GS ligi 3cu bitirirse sampiyonlar ligine gidebilicekmi?

arkadaslar malum ki fenevbahce SL-ne katilamiyor. o zaman GS ligi 3 cu bitirse de katila bilecek mi SL-e?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• 2 ön eleme oynanıyor işimizi boşu boşuna zora sokmamalıyız zaten Beşiktaş'ta puan kaybedecektir elbet kalan 7 maçlarını da kazanacaklarını düşünmüyorum biz şampiyon olamasakta CL'ye direkt giden takım biz olacağız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Üçüncü bitiren ön eleme oynayacak.

0|1
    0|0
  • Katılıcak ama eleme oynicak geçerse katılacak 2. olursa direk gidicek bu arada 3. olupta elenirse UEFA ya gidicek yani 2. olursa CL diğer türlüde UEFA garanti ;)

0|1
    0|0
  • 4. Olursa ön eleme oynar gider

0|0
    0|0
  • vergi kaçakçılığı yapıyor gs yasak gelir yakında

0|2
    0|1
  • 2. olan direk katılıyor, 3. olan ön eleme. tabii fenerbahçe şampiyon olursa.

0|1
    0|0
  • ewet gider

0|0
    0|0
  • link galatasaray mali sorunları çözemezse biraz zor gider avrupaya

0|1
    0|0
  • katılamaz elenir kesin

0|1
    0|0
  • eğer fenevbahçe dilde fenerbahçe yazsaydın düzgün cevap vericektim rakip takımlara saygı duymayı öğrenin önce.bir tek Fenerbahçe için dil tüm takımlar için ben burad Galatasaraya mor menekşe diyormuyum.

0|0
    0|1
    • sen sikebahce yazmadigima dua et, duzgun cevapi da verdiler zaten,senin vermene gerek kalmadi

• şike değil şike şike galatasarayda sattı kendini 70 den sonra 2 tane gol nasıl atıcaktık yoksa vergi kaçakçılını temizle önce devletten para çalıyor hırsızlar sonra şike dersin .

Yükleniyor...