sorarlar adama g*t kılları.

1|1
    2|2
  • +5 verdim.

2|1
    2|4
  • youtube kapatılması sinir oldum ya.

gerısı pek onemlı degıl.

0|0
    3|4
  • Kendi eleştirdiği şeyi yapan ikiyüzlüleri destekleyenler kendileri de öyle olduklarından bir sıkıntı göremiyorlar. Hep bana anlayışı.

0|0
    1|2
Yükleniyor...