Sürpriz yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz ?

merhaba arkadaşlar Şu an sevgilim olmasını çok istediğim bir kız var hayatımda ikimizde çok istiyoruz ama bir türlü o adımı gerçekleştiremiyoruz ben bu adımı bir sürprizle gerçekleştirmek istiyorum biliyorum eskide kaldı o çıkma teklifleri ama ben bunu eskitmek istemiyorum şehirlerimiz ayrı ama bu bir engel değil sık olmasada onun şehrine gidiyorum neyse bu sürprizi kameradan yapmayı düşünüyorum aramızda tenten kafa denilen bir tatlı bir anlamı olan bir anımız var sürprizi şöyle planlıyorum yatağımın üzerine oturup tam arkama duvarın üstüne tenten kafanın masalında prensesim olurmusun ? yazıcam ve oturduğum yerden yanımda uçan balonlar olacak uçan balonların ucundan sarkan bir iple onun bana attığı resimlerini fotografçıdan çıkartıp bağlamak istiyorum her fotoğrafın arkasınada güzel bir şiir veya tatlı bir söz yazmak istiyorum kameradan açıkken ilk önce arkamdaki yazıyı okumasını ve sonrada o fotoğrafların arkasındaki yazıları ona okumak istiyorum yani taslak olarak böyle düşünüyorum onu şaşırtmak ve hala aşkların bitmediğini hatırlatmak istiyorum arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz nasıl buldunuz fikrimi ya da sizin önerebileceğiniz fikirleriniz var mışimdiden çook çook teşekkür ederim :)

Güncellemeler:
Ve birde arkadaşlar fotoğrafların arkasına yazabilcegim güzel sözler söylerseniz çok sevinirim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yap tabi, ne de olsa bir kaç hafta sonra mesafeleri bahane ederek ondan da ayrılırsın ;) Sen böyle şeyler yap ki, en yükseklere çıkar ki onun mutluluğunu, yarı yolda bıraktığında düşüşü daha sert olsun. :) İnandır onu aşkına, çok sevildiğini sansın, sonra bir sabah bir mesajla yıkılsın dünyası... Ne kadar çabuk kapılıyorsun ne kadar çabuk seviyorsun, ya da sevdiğini sanıyorsun. Sen geçmişinden kurtulamayan bir insansın, bir anlık heyecan sana herşeyi unutturuyor ama seni buralarda yine eski sevgilinin face gönderilerine takıntı yapmış bir şekilde buluruz ne de olsa :) Onu sevgilin olarak hayatına katmışken bir gün kafan eski sevgilinin senin arkandan atıp tutmasına bozuluverir buraya gelir bir soru açarsın o sorunun içinde de 'Hayatımda kimse yok, kimsenin benim acımı geçirme psikolojisiyle uğraşamam' dediğini okuyuveririz belki de kimbilir.. :) Bir kişi daha üzülsün. Bir prenses daha üzülüp ağlasın... Ne kadar güzel değil mi? :) Tatlı sözlerin ve tatlı jestlerinle onu da ikna et, ama şunu da unutma, onu ikna ettiğin anda durulacak bu dalgaların. Bir gün 'Nasıl kurtulacağım bu ilişkiden' diye düşünürsün sonra da 'Sen çok iyi bir kızsın daha iyilerine layıksın' edebiyatlarıyla ona bir kaç karakterlik mesaj atıp bir de üstüne sanki gerçekten iyi hissettirebilecekmiş gibi 'Suç sende değil tamamen bende senin bir suçun günahın yok' falan dersin ve bir aşk daha son bulur... Masallar sandığınız kadar güzel bitmiyor maalesef. Çünkü bu yaşadığımız masal değil, HAYAT. Ama tebrik ederim gerçekten iyiymiş sürprizin, daha iyi etkilemiş seni aferin kıza ;) Ama neyleyim ki eni sonu yine hüsran :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• waowww ben bayıldım buna yaaa :) tabi bilemem her kız aynımı hisseder ama yani çok hoş bişey düşünmüşsün hatta bence mükemmel :)) hakkaten hala kaldımı böyle aşklar dedim ama güzel manada :)) bence zaten fikrin mükemmel kimseye bişi sorma derim devamınıda sen kendin getir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Fikrin hoş güzel. Bana kalırsa kimseden fikir alma işin güzel yanıda kendi buldugun şeyi yapmaktır güven bana kimseden yardım alma kötü de olsa iyide olsa önemli olan onun begeniceni bilmendir begenmemesi az ya da çok önemli degil önemli olan ugraşmandır şimdiden iyi şanslar dilerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...